Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

κατι το καλοκαιρακι

κατι τα ρουμια και οι κορονες...

εχω πορωθει με οτιδηποτε πειρατικο....

κατεβασα

Port Royale:T:

Port Royale 2 (ακομα δεν εχω καταφερει να το κανω να παιξει γμτ)

Tropico 2 Pirates Cove:T: :T:

Anno 1503 The New World:X:

το παπαγαλακι και ο χαλκας μου λειπουν....

Link to comment
Share on other sites

Χαχα!!Το ίδιο κόλλημα είχα φάει για ένα διάστημα το χειμώνα!!!Χάσιμο οι Πειρατές!!

Είδα καπάκι και τους Πειρατες της Καραϊβικής με το John-αρο και ξέφυγα τελείως...Τώρα 1-2 μήνες έχω ηρεμήσει.

Τα παραπάνω παιχνιδάρες!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kostas578

Ground Control 2 ,αλλα απογοητευτικα, εχω να παιξω καλο strategy απο το warcraft 3 :(

Προσωπικα το βρηκα αρκετα καλο,ασχετα αν ηταν γεματο απο bugs.Βεβαια πολυ δυσκολα θα βγει ξανα strategy σαν το Starcraft...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα μετα το Starcraft με εξαιρεση ισως το Warcraft 3 δεν εχει βγει τιποτα καλο.Ελπιζω μονο μετα την ολοκληρωση του World Of Warcraft να ανακοινωσει η Blizzard κανα Starcraft 2 , αλλα και αυτο μεχρι να βγει θα φτασουμε στους Ολυμπιακους του Πεκινου :(

Link to comment
Share on other sites

λολοπαιχνιδο....Alcatraz-prison escape......ολο το παιχνιδι ενα μεγαλο bug ειναι!Σκοτωνεις τν φρουρο,κ οπως πεφτει,ο μισος βγαινει απο την αξω πλευρα του κτιριο.......μαλλον πρεπει να ειναι οι ghost φρουροι αυτοι....!

Link to comment
Share on other sites

Wings of War, πολυ καλό το προτείνω χαλαρά.

Asterix XXL, δεν έχω παίξει πάρα πολύ αλλα εχει πολύ γελιο.

Doom3 φυσικά,

και αναμένοντας το HL2, έπαιζα λίγο CS: Source beta.

A ναι , αν ποτε καταφέρω να περάσω το επίπεδο 1.5 στο Painkiller θα το συνεχίσω και αυτό...:upside:

Link to comment
Share on other sites

DOOM clones (doom3 itself) + Racing ειδικα rally. τωρα τελευταια και UT2004 (kick ass) και μαλιστα multiplayer. γουσταρω απιστευτα multiplayer και εχω κολησει με το UT2004 και ειμαι στο τελος του Doom3 αλλα η artic silver5 και οι παραξενιες της (200 ωρες) με εχουν αφησει λιιιιιιιγο πισω (αντε να ερθει η παρασκευη να bootαρει το κτηνος). Σε multiplayer δε λεω οχι και μαλιστα 'η παρεα' που μενει εδω γυρω κανονιζουμε LAN-PARTY (εχω και κατι ωραιες Photo :-) ετσι για να σκωτονομαστε

εεξεταστικηηηηηηηηη!!!!!! 8 για πτυχιο !

Link to comment
Share on other sites

DOOM 3 αλλα τελειωσε αρκετα ευκολα και μετα δεν ειχα διαθεση να το ξαναπεξω...

ΤΟCA Race driver 2 πεζω τωρα και ειναι πολυ πολυ καλο... δοκιμαστετο παιδες αν σας αρεσουν τετοιου ειδους παιχνιδια, κυριολεκτικα οδιγεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εχει ροδες...

Αλλα περιμενω 23/9 HL2..... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.