Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Πω ναι δεν την παλευα με το Dead Space ουτε γω..το ειχα φτασει μεχρι ενα σημειο κ μετα το παρατησα...τωρα το 2 δεν ξερω πως ηταν..:p

Same here.Άσε που

όλο τελειώνεις και τελειώνεις και συνέχεια κάτι στραβώνει. Είπαμε ρε φίλε θα γίνει μια,θα γίνει 2 ε από κει και μετά το ehεσες το ζήτημα

Link to comment
Share on other sites

Ειχα εγκαταστησει αρχες του έτους το "Saw the game" και το "Prototype" αλλά δεν τα τερμάτισα. To 1o ηταν κουραστικο και αν εχανες σε γυριζε πολύ πισω στο mission. TΑ ιδια συνεβαιναν και για το Prototype που μου φανηκε κονσολάτο game για 10 χρονα παιδακια.

Mε λίγα λόγια, ΓΤΠ και τα 2 {τα εφτασα ως το 50% περιπου με πολλή βαρεμάρα}.

Εγκατεστησα το Read faction-Guerilla και μου φαινεται αξιολογο παιχνιδι, του στυλ που προτιμώ. Προσπαθω να παιξω και το Immortals of Terra αλλά δεν εκκινει με τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Alan Wake. Αρκετά καλό horror-survival game, με καλό και περίπλοκο σεναριο, φοβερό soundtrack και ένα τέλος αόριστο και ασαφές, όπως αξίζει σε κάθε Lovecraft-themed έργο.

Πολύ καλή εντύπωση μου έκαναν τα τραγούδια στο τέλος του κάθε επεισοδίου που με χαλάρωνε και μου έδινε κουράγιο για το επόμενο :p

Επίσης μου άρεσαν πολύ τα mini-episodes του Night Springs, μέσα στο κλίμα του παιχνιδιού.

Κρίμα που και αυτό ήταν ένα κονσολίστικο port, με πολλά προβλήματα στα γραφικά (δείτε βίντεο+photos) καθώς και κακό FOV που δεν σου επέτρεπε να δεις από που έρχονται οι κακοί, κάθως και ο χειρισμός ο οποίος είχε μεγάλο lag και μου έσπασε τα νεύρα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=A7drxjPEeLA]Alan Wake pc game, freezing bug - YouTube[/ame]

AlanWake2012-03-0712-53-24-57.jpg

AlanWake2012-03-0615-08-54-07.jpg

Πάμε για ME3...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζω κάτι σταθερό εδώ και πολύύύ καιρό πέραν του να τεστάρω νέα mmorpgs,

ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΦΡΕΣΚΟ

ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ GOLDEN AXE/DOUBLE DRAGON/KNIGHTS OF THE ROUND/

PROBOTECTOR/GAUNTLET LEGENDS/STREETS OF RAGE//FINAL FIGHT/METAL SLUG.

Μαζευόμαστε κανά Σάββατο παρέα σε σπίτι και πραγματικά δεν βρίσκουμε κάτι που

να αξίζει να παίξουμε 2πλό. (δεν μας ενδιαφέρουν Fighting/Racing & Wii πίπες) :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Civilization V GotY Edition online...

το παιχνιδι ειναι επος. ειναι το σκακι του videogaming (ολη η σειρα)

το online multiplayer του ειναι πολυ buggy.

δεν εχω δοκιμασει ακομα "hot seat" το οποιο με ενα εργαλειο που κυκλοφορησε η κοινοτητα, δειχνει ενδιαφερον και bugfree

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.