Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

ρε συ πεζικαριε...δεν με λες ειναι οντως bf2 killer στο multi δεν το χω παιξει...για πες αξιζει?

Ασε με εμενα, εγω περιμενω επιτηδες να τελειωσει η θητεια για να κανω RMA την 8800gt, μια ωριτσα να περασει το pc παιζοντας τα μισα games που εχω εγκατεστημενα υπαρχει περιπτωση να φαω hardlock, οποτε την βγαζω πιο πολυ με το wii :p οταν γινει το rma και μπορεσω επιτελους να ασχοληθω με το stalker χωρις φοβο για BSOD ισως ξαναπαρω κανα game για pc

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην έχει και καλή σύνδεση.Εγώ έχω υποτίθεται adsl2+ και παρόλο που δεν τρελαίνομαι ούτε για πινγκ ούτε για σκορ και τελοσπάντων παίζω γιατί γουστάρω και όχι για να αποδείξω κάτι, πάρα πολλές φορές το παρατάω λόγω τρελής καθυστέρησης.Ναι, υπάρχουν ακόμα και αυτά...

Τέσπα, το frontlines δηλαδή λέει για εσάς;Γιατί σε άλλα φόρα το βγάζουν πατάτα Αιγύπτου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι φαν του online gaming. Είναι πολλές παράμετροι τσατίζομαι γιατί πολλοί είναι είτε τόσο καλοί είτε έχουν cheats etc και δεν την παλεύω. Καλύτερα μόνος μου είτε στο λαν με φίλους παρά online που δεν ξέρω τι γίνεται.

Πάντως το παιχνίδι στο single player "δεν λέει". Online τώρα δεν ξέρω τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και για pc? ή ειναι μονο για κονσολα?

Μόνο για PSP απο όσο ξέρω... Όλα τα Final Fantasy σε κοσνόλες δεν βγήκαν;

Πάντως είναι θεικό παιχνίδι. Κόλησα On first contact. Το storytelling και την πλοκή της σειράς λιγά παιχνίδια τα φτάνουν...

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι αυτο? τι φαση ειναι για πες?

To game και εγκατασταση 3,91 GB στο συστημα και φαινεται πολυ καλο....

Εχει ενα στορυ που σου τραβαει το ενδιαφερον....μπορω να πω οτι ειναι λιγακι το στυλ του σαν κατι απο GTA αλλα ειναι πολυ πιο ρεαλιστικο !!

(ακομη στην αρχη ειμαι)....

Προσπαθεις και καλα να μπεις στο CLUB των SHOOTER απο οτι εχω καταλαβει...

Απο απαιτησεις τιποτα !!

Υ.Γ. Πολυ πιστολιδι,γρηγορες κινησεις !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.