Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kreach

Σχετικά Οφ τοπικ, αλλά ξέρετε site με παιχνιδάκια ?

(πχ newgrounds.com, miniclip.com) ?

Και μια τελευταία ερώτηση .... ποιά θεωρείται τα ΤΟΡ 3 παιχνίδια για PC ? (Ρωτώ να αγοράσω κανένα)

* Να δημιουργήσω διαφορετικό thread για κανένα από τα δύο ?

Εξαρταται τι σου αρεσει να παιζεις...γινε λιγο πιο σαφης.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσουν πολλά !

Για παράδειγμα, στο newgrounds, adventure όπως ο "pico", και τα διάφορα action games όπως, στα παιχνίδια για pc, Soldier Of Fortune 2 κτλ.

Πάντως, οποιουδήποτε είδους και να είναι κάτι, αν είναι στα TOP 3 σαφώς αξίζει.

Προσωπικά, τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει είναι είτε action (πχ Soldier Of Fortune 2, Max Paine), strategy (Rome Total War, Age Of Empires ...), rpg (Dungeon Siege = ΠΟΡΩΣΗ !) κτλ

Πού και που παίζω κανένα Fifa, Colin McRae, αλλά προτιμώ τα προηγούμενα ...

Ελπίζω να σας φώτησα !

PS Είμαι ΑΝΟΙΚΤΟ μυαλό εγώ :p :banging:

Link to comment
Share on other sites

http://www.rockstargames.com/classics/

GTA2,ειμαι 3η πολη και τον πινω συνεχεια για ΜΛΚΙΕΣ,ειχε να με κανει ενα παιχνιδι να ριχνω καντηλια στο pc και να βαραω το γραφειο απο τοτε που ειχα αγορασει το operation flashpoint :p

Link to comment
Share on other sites

Medal of Honour Pacific Assault, αποτι διαβασα εχει καποιες ατμοσφαιρικες πιστες αλλα και καποια σπασ@ρχιδικα οπως το να κανουν spawn οι εχθροι στα καλα καθουμενα μεσω καποιου πο*στικου trigger, και οτι ειναι καπως βαρυ, καλο ειναι ακομα και αμα εχεις geforce 6800 και 1gb να το settαρεις να χρησιμοποιει παλιοτερο shader model (απο 3.0 σε 1.4 ξερω γω) τουλαχιστον ετσι λενε στο gayspy,

αυτο με το spawn που διαβασα παντως με χαλασε, αρκετα καντηλια ριχνω στο GTA2 που μπορεσα επιτελους να κανω save στην 3η πολη εχοντας καποια decent οπλα και respect απτις συμμοριες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Χθες, στις 23:23]

Medal of Honour Pacific Assault, αποτι διαβασα εχει καποιες ατμοσφαιρικες πιστες αλλα και καποια σπασ@ρχιδικα οπως το να κανουν spawn οι εχθροι στα καλα καθουμενα μεσω καποιου πο*στικου trigger, και οτι ειναι καπως βαρυ, καλο ειναι ακομα και αμα εχεις geforce 6800 και 1gb να το settαρεις να χρησιμοποιει παλιοτερο shader model (απο 3.0 σε 1.4 ξερω γω) τουλαχιστον ετσι λενε στο gayspy,

αυτο με το spawn που διαβασα παντως με χαλασε, αρκετα καντηλια ριχνω στο GTA2 που μπορεσα επιτελους να κανω save στην 3η πολη εχοντας καποια decent οπλα και respect απτις συμμοριες

Εμενα παντως με ολα φουλ το παει αερα.Ασε κι εχω κολλησει σε ενα σημειο εδω και μια εβδομαδα και δεν μπορω να ξεκολλησω.Μουχει σπασει τα νευρα :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.