Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μπήκα στη σελίδα αλλά είναι ένα είδος διαγωνισμού σχετικά με modding.

Σου δίνει το παιχνίδι αλλά πρέπει να στείλεις και εσύ ένα video σχετικά με νέα Mods (είτε ολοκληρωμένα είτε ως ιδέες). Δεν ξέρω τι γίνεται στην περίπτωση που απλά κατεβάσεις το παιχνίδι και δεν ασχοληθείς με το διαγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

Δίνει κλειδί σε όλους τους συμμετέχοντες και στους κανόνες δεν έχει κάποιο περιορισμό...

Σημειωτέον για όσους έχουν πρόβλημα ότι το κλειδί ισχύει για το checkout του Amazon, όπου δίνει 100% έκπτωση.

Μετά την αγορά από το Amazon φαίνεται το κλειδί για το Steam στη γνωστή σελίδα με τα παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μου λεει οτι ειναι available μονο για us customers στο checkout τι παιζει?

Πρέπει να προσθέσεις και μια αμερικάνικη διεύθυνση στο Amazon.

Εγώ πχ έβαλα αυτή!! :happy2::happy2::hang3::hang3:

Link to comment
Share on other sites

Στο Gamefly έχει μέχρι 75% έκπτωση σε παιχνίδια της 2K:

GameFly Digital

Επίσης αν πάρετε οποιοδήποτε παιχνίδι της 2Κ (εξαιρούνται DLC) παίρνετε δώρο ένα Spec Ops: The Line.

Για όποιον το πάρει απόφαση, πρέπει να παίζει και κάποιο από τα κουπόνια FEB20OFF, UKFEB20OFF για -20%.

Τα παρακάτω παιχνίδια δεν δίνουν Spec Ops:

Bioshock

CivCity: Rome

Civilization IV and its DLCs

Sid Meier's Pirates!

Sid Meier's Civilization III: Complete

X-Com: Apocalypse, X-Com: Enforcer, X-Com: Terror From the Deep, X-Com: UFO Defense

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.