Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Παίδες έβαλα την fifa 2007 σήμερα...αρκετά καλά γραφικά, φιλικό μενού ωραίο game play...όμως έχω ένα παράπονο...ενώ είχε bulgarian superl league, TURKISH super league, SCOTISH super league, δεν είχε ΠΟΥΘΕΝΑ GREEK SUPER LEAGUE...έλεος..έπρεπε παλι να πάω στο Rest of world teams για να ξετρυπώσω ένα ολυμπιακο, ενα παναθηναικο και μια αεκ...ελεος πια.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και αρκετούς μήνες (συνολικά όμως από όταν είχε κυκλοφορήσει), το μόνο game που παίζω είναι το Warhammer40K : Dawn of War μαζί με το expansion Winter Assault. Πρόσφατα κυκλοφόρησε και το expansion Dark Crusade και είναι το απόλυτο κόλλημα του RTSα...Από το Starcraft έχει να γίνει αυτό. Προσωπικά το Dawn of War το θεωρώ το καλύτερο σύνολο.

Link to comment
Share on other sites

:D

Φαντάσου!!!....αφού κολλάει ώρες ώρες και δε μου βγάζει επιβεβαίωση, ούτε το μήνυμα φαίνεται, και εγώ ξαναποστάρω μέχρι να το βγάλει αλλά μετράει και τις προηγούμενες φορές:tomato:

Link to comment
Share on other sites

ξανακόλλησα με το SWAT4!

Τελειώνω τα FEAR και Condemned : Criminal Origins

Εχω ξεκινήσει τα Half Life Episode 1 και Paradise (έτσι, για να εχουμε και κάτι σε adventure)

Κατεβάζω αυτή τη στιγμή Sid Meier's Railroads και Prey

Το τελευταίο ελπίζω να μου αρέσει. Λέω ελπίζω γιατί συνήθως μου αρέσουν τα πιο αληθοφανή FPS. Όχι με τέρατα και τέτοια

Πρώτα όμως θα flasharω την κάρτα μου και μετά θα παίξω Prey. Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist [Σήμερα, στις 11:56]

Εδώ και αρκετούς μήνες (συνολικά όμως από όταν είχε κυκλοφορήσει), το μόνο game που παίζω είναι το Warhammer40K : Dawn of War μαζί με το expansion Winter Assault. Πρόσφατα κυκλοφόρησε και το expansion Dark Crusade και είναι το απόλυτο κόλλημα του RTSα...Από το Starcraft έχει να γίνει αυτό. Προσωπικά το Dawn of War το θεωρώ το καλύτερο σύνολο.

τι παιχνιδαρα ειναι το dark crusade !!!! οι στρατοι επιτελους καλυπτουν πιο πολλες ρατσες

και το interface με τον πλανητη ειναι φοβερο. απο τα καλυτερα που εχω δει rts.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis

... και Prey

Το τελευταίο ελπίζω να μου αρέσει. Λέω ελπίζω γιατί συνήθως μου αρέσουν τα πιο αληθοφανή FPS. Όχι με τέρατα και τέτοια

Μα το Prey εχει τερατα και τετοια...

Link to comment
Share on other sites

Καλο το prey αλλα λιγο, 3 φορες το επαιξα(και τις 3 ψιλο ελιωσα) και τελος :p μου εχουν ερθει απτο play.com το rogue spear platinum και το swat3, τα παιζω που και που για να θυμαμαι τα παλια :rolleyes: παιζω και με εκεινον τον narutard CSS και dod source οποτε κατσει, cod2 και cs 1.6 εννοειται πως δεν περναει πανω απο 24ωρο χωρις να τα εχω παιξει λιγο :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist

:D

Φαντάσου!!!....αφού κολλάει ώρες ώρες και δε μου βγάζει επιβεβαίωση, ούτε το μήνυμα φαίνεται, και εγώ ξαναποστάρω μέχρι να το βγάλει αλλά μετράει και τις προηγούμενες φορές:tomato:

Από την διόρθωση μπορείς να διαγράψεις τα post σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Χθες, στις 23:59]

Μα το Prey εχει τερατα και τετοια...

ναι, το ξέρω. Γι' αυτό λέω ότι συνήθως δε μου αρέσουν τέτοια. Ελπίζω αυτό να με "κερδίσει" και να γίνω fan του είδους

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω FEAR, γιατί δεν το χάρηκα με το προηγούμενο PC :p

Επίσης, το Just Cause και ακόμα προσπαθώ να τερματίσω το Frozen Throne.

Και ναι, επιτέλους, αποτοξινώθηκα από το Lineage II :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected [Χθες, στις 10:15]

Παίδες έβαλα την fifa 2007 σήμερα...αρκετά καλά γραφικά, φιλικό μενού ωραίο game play...όμως έχω ένα παράπονο...ενώ είχε bulgarian superl league, TURKISH super league, SCOTISH super league, δεν είχε ΠΟΥΘΕΝΑ GREEK SUPER LEAGUE...έλεος..έπρεπε παλι να πάω στο Rest of world teams για να ξετρυπώσω ένα ολυμπιακο, ενα παναθηναικο και μια αεκ...ελεος πια.

Aνάλογα με την ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ του Ελληνικού Πρωταθλήματος πάει και το GAME Δυστυχώς!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Και ναι, επιτέλους, αποτοξινώθηκα από το Lineage II :D

Παραδόξως κι εγω αισθανομαι το ιδιο. Δεν μπορω να παιξω πλεον... Ισως η επαναληπτικότητα του να αρχισε πλεον να με κουράζει. Α αρχισα το Oblivion! :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.