Jump to content



Best Gaming Console EVER


winters

Console King  

207 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μετά από παρότρυνση γνωστού moderator, ήρθε η ώρε να αναμετρηθούν οι παιδικές μας, και όχι μόνο, αναμνήσεις.

[Πολλαπλή ψηφοφορία σε περίπτωση που δεν μπορείτε να επιλέξετε μόνο μια]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Super mario, Zelda, mario party, mario kart, james bond goldeneye ,Ta panta ola! Nintendo 64 λοιπόν από μένα λόγο πρώτης κονσόλας+ πολύ καλά games + μου θυμίζει παρασκευές βράδυ καλούσα φιλαράκια από το σχολείο για να λιώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Super mario, Zelda, mario party, mario kart, james bond goldeneye ,Ta panta ola! Nintendo 64 λοιπόν από μένα λόγο πρώτης κονσόλας+ πολύ καλά games + μου θυμίζει παρασκευές βράδυ καλούσα φιλαράκια από το σχολείο για να λιώσουμε.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UuHKq5DBALg]Banjo-Kazooie - GAMEPLAY - Nintendo 64 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Από φορητά νομίζω το κορυφαίο ηταν το gameboy και έπειτα αυτό

gg_tuner.jpeg

Εγώ θεωρώ το Sega καλύτερο (στην εποχή του), ίσως γιατί ήμουνα πιο μικρός όταν το χρησιμοποιούσα... :)

Τώρα προφανώς πρώτα είναι gameboy + psp :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Το gamegear τελείωνε 6 αλκαλικές σε 3 ώρες ( 4 λενε τα ιντερνερντς εγω θυμαμαι 3 το μέγιστο.... ) αυτο απο μονο του ητανε τεράστιο μείον .

Πιστευω το psx Αξίζει τον τίτλο με διαφορα τεράστια απο τον 2ρο . 596173psx_sys1.jpg

1ον και κυριότερο η ποικιλία παιχνιδιών του ειχε τα πάντα ολα σε ολες τις κατηγοριες .

2ον Εδιωξε την ρετσινιά του νερντ που συνόδευε τις κοσνόλες 10ετιες. Σε αυτο επαιξε ρολο και η πρώτη σημειωση βλεπε ποικιλια παιχνιδιων .

Link to comment
Share on other sites

Ειχε 5 παιχνιδαρες απο τις οποιες αν δεν ησουν τρελα ερωτευμενος με την νιτεντο εμενε ουσιαστικα μια 2 . Λογικο ειναι να ειχε και σαβουρες το πσχ οταν εχεις πέντε χιλιάδες τίτλους γκαμα ... και δεν ηταν 50 οι παιχνιδαρες του αλλα πολλες περισσοτερες . Ασε που ηταν η μονη κονσολα που επαιζες απο adventures ( broken sword px ) ως strategy ( warcraft 2 , red alert populus κλπ ) .

thread ends here bitchies .

Link to comment
Share on other sites

το EVER το δειχνουν και οι πωλησεις, το θεμα ειναι να μπει και λιγο προσωπικη αποψη σα γουστο κτλπ.

Απορω που πηραν ψηφους πσ3 και χβοχ360, καθως μονο τον ορο κονσολα καπηλευτηκαν,

ποτε δεν υπηρξαν κονσολες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.