Jump to content



Ζητειται τεχνικος


YDinopoulos

Recommended Posts

Ζητειται δευτερος ανθρωπος να επανδρωσει θεση τεχνικου Η/Υ στην εταιρια μου, στον Πειραια (κοντα στον Αγιο Νικολαο)

Περα απο ΚΑΛΕΣ γνωσεις Hardware, χρειαζονται οποσδηποτε και καποιες γνωσεις οσον αφορα troubleshooting σε :

- MS Windows XP-Vista-7

- MS Windows Server 2003 / 2008

- Active Directory / Domain Server σε Windows Server 2003/2008

- MS Office 2003 / 2007 / 2010

Θα δοθει μεγαλη προτεραιοτητα σε ατομα με γνωσεις linux (τυπου CentOS ή custom builds ΟpenSUSE) μιας και υποστηριζουμε προγραμματα με mysql , mail server, mail relay κλπ

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα πρεπει να εχει μηχανακι και ισως καποια Σαββατα ή/και Κυριακες να χρειαζεται να δουλεψει (μετακομισεις γραφειων πελατων κυριως)

ΑΠΟΛΑΒΕΣ 850-1000€ μικτα, με τα 900€ για καποιον που τηρει ΟΛΕΣ τις παραπανω προυποθεσεις.

Οποιος/α ενδιαφερεται, να στειλει βιογραφικο στο j.dinopoulos@tiltd.net

ΥΓ: Καλο θα ηταν να γραψετε και το username σας, να ξερω τι μου γινεται...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Hidden

Μετα απο καποιες καθυστερησεις που δεν μπορουσαν να αποφευκτουν, κοιταω για τον 2ο τεχνικο για το γραφειο μου.

Ισχυουν 100% τα παραπανω, απλα να τονισω, οτι ο υποψηφιος ΠΡΕΠΕΙ να εχει μηχανακι για να μπορει να πηγαινει γρηγορα σε τυχον δουλειες. Αν δεν υπαρχει, συγνωμη, αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να συνεργαστουμε...Αμαξι δεν εχω προβλημα, αλλα ειναι τραγικο το παρκινγκ στον Πειραια. Ειναι θεμα δικο σας...

Link to comment
Hidden

μιας και εγώ έχω εταιρία όπως ο YDinopoulos (με έδρα την Θεσσαλονίκη) θα μου επιτρέψετε να παρέμβω και να πω ότι ζητάει μόνο τα αυτονόητα (ούτε πιστοποιήσεις ζητάει ούτε τίποτα) και προσφέρει καλό πακέτο για τις εποχές αυτές.

Μακάρι όλοι να ήτανε έτσι.

Link to comment
Hidden

Το να ξερεις να κανεις ενα format, να περνας 2-3 drivers και γενικα ψιλοπραγματα, ΔΕΝ σε κανει αξιο τεχνικο.

Τρεχω μια σοβαροτατη εταιρια, εχω πελατες απο τις μεγαλυτερες ναυτιλιακες εταιριες και δεν προκειται να ασχοληθω με μετριοτητες.

Το σπαμινγκ ληγει εδω και οποιος το συνεχισει τρωει κοκκινο καρτονι και 2ημερο ban.

Link to comment
Hidden

Καταρχάς μην αρπάζεσαι, δεν υπάρχει λόγος, δεν το είπα ειρωνικά ούτε είχα διάθεση να σπαμάρω.

Σε ποιόν απευθύνεσαι ότι ξέρει να κανει format και 2-3 ψιλοπράματα; Γιατί προσωπικά εγώ που απάντησα πρώτος στο νήμα δεν σου έχω στείλει βιογραφικό γιατί ευτυχώς έχω δουλειά ακόμα (είμαι από τους τυχερούς).

Αυτά που ζητάς δεν είναι κάτι το δύσκολο/εξεζητημένο για ένα τεχνικό, σε γενικές γραμμές τα λες μετριότητες.

Για την εμμονή με το μηχανάκι και τα Σαββατοκύριακα με τις μετακομίσεις το είπα που είναι τέρμα άκυρα και τα δύο για ένα σοβαρό τεχνικό με προϋπηρεσία και εμπειρία.

Link to comment

Ο [MENTION=14822]AlCapone[/MENTION] πήρε κόκκινη κάρτα και απαγόρευση εισόδου στο θέμα. Συμμετέχετε στη συζήτηση, μόνο αν ενδιαφέρεστε για την αγγελία και για κανένα άλλο λόγο.-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.