Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

αυτό που παρατήρησα εγώ τελευταία είναι ότι με τα ίδια ping που είχα και πριν 49-64  ενώ πριν το battlelog έβγαζε πράσινο σήμα τώρα βγάζει κίτρινο. πέρα απο αυτό δεν εντόπισα κανένα πρόβλημα με lag ingame ίσα ίσα έχει στρώσει το πράγμα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ και ένα μήνα περίπου έχω μερικά lag spikes που δεν τα είχα πριν.Μήπως από τους τελευταίους drivers της nvidia; Έχει κάποιος άλλος;

Lag spikes? Σαν stuttering για μισο δευτερόλεπτο σε άκυρες στιγμές ή σε συγκεκριμένη πιστα?

Link to comment
Share on other sites

Και στην ελλαδα με vdsl δεν υπαρχουν τετοια προβληματα.

Ντεν εκο vDSL καρντια μου... aDSL στα 3 όταν είναι στα καλά της έχω...  :huh:

Έγινε επεξεργασία από ckbond
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lag spikes? Σαν stuttering για μισο δευτερόλεπτο σε άκυρες στιγμές ή σε συγκεκριμένη πιστα?

Κυρίως locker παίζω και εκεί το έχω παρατηρήσει.Κάπως έτσι https://www.youtube.com/watch?v=p0Z1ZxpF8tA αλλά όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό και διάρκεια.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Μόλις βίωσα το πρώτο aimbot που έκανε κρααα και γενικά είναι το πρώτο hack που παίρνω χαμπάρι.... το κακό είναι ότι αφού το κατάλαβα από την πρώτη στιγμή ο καραγκιόζης συνέχισα να προσπαθώ να παίξω... τελικά μου πήρε 8 deaths για να ξεκολλήσω... 

 

Δεν μπορώ να πω, είναι πολύ μαλακία σαν αίσθηση...  :angry:  :angry:  :angry:

Link to comment
Share on other sites

Κυρίως locker παίζω και εκεί το έχω παρατηρήσει.Κάπως έτσι https://www.youtube.com/watch?v=p0Z1ZxpF8tA αλλά όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό και διάρκεια.

Σε τι settings παίζεις; έχεις περάσει τους drivers με καθαρό install?

 

μπορείς να ποστάρεις settings, διάγραμμα ( perfoverlay.drawgraph 1 )

τι προγράμματα τρέχουν στο background κλπ?

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

K:D 18.25 και accuracy >20% στα MGs...

Όχι ρε, δεν κάνει κρα...

Αλλά αν πας σε κανένα cheat-o-meter θα σου πει δεν έχει αρκετά δεδομένα και οι admins θα σου ζητήσουν video proof...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, δεν μπορώ να καταλάβω αν το λες ειρωνικά το "δεν κάνει κρα" ή όχι, αυτό που ξέρω είναι τι γινόταν... 

 

Χάρτης: Paracel Storm

Mode:Rush

Εγώ defender αυτός attacker, 

 

Στα 2 πρώτα MComs με MG4, iron sights, bipod με hip fire με έτρωγε στο δικό μας spawn point από το απέναντι βυθισμένο αεροπλανοφόρο... απανωτά head shots με το που έκανα spawn...

 

Ο συνδυασμός όλων των παραπάνω στα δικά μου μάτια κρίνοντας από τα λίγα που ξέρω σημαίνουν AimBot... αν κάποιος με μεγαλύτερη εμπειρία μπορεί να μου το διαψεύσει εδώ είμαι...  Δυστυχώς δεν σκέφτηκα καθόλου να βάλω να κάνει καταγραφή... 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, δεν μπορώ να καταλάβω αν το λες ειρωνικά το "δεν κάνει κρα" ή όχι, αυτό που ξέρω είναι τι γινόταν... 

Προφανώς και δεν το λέω ειρωνικά. Για αυτό γράφω παρακάτω, ότι ενώ κάνει κρα ότι κλέβει, κάποιοι δε θα το δεχθούν αν δεν έχεις αποδείξεις.

Πάντως το cheat-o-meter, τον δείχνει με πιθανότητα 50% να κλέβει... Κάτι είναι κι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.