Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hellooo! Παιχνίδι είναι. Αν είσαι τόσο πορωμένος μαζί του που το συγκρίνεις με την παιδοφιλία, κάτι κάνεις λάθος. Πάρτο αλλιώς.

 

Hello ?

Ποιον ρε πας να αλλαξεις τα λεγομενα του ? Μιλουσαμε για το παιχνιδι η για την κοινωνια εξω ?

http://www.thelab.gr/topic/110578-battlefield-4/?p=2467867

Παρτο εσυ αλλιως γιατι πας καρφι για τα βραχια .....

 

Ο χαρακτηρας του ανθρωπου δεν νομιζω να αλλαζει ειτε ειναι σε online παιχνιδι ειτε στην πραγματικη του ζωη.

Οnline λογω οτι νομιζει οτι ειναι ανωνυμος και πισω απο το pc θα δειξει την πραγματικη συμπεριφορα του και

πως διαχειριζεται καποιες καταστασεις.

 

υ.γ.Δεν συγκρινω εγω τιποτα εσυ απλα τα εχεις κανει κουλουβαχατα στο μυαλο σου......

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

Hello ?

Ποιον ρε πας να αλλαξεις τα λεγομενα του ? Μιλουσαμε για το παιχνιδι η για την κοινωνια εξω ?

http://www.thelab.gr/topic/110578-battlefield-4/?p=2467867

Παρτο εσυ αλλιως γιατι πας καρφι για τα βραχια .....

Αν δε μπορείς να διαχωρίσεις κάποια πράγματα, δε φταίω εγώ, δικό σου πρόβλημα.

Αν συγκρίνεις ένα παιχνίδι με την παιδοφιλία, το ίδιο.

Εγώ αναφέρθηκα στην κοινωνία, αλλά στην κοινωνία είναι και το παράνομο παρκάρισμα, όχι μόνο η παιδοφιλία. Πιό κοντά με το παιχνίδι.

Παίρνεις τηλέφωνο την αστυνομία κάθε φορά που βλέπεις κάποιον να παρκάρει παράνομα, ή σε διάβαση, ή σε ράμπα, ή αυτόν που πάει το σκύλο βόλτα και δεν μαζεύει τα σκ@, ή αυτόν που οδηγεί στη ΛΕΑ, ή, ή, ή;;;;

Άντε να κοροϊδεψεις κανέναν άλλον γιατί εμείς δεν τα αγοράζουμε αυτά. Που μου γίνετε όλοι ξαφνικά υποδείγματα πολίτη.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

απλά τα πράγματα παιδιά πάρτε ελεύθερα cheats !

το θέλει στον οργανισμό της η EA ...

http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Fps-Games-and-mouse-no-recoil-cheating/m-p/4985150#M199345

 

f@ck this ...

απλά αγοράστε το όλοι ώστε να μην υπάρχει recoil στα fps με τις ευλογίες της EA

Link to comment
Share on other sites

Ρε και κανε μου την χαρη και ***************************επιτελους στο εχω ξαναπει με ξερεις απο χτες ?
Αν θες να μπερδεψεις τα πραγματα γιατι δεν σε συμφερει να τα κανεις εκει που περνανε αυτα.
 
Στο θεμα μας τωρα ειδαμε τι σοι παικτης εισαι βλεπεις την παρανομια και κανεις μουγκα αρα
το ιδιο πραγμα κανεις παντου για δικους λογους και δεν με αφορα ας κρινει ο καθενας το
υποδειγμα πολιτη η παικτη του καθενος μας.
 
Το να δινεις ομως στοιχεια πως να κλεψει ο αλλος παει αλλου, δεν μπαινεις στην διαδικασια να κανεις
report τον παικτη αλλα μπαινεις στην διαδικασια να μας γραφεις εδω πως και τι για ποντικια και video.
 
@filthy_dwarf Μαθε να εισαι αντικειμενικος και να την λες σε οποιον το παει σε προσωπικο επιπεδο

να μην παιρνει η μπαλα και τους 2 γιατι απο την πλευρα μου δεν εκανα κατι τετοιο ποτε εδω μεσα

και σε κανενα οσο και προσβλητικος και αν ηταν απεναντι μου.

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Ρε και κανε μου την χαρη και ********************  επιτελους στο εχω ξαναπει με ξερεις απο χτες ?

Αν θες να μπερδεψεις τα πραγματα γιατι δεν σε συμφερει να τα κανεις εκει που περνανε αυτα.

