Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Batman Arkham Asylum αλλά με ξενερώνει που η camera εστιάζει πλαγίως και όχι πίσω από τον χαρακτήρα...δεν έχεις καλό view έτσι...περιμένω σαν τρελός Divinity2 και έχω τρελαθεί να χτίζω πόλει με Anno 1404..όλα τα λεφτά το τελευταίο...10k population και πάμεεεεεεεεεε....

Link to comment
Share on other sites

και σαν dead space.αλλα λιγο ποο επαιξα εχει ευκολο χειρισμο και δεν κουραζει

μπράααβο ακριβώς σαν το Dead Space...μετά όταν θα ζορίζει το πράγμα θα δείς πόσο ενοχλητικό θα γίνει..εγώ για αυτό το λόγο είχα σταματήσει το Dead Space...

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω δεν μου αρεσε.για την ωρα εχω ξεκινησει το darkest of days το οποιο φαινεται προτοτυπο(σκας μυτη στο 1ο παγκοσμιο πολεμο και σε πολεμο στην αμερικη πριν απο 300 χρονια με υπερσυχρονα οπλα) και το βαζω τωρα το Mini ninjas

Link to comment
Share on other sites

πολυ ξενέρα...μόλις έβαλα το Red Faction: Guerilla...το κέρατο μου μέσα και αυτό έχει την ίδια χαζή λήψη απο κάμερα όπως το Batman & Dead Space...κρίμα γιατί φαινόταν διασκεδαστικό παιχνίδι...δεν μπορώ να καταλάβω τι τους έχει πιάσει και τα κάνουν έτσι τελευταία..το μεγαλύτερο ποσοστό τους κράζει ανελέητα...δεν το βλέπουν ή εθελοτυφλούν και πάνε να περάσουν κάτι καινούργιο..πάντα όμως πρέπει να ακούν τον κόσμο...κρίμα

Link to comment
Share on other sites

Red Faction Guerrilla πανβαρο και δεν μπορω ακομα να καταλαβω το γιατι

πάντω σε αρκετούς, συμπεριλαμβανομένου κ εμού, πάει κομμάτια το παιχνίδι με όλα full...αλλά υπερβολικά γρήγορα σε επίπεδο που πλέον δεν μπορείς να παίξεις...μάλλον θα περιμένουμε για patch...έχω ρίξει το sensitivity κοντά στο 0 για να πάει πιο σιγά το παιχνίδι!!

Link to comment
Share on other sites

βρε με ολα φουλ ειμαι και γω μονο ΑΑx 4..αλλα σε 2560χ1600...διακρινω ομως ενα "βαρος" σε καποια σημεια...εντωμεταξυ δεν βλεπω να παιζει σλι ακομα..."χαλαρη" την βλεπω την 295

Link to comment
Share on other sites

εγω στα 1680 ολα τερμα χ8 ΑΑ βγαζοντας το ambient oclusion παιζω σε πολυ καλο frame rate ~40 με κατι ηλιθια drops μονο οταν γκρεμιζετε κανα μεγαλο κτηριο.Ομως οταν βαλω το ambient occlusion το game γινεται unplayable.

Ολα αυτα με 4850 oced (700,1200) e8500 oced (3,2) 4gb 1066.αρα θα ελεγα οτι ειναι ελαφρυ με καποια προβληματα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.