Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Borg

Δυστυχώς δεν το έχω το game (έγινε φορματ) και το cd το έχει o samael , προς το παρόν δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί απλούστατα δεν το θυμάμαι απέξω

Κάνε λίγο υπομονή μέχρι να το πάρω ξανα

Παίζε το hl2 :D

Ξέχασα να πω πως παίζω και to Medal of Honor Pacific Assault directors edition

Το παίζεις στο net? Πως είναι; το battlefield Vietnam το έχεις παίξει ποτέ; Αν τα συγκρίνεις τι λες; για multiplayer πάντα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mobster

Το παίζεις στο net? Πως είναι; το battlefield Vietnam το έχεις παίξει ποτέ; Αν τα συγκρίνεις τι λες; για multiplayer πάντα

Δεν το έπαιξα ακόμα σε multiplayer

Θα σε πω το βραδύ

Πάντως το παιχνίδι με εντυπωσίασε , είχα καιρό να παίξω πολύ καλό παιχνίδι με θέμα τον πόλεμο

Link to comment
Share on other sites

HL2, NFSU2, και Pirates!, ναι ξαναβγήκε και ειναι μαμάτο!

Α ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι, στο NFSU2, ποσο πρέπει να παίξεις για να αλλάξεις car ? Ξεκίνησα με το focus, μετα μου είπε να διαλέξω ενα άλλο, πήρα το civic, και μετά μου είπε να δώσω ενα απο τα 2 για να πάρω ενα τεράστιο jeep... Εχω τελειώσει το stage1 απο το μενου, αλλα δε γίνεται τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

ναι παιζω το Vampire The Masquerade Redemption παλιο μεν αλλα δεν πειραζει. και συνεχιζο το top spin εχθες εκανα την πρωτη μου ηττα. με ξεσκισε ο αλητης. αλλα ειμαι ακομα νεος αν τον ξαναπετυχο θα δει αυτος:D:p

Link to comment
Share on other sites

Με τα νευρα μου....,

Με την μοιρα μου και την τυχη μου παιζω ενναλαξ κυνηγητο και κρυφτουλι..''τρεξε τρεξε δεν με πιανεις'' ''ψαξε ψαξε δεν θα με βρεις''...,πιανονται για παιχνιδια ?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι... για καθαρά δικτυακό παιχνίδι (το λέω αυτό γιατί όσα έχετε αναφέρει δεν είναι... ) παίζει κανείς COUNTER STRIKE ανεξαρτήτως έκδοση...

Σας μιλάει ένας θανατικός Counterstrακιας... :fist:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 01:16]

Bρηκα κατι πολυ παλια παιχνιδια και τα εβαλα να τα θυμηθω......

-Rise Of The Triad

-Duke Nukem 3D

Μιλαμε για πολυ γελιο.....

Ή DUKE NUKEM-Time to kill... Ιστορικά παιχνίδια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 00:38]

Prince of Persia Warrior Within, υπεροχο παιχνιδι

Παιχνιδάρα λέω και εγώ ασταμάτητε, με ενδοιασμό στην υπερβολική δυσκολία από την αρχή να εξοντώσεις την στρινκοφορούσα.

Δεν ψοφάει με τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Παιχνιδάρα λέω και εγώ ασταμάτητε, με ενδοιασμό στην υπερβολική δυσκολία από την αρχή να εξοντώσεις την στρινκοφορούσα.

Δεν ψοφάει με τίποτα!!!

Στο normal που το εχω εγω η δυσκολια ναι μεν ειναι αυξημενη σχετικα με τα αλλα νεα games, αλλα παραμενει σε πολυ καλο επιπεδο για να μην κατανταε και βαρετο το παιχνιδι.

(Για την εκδοση για PC μιλαω)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.