 

Στο θεμα μας τωρα ειδαμε τι σοι παικτης εισαι βλεπεις την παρανομια και κανεις μουγκα αρα

το ιδιο πραγμα κανεις παντου για δικους λογους και δεν με αφορα ας κρινει ο καθενας το

υποδειγμα πολιτη η παικτη του καθενος μας.

 

Το να δινεις ομως στοιχεια πως να κλεψει ο αλλος παει αλλου, δεν μπαινεις στην διαδικασια να κανεις

report τον παικτη αλλα μπαινεις στην διαδικασια να μας γραφεις εδω πως και τι για ποντικια και video.

 

@filthy_dwarf Μαθε να εισαι αντικειμενικος και να την λες σε οποιον το παει σε προσωπικο επιπεδο

να μην παιρνει η μπαλα και τους 2 γιατι απο την πλευρα μου δεν εκανα κατι τετοιο ποτε εδω μεσα

και σε κανενα οσο και προσβλητικος και αν ηταν απεναντι μου.

είμαι αντικειμενικός γιαυτο δεν είπα σε κάποιον συγκεκριμένα κάτι. είπα και στους δύο γιατί και οι δύο το παρακάνατε 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Proteas

1. Δεν πολυκαταλαβαίνω τι θέλεις να πεις, μάθε να γράφεις Ελληνικά.

2. Δε θα μου πεις εσύ τι θα κάνω. Απλά δε σε παίρνει.

3. O τόπος είναι γεμάτος με cheats και σε πείραξε που έβαλα εγώ ένα link. Κοιμήσου ήσυχος.

4. Στο είπα και την άλλη φορά. Θεωρείς το ίδιο το να γράψω "easy" στο chat με το να μου προσβάλεις τη μάνα. Τώρα, θεωρείς το ίδιο να μην κάνω report ένα κλεφτρόνι με το να μην κάνω report έναν παιδόφιλο. Η ζωή δεν είναι άσπρο-μαύρο, έχει τουλάχιστον 50 shades of gray. Χαλάρωσε γιατί θα χρειαστείς τη βοήθεια του Ρουμάνου να σε συστήσει σε κανέναν καλό ψυχίατρο και όχι τίποτα άλλο, όπως έγραψε, απλά θα σου δώσουν χάπια και τίποτα άλλο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κατεμέ πρέπει να μαθευτεί να πάρουμε όλοι αυτές τις μαλακίες και πολύ απλά θα αναγκαστεί η ΕΑ και κάθε ΕΑ μετά να αρχίσει να μπανάρει ποντίκια !

Επειδή ποσοστιαία είναι μικρός ο αριθμός των μικροτσούτσουνων δεν ασχολούνται αλλά όχι ρε φίλε όταν θα μπω μες την βδομάδα μία φορά να παίξω έναν γύρο κι να έρθω αντιμέτωπο με άτομο που έχει βοήθημα και να μου σπάσει τα νεύρα αυτό δεν το δέχομαι !

 

Το ερώτημα όμως γιατί να παίζεις ένα παιχνίδι την ώρα που ο αντίπαλος κλέβει με τον Α ή Β τρόπο ?

 

Τέλος και σας παρακαλώ σταματήστε να μαλώνετε ... Δεν έχει νόημα για αλλονών παραβάσεις να τσακωνόμαστε !

Πιστεύω ότι όλοι συμφωνούμε οποιοδήποτε βοήθημα που παρεμβαίνει να αλλοιώνει αυτό που έχουν φτιάξει οι developers είναι cheat και τέλος δεν έχει μα μου σου του !

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κάθεστε και συζητάτε και τσακώνεστε για ένα mouse που υπάρχει χρόνια στο χώρο και είναι ευρέως γνωστό ειδικά σε κοινότητες Counter Strike/Crossfire γιατί εκεί δίνει κάμποσο πλεονέκτημα και σας πείραξε επειδή έβαλε ένα link ο Γιώργος;;

Όσοι ασχολούνται χρόνια με αυτού του είδους FPS τα γνωρίζουν ήδη :-)

Παρεμπιπτόντως είχα καιρό να παίξω BF4, είδα μεγάλες αλλαγές (60Hz υπάρχει ελπίδα..) παρά ταύτα δεν γλίτωσε το uninstall.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ARMAGEDDON

Το Banaρισμα των ποντικιών δεν οδηγει πουθένα.. Και ούτε μπορει να γινει κάτι τέτοιο..

