Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Gears 2 ftw αλλα μου φανηκε καπως μικρο οταν το τερματισα.. :p

Σχολια σχετικα με το NFS:UC τωρα..

Εκ πρωτης οψεως θα το σχολιαζα σαν NFS:MW με γραφικα απο ProStreet/Carbon.. Επισης το βρηκα πολυ simplistic οσων αφορα τα upgrades (σε σημειο που πλησιαζει το prostreet), τα menus κτλ. Γενικα μου φαινεται δεν εχει και πολυ μεγαλη γκαμα με αμαξια.. Παραυτα μου εδωσε την εντυπωση πως εχει καλυτερη αισθηση απο οποιοδηποτε NFS μεχρι στιγμης (απο τη σειρα των Underground και μετα, παντα).

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ένα μήνα πέφτουν βροχή block-buster τίτλοι (Crysis Warhead, Sacred 2, Far Cry 2, Fallout 3, S.T.A.L.K.E.R Clear Sky, Brothers in Arms: Hell's Highway, Call of Duty: World at War, Command & Conquer Red Alert 3). Και τα καλύτερα έρχονται (Football Manager 2009, Cryostasis: The Sleep of Reason, Legendary, Tomb Raider Underworld, Left 4 Dead, Need for Speed Undercover, Grand Theft Auto IV, ShellShock 2: Blood Trails, Prince of Persia, Saints Row 2...)

Είμαι fan των horror surviving, οπότε έχω πολύ δουλειά (μετά από καιρό) με Dead Space, Left 4 Dead (προσεχώς) και Silent Hill: Homecoming...

Μόλις άρχισα το Silent Hill: Homecoming (προηγήθηκε ιεροτελεστία θέασης της ταινίας και παίξιμο του Silent Hill 1 με ePSXe), απίστευτη ατμόσφαιρα μέσα στο νοσοκομείο που ξεκινάς.

Παίζω επίσης ένα διαμαντάκι που δεν το 'χα εκτιμήσει νωρίτερα, το Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (action με adventure στοιχεία).

Κλασικά PES 2009, NBA 2K9 (επιτέλους στο PC).

Link to comment
Share on other sites

To Call of Cthulhu είναι πολύ μεγάλο παιχνίδι...είναι πολύ μεγάλο παιχνίδι... Δοκίμασε και το Silent hill 2, σε περίπτωση που δεν το έχεις κάνει. Με τα 3,4 δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.