Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Λεπόν, επειδή ξεφύγαμε λίγο σε κάποια από τα τελευταία ποστ, κι επειδή δεν έχω καμία διάθεση να κάνω συνέχεια το μπαμπούλα, να σας υπενθυμίσω τους Όρους Χρήσης & Πρόσβασης, οι οποίοι ορίζουν μια γραμμή (τη λεγόμενη γραμμή του Chosen):

_______________________________

Από εδώ και στο εξής, όποιος περάσει από αυτή τη γραμμή, έχει 2 μέρες ban :)

Link to comment
Share on other sites

No Way!!! Μόνο σε medium map το έχω τελειώσει στο impossible. Σε small ούτε για αστείο, σε 3 turns έχουν καταλάβει όλο το universe!

Be my guest!

Επικό game - ολοκλήρωσα χτες ένα 8-huge-impossible. Δες το χάρτη με όλα δικά μου φουλαρισμένα και ένα Meklar colony έτσι για να μην τελειώσει για να μπορέσω να φουλάρω όλα τα συστήματα.

Ατέλειωτη έρευνα σε τομείς ανάπτυξης, ασφάλεια σε αντικατασκοπεία, συνεχής ενίσχυση των αδυνάτων για να κρατούν απασχολημένους τους μεγάλους ώστε να μην σου την "πέσουν" και blitzcreak αργά μέσα στο παιχνίδι με titan class ships με ένα Stellar Converter (take no prisoners).

post-5804-1416074035,7273_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Be my guest!

Επικό game - ολοκλήρωσα χτες ένα 8-huge-impossible. Δες το χάρτη με όλα δικά μου φουλαρισμένα και ένα Meklar colony έτσι για να μην τελειώσει για να μπορέσω να φουλάρω όλα τα συστήματα.

Ατέλειωτη έρευνα σε τομείς ανάπτυξης, ασφάλεια σε αντικατασκοπεία, συνεχής ενίσχυση των αδυνάτων για να κρατούν απασχολημένους τους μεγάλους ώστε να μην σου την "πέσουν" και blitzcreak αργά μέσα στο παιχνίδι με titan class ships με ένα Stellar Converter (take no prisoners).

Meklon ε? Συνήθως παίζω με Psilon-Humans-Klackons. Προσπαθώ να κάνω διπλωματία με όλους (πλήν silicoid...) αλλά δεν τους χαρίζω τίποτα, μόνο ανταλλάζω. Spies μόνο για άμυνα, ούτως ή άλλως με Psilon δεν χρειάζεται να κλέβω τεχνολογίες.

Link to comment
Share on other sites

Meklon ε? Συνήθως παίζω με Psilon-Humans-Klackons. Προσπαθώ να κάνω διπλωματία με όλους (πλήν silicoid...) αλλά δεν τους χαρίζω τίποτα, μόνο ανταλλάζω. Spies μόνο για άμυνα, ούτως ή άλλως με Psilon δεν χρειάζεται να κλέβω τεχνολογίες.

Δεν κατάλαβες... Πάντα με custom Humans παίζω - δε μου αρέσουν οι φατσες των άλλων (αν και πολύ παλιά είχα δοκιμάσει μερικές φορές με Psilon).

Αυτό που βλέπεις στο screenshot είναι το τελευταίο Meklar colony που έχει μείνει. Θα κάνω invade μόλις τερματίσω όλους τους πλανήτες σε υποδομές. :banging:

Link to comment
Share on other sites

Δόκίμασα τα

1)Far Cry 2 ...

2)Falout 3 ...

Τα βαρέθηκα και τα δυο... τελικά ανακάλυψα οτι δεν μου αρέσουν τα παιχνίδια με μεγάλες εκτάσεις... Τo fallout μου φάνηκε πιο ενδιαφέρον

Τερματισα το Call of duty 4 ...την πίστα με το αεροπλάνο και τους τρομοκράτες μετα τα credits τι την βάλανε? πολύ απλή ήταν.. άξιζε μια επική πίστα μετα τα credits..:hi:

Link to comment
Share on other sites

Δόκίμασα τα

1)Far Cry 2 ...

2)Falout 3 ...

Τα βαρέθηκα και τα δυο... τελικά ανακάλυψα οτι δεν μου αρέσουν τα παιχνίδια με μεγάλες εκτάσεις...

Παίξε Doom 3 τότε, ή καλύτερα στο STAKLER 1,

ή
(βάλε και πάνα... :jump1:)

edit: καλά ο τύπος στο Lab18, είναι σε κατάσταση πανικού χωρίς να έχει δει ακόμη τον εχθρό (μάλλον παίζει σε easy)!

Έγινε επεξεργασία από neuromancer
Link to comment
Share on other sites

http://i39.tinypic.com/inblnq.jpgΣτην κάτω-κάτω σειρά, παρατηρείται έντονη δραστηριότητα.

Στη μεσαία αρκετά λιγότερο.

Η πρώτη σειρά είναι γεμάτη με υποψήφιους προς απεγκατάσταση. Αυτή θα γίνει σύντομα, γιατί έρχονται :banging:

Call of Juarez Bound in blood

Fuel

Virtual Tennis 2009

Streer Fighter IV

οχι τίποτα άλλο, να κάνω ενα και καλό defragment:triniti:

gamelauncher.exe=wolverine

Έγινε επεξεργασία από tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.