Και πραγματικα τώρα και μιλαω και προσωπικα και σε σενα..

Καθίστε ρε παιδια κάθε φορά που μπαίνεται σε εναν Server όλο και κάποιος Chetαρει δηλαδή..

και σας σκοτωνει? 

Προσωπικα αυτο που θεωρω Cheat εγώ είναι το AimBot..

Η να παίρνεις το Ammo Box και να σκοτώνεις όλο τον Server

Και φυσικά τα Macro's αλλά πλέον είναι τοσο δύσκολο να τα βρεις..

Αλλα και Macro να έχει ο αλλος απλά πανε η σφαίρες σε ενα σημειο.. Παλι θέλει σιμάδι.. Παλι θέλει και κάποιο Skill.. Δεν ειναι Aimbot που με μια σφαίρα σκοτώνει 10 άτομα..

Τωρα αμα είσαι αναπυρος και νουμπας και κάθεσαι και τις τρως κατσε ρε φιλε δεν σου φταίει κανεις.. Μπορεις να σκύψεις μπορείς να κρυφτείς η ακόμα να τρεξεις να βάλεις τα ADS και να αρχίσεις να πυροβολάς όπως κάνει όλος ο κόσμος..

 

Που πλεόν όλα τα HACKS πιάνονται..

Υπαρχουν τόσα Services που στο φάκελο το βάζεις και σε εχει πιάσει πριν στο Game..

Ειδικα αυτοι που μπαίνουν στο BF4 για να Chatάρουν λες και είναι Tinder λεει.. πανω Fairfight Banned.. WB Banned .. 

Εσας πως σας καθονται συνεχεια δεν ξερω..

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
αχεμ...
Link to comment
Share on other sites

To θέμα ανοίγει και πάλι. Όσοι δε το ξέρετε δεν είμαι καθόλου fan των παιχνιδιών πέρα του ποκερ. Διάβασα αρκετά όμως... Καλή συνέχεια στους συμμετέχοντες αλλά και στο θέμα...
 

post-33144-0-01813400-1448979864_thumb.p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

κατεμέ πρέπει να μαθευτεί να πάρουμε όλοι αυτές τις μαλακίες και πολύ απλά θα αναγκαστεί η ΕΑ και κάθε ΕΑ μετά να αρχίσει να μπανάρει ποντίκια !

Επειδή ποσοστιαία είναι μικρός ο αριθμός των μικροτσούτσουνων δεν ασχολούνται αλλά όχι ρε φίλε όταν θα μπω μες την βδομάδα μία φορά να παίξω έναν γύρο κι να έρθω αντιμέτωπο με άτομο που έχει βοήθημα και να μου σπάσει τα νεύρα αυτό δεν το δέχομαι !

 

Το ερώτημα όμως γιατί να παίζεις ένα παιχνίδι την ώρα που ο αντίπαλος κλέβει με τον Α ή Β τρόπο ?

 

Τέλος και σας παρακαλώ σταματήστε να μαλώνετε ... Δεν έχει νόημα για αλλονών παραβάσεις να τσακωνόμαστε !

Πιστεύω ότι όλοι συμφωνούμε οποιοδήποτε βοήθημα που παρεμβαίνει να αλλοιώνει αυτό που έχουν φτιάξει οι developers είναι cheat και τέλος δεν έχει μα μου σου του !

 

 

ετσι ακριβως μπαινουμε που μπαινουμε μια φορα μας σπανε τα νευρα με της π@π@ριες τους αλλα ετσι ειναι αυτη η E.A  απο το 2006 που παιζω bf2  μεχρι και σημερα δεν κανει τιποτα  . αυτο που ποσταρε ο  ARMAGEDDON TI KANEI ειναι αυτο με το macro recoil ? και το δινει η E.A ?αυτο μπαινει μονο σε mouse  η και σε μηχανικο keyboard  με macro που εχουν ?

Έγινε επεξεργασία από MAKHS LIMENIKOS
Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει πολυ που ασχολειστε με τα macro recoil κλπ....

Εδω υπαρχουν οπλα μεσα που ειναι cheat απο μονα τους.χωρις να τους βαλεις τιποτα, aka ace 23 για παραδειγμα...

Που η dice το buffαρε κιολας γιατι δεν ηταν οσο cheat επρεπε... :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.