Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από EraserheadX [09-12-2006 09:37]

Μακριά απο μένα! Αυτά είναι πράγματα του διαβόλου! :devil:

Δεν έχεις και άδικο :...: εξαιτίας του δεν "πάτησα" στο TheLab πάνω από εβδομάδα :p Αν και παίζω μόνο Παρασκευή και Σάββατο λόγω φόρτου μαθημάτων surfarw και ψάχνω στο Internet sites σχετικά με το WoW, γιατί δεν νιώθω μία :tomato:

P.S.

Πρέπει να αλλάξω το avatar μου :whistling

EDIT: Το άλλαξα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από X-kyramas

Ξεκίνησα το Rainbow Six : Vegas.

Πολύ καλό και όχι τόσο tactical πράγμα που με χαροποίησε ιδιαίτερα.

Ο πολύς σχεδιασμός βλάπτει σοβαρα το gameplay !

Δηλ για πες είναι σαν το ghost reon ένα πράγμα από gameplay?

Link to comment
Share on other sites

Το gameplay είναι με μία λέξη "κρυφτούλι"

Hide,spot enemy, take cover, shoot. Repeat.

Ο έλεγχος της ομάδας (2 teamates) είναι εύκολος και γενικά το AI τους είναι ικανοποιητικό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από X-kyramas [15-12-2006 10:50]

Το gameplay είναι με μία λέξη "κρυφτούλι"

Hide,spot enemy, take cover, shoot. Repeat.

Ο έλεγχος της ομάδας (2 teamates) είναι εύκολος και γενικά το AI τους είναι ικανοποιητικό.

Απο fps πως πας ? εχω ακουσει οτι ειναι πολυ βαρυ ασε που οσοι δεν εχουν sm 3.0 τρωνε αμεσως πορτα οπως και στο double agent, το gameplay αποτι βλεπω και ακουω μονο tactical δεν ειναι, να υποθεσω πως οταν τις τρως αναπληρωνει μετα απο λιγο η υγεια σου οπως στο cod2 ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Απο fps πως πας ? εχω ακουσει οτι ειναι πολυ βαρυ ασε που οσοι δεν εχουν sm 3.0 τρωνε αμεσως πορτα οπως και στο double agent, το gameplay αποτι βλεπω και ακουω μονο tactical δεν ειναι, να υποθεσω πως οταν τις τρως αναπληρωνει μετα απο λιγο η υγεια σου οπως στο cod2 ?

Ναι είναι SM 3.0 only !

Αρκετά βαρύ. είμαι γύρω από 30 με low shadows.

ναι σαν το COD 2 είναι με ένα εφέ που κοκκινίζει/μαυρίζει η οθόνη όσο τις τρώς μέχρι που τεζάρεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nimits1 [Χθες, στις 11:11]

παιδια δοκιμαστε το sid meier's railroads.εχει πολυ πλακα

κατ' αρχάς έχεις διπλο-ποστάρει, σβήσε το ένα από τα δύο

Για συνέχεια, πολύ καλό παιχνιδάκι. Εμένα που δε μου αρέσουν αυτού του είδους γενικότερα, με καθήλωσε για λίγες εβδομάδες

αλλά θέλω τη βοήθειά σας σε κάτι : πείτε μου κατά τη γνώμη σας το ΚΑΛΥΤΕΡΟ strategy που έχετε παίξει τελευταία, αλλά - πολύ σημαντικό - να μοιάζει πολύ στο πρώτο RISE OF NATIONS. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.