Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Μόλις τερμάτησα το underground 2. ΠΟΡΩΣΗ!!!

Φυσικά το Half life 2

Έχω ακούσει ότι γίνεται χαμός με το VAMPIRE THE MASQUERADE και λέω να το δοκιμάσω.

Και μεθαυριο θα πάρω και το καινούριο prince of persia.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 01:04]

Sega Rallly 2

τι πες τώρα :) , έχει φάει κατοστάρικα το μπιμπλίκι , για αυτο το παιχνίδι ... , και μετα συνέχειες στο pc. Aπο τα λιγα παιχνιδια που βαζω με την gf4 4xAA και 8ΑF :p και φαίνεται άπαιχτο στα 800χ600 (δεδομενης και της ηλικίας του παντα)

Στο pc βέβαια ούτε κατα διάνοια έπιανα τους χρόνους που έκανα στο ηλεκτρονικό

Link to comment
Share on other sites

Prince Of Persia: Warrior Within ακομα αλλα μαλλον ειμαι στο τελευταιο boss επιτελους, οποιος δεν το εχει ξεκινησει να το κανει, ισως να ειναι και καλυτερο τελικα σε σχεση με το sands of time

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Prince Of Persia: Warrior Within...

Παει και αυτο, τελικα το τελευταιο boss δεν ηταν τοσο δυσκολο οσο ελεγαν στο Gamespot.

Αναμενουμε τωρα συμφωνα με το τελος το PoP 3

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Παει και αυτο, τελικα το τελευταιο boss δεν ηταν τοσο δυσκολο οσο ελεγαν στο Gamespot.

Αναμενουμε τωρα συμφωνα με το τελος το PoP 3

Το story τι λέει ? καλό είναι ? το 1 είχε έξυπνο τέλος , αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 19:12]

Παει και αυτο, τελικα το τελευταιο boss δεν ηταν τοσο δυσκολο οσο ελεγαν στο Gamespot.

Αναμενουμε τωρα συμφωνα με το τελος το PoP 3

Καλό θα ήταν να είμαστε προσεκτικότεροι σε ανακοινώσεις που υποβιβάζουν και πληγώνουν την προσωπικότητα των συνανθρώπων μας.

Εμείς που είμαστε στα μισά, λοβοτομή μα κάνανε;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Το story τι λέει ? καλό είναι ? το 1 είχε έξυπνο τέλος , αυτό ?

Υπεροχο κατα την γνωμη μου.

Τωρα διαβαζα οτι αν ξαναπαιξεις το παιχνιδι εχει διαφορετικο τελος.

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Καλό θα ήταν να είμαστε προσεκτικότεροι σε ανακοινώσεις που υποβιβάζουν και πληγώνουν την προσωπικότητα των συνανθρώπων μας.

Εμείς που είμαστε στα μισά, λοβοτομή μα κάνανε;

:sorry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Υπεροχο κατα την γνωμη μου.

Τωρα διαβαζα οτι αν ξαναπαιξεις το παιχνιδι εχει διαφορετικο τελος.

:D

μπορεις να πεις πρόχειρα την περίληψη του σεναρίου σε παρακαλώ? :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

:D

μπορεις να πεις πρόχειρα την περίληψη του σεναρίου σε παρακαλώ? :)

" Our story begins a few years after the conclusion of Prince of Persia: The Sands of Time. The Prince has returned home to Babylon, to find himself hunted by a supernatural creature bent on his destruction. Forced to live a life on the run, he seeks counsel from an old mystic, who explains that his actions have spawned an immortal incarnation of Fate, known as the Dahaka. In his quest to save the Sultans palace from destruction, the Prince created a rift in the Timeline.

Hunted by the Dahaka, the Prince embarks upon a path of both carnage and mystery to defy his preordained death. He quickly comes to realize that theres only one possible way to stay alive: journey to the birthplace of the Sands of Time, find a way to travel back into the past, and stop the Sands from being created. Without the Sands, the Princes last adventure will not occur and the Dahaka will vanish. His journey leads him to the infernal core of a cursed island stronghold harboring mankinds greatest fears."

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Παει και αυτο, τελικα το τελευταιο boss δεν ηταν τοσο δυσκολο οσο ελεγαν στο Gamespot.

Αναμενουμε τωρα συμφωνα με το τελος το PoP 3

εσυ ετοιμαζεσαι για το 3 κ εγω εω κολλησει στο 1 εκει που ο βασιλιας γινετε ζομπι κ σκαει μυτη το γκομενακι

λιγο πριν τον τερματισμο δεν ειμαι?.....................χεχε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Σήμερα, στις 22:38]

εσυ ετοιμαζεσαι για το 3 κ εγω εω κολλησει στο 1 εκει που ο βασιλιας γινετε ζομπι κ σκαει μυτη το γκομενακι

λιγο πριν τον τερματισμο δεν ειμαι?.....................χεχε!

Ναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TROIDX [05-12-2004 23:30]

RTCW μετά απο ενάμιση χρόνο.Το είχα ξεχάσει οτι υπήρχε.Κορυφαίο....:D

Πρίν λίγο έκανα σετάπ το εξπάνσιον του call of duty.Για να δούμε.......

Το Call of Duty - United Offensive τελικά το δυσκολέψανε......:o αλλα έχει γ@μώ τα σκηνικά.Τρελλά γραφικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Υπεροχο κατα την γνωμη μου.

Τωρα διαβαζα οτι αν ξαναπαιξεις το παιχνιδι εχει διαφορετικο τελος.

Τελικα για να δεις το αλλο τελος και να αντιμετωπισεις αλλο boss θα πρεπει να μαζεψεις και τα 9 life upgrades(αν και το τελικο video μπορεις να το δεις και με αλλο τροπο)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.