Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

S.T.A.L.K.E.R και Pro 6(master league ειμαι 2024..πολυ καψιμο μιλαμε)...κ καποια στιγμη λεω να αρχισω το GRAW II...αλλα τα παιζω στο παλιο pc κ δεν τα ευχαριστιεμαι τοσο εκτος απο το pro...:( :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Super Metroid σε Super NES emulator στο PSP. Τρελό λιώσιμο. Από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει...

Κλασσικο και πολυ ψαξιμο...ενας χρονος για να το τερματισω. Απιστευτο παιχνιδι...Παιξε και το Zelda στο SNES κορυφη και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Χθες, στις 18:50]

Κλασσικο και πολυ ψαξιμο...ενας χρονος για να το τερματισω. Απιστευτο παιχνιδι...Παιξε και το Zelda στο SNES κορυφη και αυτο.

Καλά τα Zelda τα έχω τιμήσει σε όλες τις κονσόλες. Αλλά το απόλυτο είναι το Ocarina of time για Ν64. Για μένα το καλύτερο παιχνίδι ever... :T:

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ξανασχοληθω με το wii θα κατεβασω link to the past και donkey kong country 2 απ'την VC, το super metroid οταν ειμουνα 8 χρονων το επαιζα στο snes και ειχα φτασει λιγο μετα τον riddley (τον πτεροδακτυλο ) αν θυμαμαι καλα, και μεχρι εκει με τα χιλια ζορια, βεβαια τα παιδια που μου ειχανε δανεισει το παιχνιδι μου ειπανε οτι υπηρχε χαρτης στην συσκευασια του παιχνιδιου που βοηθαγε πολυ, τεσπα οπου ναναι βγαινει η παιχνιδαρα το metroid 3 :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Χθες, στις 15:20]

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 εννο-και-είτε Αρχάγγελε! :D

Ναι φίλε σίγουρα!!! Αλλα μεχρι να το παρω στα χερια μου θα ξεκινήσω λίγο το Titan Quest φαίνεται πολυ ωραιο θα βαλω και το expansion και βλέπουμε!:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Καλά τα Zelda τα έχω τιμήσει σε όλες τις κονσόλες. Αλλά το απόλυτο είναι το Ocarina of time για Ν64. Για μένα το καλύτερο παιχνίδι ever... :T:

To Ocarina ειναι οντως μεσα στο TOP3 και για μενα...βασικα ουτε καν το επαιζα πρακτικα..απλα το ελεγχε ενας φιλος και γω ημουν το μυαλο της ομαδας και ελυνα τους γριφους. ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!!!!!

Εχω παιξει ολα τα Cod και τα Moha, επισης και τα Wolfenstein. Ψαχνω ενα fps με θεμα τον WWII. Εχει κανεις να προτεινει κατι γιατι οποιοδηποτε αλλα θεμα σε fps δεν με συγκινει πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.