Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Eγώ σήμερα ξεκίνησα και το cs-source [το έχω απο όταν κυκλοφόρησε] παρόλο που δεν το είχα πάρει με καλό ματι , τελικά αξίζει , εχει διαφορετικό gameplay , αλλα όπως προείπα τελικά είναι καλόοο.

Link to comment
Share on other sites

ουφφφ ....μολις τελειωσα το sacred... αν και δεν με τρελαινουν τα diablo style παιχνιδια αυτο με κρατησαν τα γραφικα του.....παμε για κανα adventure τωρα,αν και καθυστερημενα μαλλον για το syberia......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας [Χθες, στις 01:33]

C&C Generals Zero Hours με το mod CONTRA 0,3 και αλλαγμένες παραμέτρους home made by me, πολύ πλάκα.

ΕΠ ΤΑΡΑΜΑ :mad: .Θα σε μαλώσω βρε!! Σα δεν ντρέπεσαι να λες ψέματα:eek: !! Το Contra δεν είναι made by you ONLY.Κι εγώ μαζί με τον Leo βοηθήσαμε εξίσου, άσχετα με τα τερατουργήματα του γιου σας Frangestein !!! :spell:

Link to comment
Share on other sites

wow .από 11 feb που βγεικε :tomato::help:

Το θρετακι αυτό σίγουρα για εμένα δείχνει το ποσo καμένος είμαι .......:dots:

Επίσης αυτή είναι και η απάντηση γιατί χάθηκα και από msn που με ρωτάνε τα παιδιά :help: :baby:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 12:58]

wow .από 11 feb που βγεικε :tomato::help:

Το θρετακι αυτό σίγουρα για εμένα δείχνει το ποσo καμένος είμαι .......:dots:

Επίσης αυτή είναι και η απάντηση γιατί χάθηκα και από msn που με ρωτάνε τα παιδιά :help: :baby:

Γιατί νοιώθεις καμένος φίλε μου? να σε βοηθήσουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω κάνει το όνειρό μου πραγματικότητα, δηλαδή να έχω τα 3 καλύτερα FPS στον κόσμο( FarCry-Doom3-HL2), εγκατεστημένα στο σκληρό μου, παρόλα αυτά είμαι βαθειά ένας φτωχός πλήν όμως τίμιος παίκτης του DiabloII. Και είμαι στεναχορεμένος διότι κάτι που είδα τελευταία με τσάκισε.:cry:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά Οφ τοπικ, αλλά ξέρετε site με παιχνιδάκια ?

(πχ newgrounds.com, miniclip.com) ?

Και μια τελευταία ερώτηση .... ποιά θεωρείται τα ΤΟΡ 3 παιχνίδια για PC ? (Ρωτώ να αγοράσω κανένα)

* Να δημιουργήσω διαφορετικό thread για κανένα από τα δύο ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.