Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unstoppable

Prince of Persia Warrior Within, υπεροχο παιχνιδι

’ρχισα να το παίζω και εγώ σήμερα. Εξαιρετικό!

Αρχική απάντηση από unstoppable

Στο normal που το εχω εγω η δυσκολια ναι μεν ειναι αυξημενη σχετικα με τα αλλα νεα games, αλλα παραμενει σε πολυ καλο επιπεδο για να μην κατανταε και βαρετο το παιχνιδι.

(Για την εκδοση για PC μιλαω)

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami [Σήμερα, στις 17:24]

Τερμάτισα το NFSU2 και τώρα προχωράω ολοταχώς να τερματίσω και το Farcry.Εντός ολίγου αποκτάω gamepad και πάμε για Pro Evolution Soccer 4

Τερμάτισα το NFSU2 σε X-BOX... νομίζω... τι εννοώ ξεκλείδωσα αρκετά αμάξια... όλες τις πίστες και έκανα όλες τις κόντρες... :flex:

και τώρα δεν έχει τπτ άλλο να κάνω... και κάνω κύκλους στην πόλη... :confused:

- έχω ξεχάσει κάτι...;; ή έτσι τερματίζει...!! ????? ????? ?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Στο normal που το εχω εγω η δυσκολια ναι μεν ειναι αυξημενη σχετικα με τα αλλα νεα games, αλλα παραμενει σε πολυ καλο επιπεδο για να μην κατανταε και βαρετο το παιχνιδι.

(Για την εκδοση για PC μιλαω)

Αχ τι με κάνεις τώρα , το έχω λατρέψει το 1 , ελπίζω να μην το αλλάξανε πάρα πολύ και ειδικά στην μουσική και στα χρώματα!

Link to comment
Share on other sites

CS??’κουσα Κ’ΤΙ ΓΙΑ cs???Ναι εδώ είμαι!!!DotA και εγώ.Στο nfsu 2 το δεύτερο επίπεδο το ξεκλειδώνεις με το να βρείς τα μαγαζία στις άλλες περιοχές.Πριν λίγο εγκατέστησα και το Heroes Of Might And Magic 4 μαζι με τα δύο expansions...Έξοχο!!!Και είχα και καιρό να σχοληθώ μαζί του

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 10:30]

Τερμάτισα nfsu2 και παίζω μανιωδώς ΗL2.

Πως τελειώνει το nfsu2;;; ;) σήμερα έμαθα από ένα παιδί ότι δεν το έχω τερματίσει ακόμα... ότι έχει κι άλλο... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια πιστα τρεχεις 5 laps circuit απεναντι σε εναν τυπακο. 1vs1 ειναι. Μολις τον κερδισεις σου βγαζει μηνυμα οτι τελειωσες το παιχνιδι και αν θες μπορεις να συνεχισεις να περιφερεσαι στην πολη σαν την αδικη καταρα. Αυτο ειναι το φιναλε. Και δεν χρειαζεται να εχεις φτασει 100% complete.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shadow Hunter [Χθες, στις 19:56]

Τελευταια πιστα τρεχεις 5 laps circuit απεναντι σε εναν τυπακο. 1vs1 ειναι. Μολις τον κερδισεις σου βγαζει μηνυμα οτι τελειωσες το παιχνιδι και αν θες μπορεις να συνεχισεις να περιφερεσαι στην πολη σαν την αδικη καταρα. Αυτο ειναι το φιναλε. Και δεν χρειαζεται να εχεις φτασει 100% complete.

Aκριβώς:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.