Jump to content



Sapphire HD7970 πρώτες εντυπώσεις-μετρήσεις


PasxosC

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

CM STORM SGC-1000-KWN1 ENFORCER BLACK WITH RED LED FAN - - CASES - με λίγα παραπάνω παίρνεις αυτό σε video που το είδα μια χαρά φαίνεται k με 2x200 fans........

η 7970 καλοκαίρι με ζεστη πολύ πια είναι max θερμοκρασίες για να πούμε ότι έχει καλές θερμοκρασίες? 80?

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να μου προτείνεται κάποιο μέχρι 80 ευρώ περίπου?

Απλά ήθελα να είναι διάφανο στο πλάι να φαίνεται η gpu γιατί μαρέσει

Αν ησουν κοντα θα σου εδεινα σε καλη τιμη ενα AKASA Venom Toxic

AK-TOX-01BK_f0H.png

Akasa Thermal Solution

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και πολύ καλή επιλογή απ ότι φαίνεται: http://www.thelab.gr/cases-reviews/coolermaster-storm-scout-2-advanced-review-eso-120574.html?garpg=8

και το review μιλάει για το advanced, όχι για το απλό. Αν είναι να φτάσεις εκεί το ποσό

δες το corsair c70 που το έχω και μπορώ να σου πω τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα χωράει η κάρτα άνετα, αν δε χωρούσε δεν θα τα πρότεινα :). Το κουτί είναι κάτι που μένει οπότε αξίζει να κάνεις την μικρή υπέρβαση.

Υπάρχει εδώ review για το 400r, διάβασέ το.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απ' το 400R στα άλλα ξεφεύγουμε λίγο από άποψη τιμής και δεν ξέρω πόσο καλά θα χωράει η κάρτα γραφικών

Απλα να σου πω απο προσωπικη εμπειρια, οτι αξιζει να δωσεις λιγα χρηματα παραπανω για ενα κουτι παρα πολλαπλασια αργοτερα, οταν δεις πως δεν αντεχεις θορυβο/θερμοκρασιες!

Link to comment
Share on other sites

Για το Phantom 410 τι λέτε?

200 ευρώ δεν έχει αυτό?

Άριστο κουτί πάντως αν θες καγκουριά.

εντιτ: Άκυρο, τώρα είδα ότι αναφέρεσαι στο μικρότερο.

Στα λεφτά του c70 βγαίνει που έχει επίσης πλαϊνό και δεν ξέρω αν είναι καλύτερο.

Η αίσθησή μου είναι ότι το c70 υπερέχει αλλά ψάξε το, μη σε πάρω στο λαιμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.