Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Το RESIDENT OUTBREAK ειναι η μεγαλύτερη αποτυχια Resident στην ιστορια τους! Απογοητεύτηκα! Τωρα με τα

1. DOOM 3 2. UT 2004 (online) 3. Cod United Offensive

4. FarCry 5. Counter-Strike Source BETA online

προσθεσα το Sillent Hill 4: The Room και σε μια βδομαδα μεσω STEAM....

ΘΑ ΠΑΙΖΩ COUNTER STRIKE SOURCE !!!! :jump: ( ΟΧΙ ΒΕΤΑ! ) :jump: Εβελπιστω ότι θα μου στειλουν και το Half-Life 2!!! Μπορεί κάποιος να μου πει πληροφοριακα αν και στιν ελλαδα ειχαν τιν ίδια προσφορα με Half-life 2 δωρο? :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Yu-Gi-Oh! Power of Chaos JOEY THE PASSION!!!!! έχω να φάω κόλλημα χρόνια! Καθαρά με κάρτες .

Πήρα Χ800ΧΤ ΡΕ για να παίζω Yu-Gi-Oh! ???? :o αν είναι δυνατόν .. την πουλάω την κάρτα :D

Xαααχαχχχα!!

Μαζι σου οπως ξερεις!

YuGi κ ξερω ψωμι μια βδομαδα τωρα!

Απο χθες παιζω μανιοδως κ το Hidden&Dangerous 2

Χαλαρα το καλητερο WW2 παιχνιδακι που εχω παιξει!! ΠΟΡΩΣΗ το Εnfield Mk1 λεμεεεεε!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Yu-Gi-Oh! Power of Chaos JOEY THE PASSION!!!!! έχω να φάω κόλλημα χρόνια! Καθαρά με κάρτες .

Πήρα Χ800ΧΤ ΡΕ για να παίζω Yu-Gi-Oh! ???? :o αν είναι δυνατόν .. την πουλάω την κάρτα :D

παιξε το etherlords 2 αυτο ειναι παιχνιδη με καρτες

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα σήμερα το Star Wars Battlefront. Εκπληκτικό, φοβερή ατμόσφαιρα, γραφικά, ήχος τι να πω. Όσοι έχετε X800XT ή 6800 δοκιμάστε το έστω και αν δεν είστε Star Wars fans να σας πέσει το σαγόνι από τα εφέ και τα λοιπά grfx.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sisman [Σήμερα, στις 05:51]

Ξεκινησα το Richard Burns Rally, ειναι αρκετα καλο, καμια σχεση με τις φολες ακα CMR 3 και 4, το παιχνιδι απλα ειναι απιστευτο... Δε παει μονο του, πρεπει να το πας.

ειναι καλο αλλα πακετο στο game play:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DsLmaNiaC

Ξεκίνησα σήμερα το Star Wars Battlefront. Εκπληκτικό, φοβερή ατμόσφαιρα, γραφικά, ήχος τι να πω. Όσοι έχετε X800XT ή 6800 δοκιμάστε το έστω και αν δεν είστε Star Wars fans να σας πέσει το σαγόνι από τα εφέ και τα λοιπά grfx.

Bγηκε για Pc?Οχι ρε γαμωτο... Παω παραμεθωριο αυριο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DsLmaNiaC

Πάντως το Hidden and Dangerous II αν και το τελείωσα με απογοήτευσε στο θέμα του χειρισμού και του AI. Πολύ χαζοί αντίπαλοι.

Eλα ρε?Τι χαζοι?Στο Μεσαιο επιπεδο που το επαιξα εγω μια χαρα ηταν οι αντιπαλοι,μεχρι κ κινησεις να με περικυκλωσουν εκαναν ωρες ωρες!

Ο χειρισμος κλασσικος θα ελεγα,αν κ μερικες φορες εκανε κατι χαζα κ γκρεμιζομουνα απο τα 1000μετρα.... :p

Αρχική απάντηση από BanOr

Καλά ολα αυτά αλλά τί είδος είναι?

Eχει θεμα τον Δευτερο Παγκοσμιο κ ειναι (βασικα) προτου προσωπου δρασης :)

Link to comment
Share on other sites

Warhammer 40000 - Dawn Of War....

Kαιρο ειχα να ευχαριστηθω τοσο πολυ ενα Rts Strategy....

μευποθεση που κρατα το ενδιαφερον

τρομερη ατμοσφαιρα...

πολυ ομορφα 3d γραφικα και καμερα σε στυλ sims 2...(πλην της κλασσικης)

ποικιλια μοναδων....

συνισταται... :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.