Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

μολις δοκιμασα το γκριντ. κριμα. πραγματικα. εχει ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ γραφικα. οσο ομορφα ειναι το παναθλιος ειναι ο χειρισμος. ΕΛΠΙΖΩ το παιχνιδι που θα βγαλουν του χρονου για τη φορμουλα να εχει χειρισμο τουλαχιστον επιπεδου need for speed.

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι αυτό?

οχι αλλα σε σχεση με το grid NAI

Για τον χειρισμό όλοι φωνάζουν.Εμένα γιατί δεν με έχει πειράξει καθόλου?

(έχω καιρό να παίξω ραλάκι, ίσως για αυτό)

απλα να σου πω οτι πιο ευκολα οδηγιεται BMW E21 στημενη για drift με slick ελαστικα πανω σε βουτηρο παρα τα αμαξια σε αυτο το παιχνιδι. πχ αν πας με 200+ χιλιομετρα και ακουμπισεις το τιμονι το αυτοκινητο κανει τετακε...:-O

κριμα.

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα σε σχεση με το grid NAI

απλα να σου πω οτι πιο ευκολα οδηγιεται BMW E21 στημενη για drift με slick ελαστικα πανω σε βουτηρο παρα τα αμαξια σε αυτο το παιχνιδι. πχ αν πας με 200+ χιλιομετρα και ακουμπισεις το τιμονι το αυτοκινητο κανει τετακε...:-O

κριμα.

Βάλε ΟΛΑ τα assists on.

Εγώ και 415 που έχω πιάσει, όταν στρίβω μια χαρά ελέγχεται

Link to comment
Share on other sites

Eternal Sonata. Κλασικο turn-based RPG με φοβερο στορυ. Εχει τοσα πολλα videακια την ωρα που παιζεις που ειναι σαν να βλεπεις anime. Οτι πρεπει για τους κολημενους με τα anime!!! :D

Ακομα παω να τερματισω αλλη μια φορα το Bioshock, αλλα αυτη την φορα στο hard χωρις vita-chambers... Ειναι λιιιγο πιο δυσκολο απο οτι νομιζα... :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.