Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

και γιατί σε βοήθησε σε τόσο δραματικό βαθμό αυτή η αλλαγή...??? 

 

γιατι οταν εχεις amd 8350  στα 4,9 και δυο καρτες 780ti classi και απο τα μπουκαλια που τρως πως να παιξεις bf4 ??? τωρα εχω μια καρτα δες υπογραφη μου και παιζω καλυτερα απο'οτι ειχα με της 2 καρτες και τον 8"πυρηνο"  του κ@λου και γενικα τα fps καμια σχεση και ολα αυτα τα κανει γιατι εχω intel cpu !!!! . και στο λεει ενας που εχω amd απο το 2004 μεχρι και τωρα αλλα δυο μηχανηματα . γιαυτο γραφω βρηκα την ηρεμια μου , ξερεις τι καντηλια εριχνα καθε φορα που επαιζα BF4 ...., τωρα κανει αυτο που μπορω σαν παιχτεις και δεν μου σπαει τα νευρα !!

do u even 120hz bro ??? 

 

:p

απο πασχα ειμαι για 2560χ1440  με 144hz  27'

   

 

    Έγινε επεξεργασία από MAKHS LIMENIKOS
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

γινανε premium ολοι οι classic που εμπαινα εκτος απο εναν 

 

0OoiiDa.png

 

και μετα αναρρωτιουνται μερικοι γιατι δεν θελω ουτε να ακουω για BF5 ....

 

ειμαστε 30k σπασμενοι σε 300 κομματια. 

 

ο ενας παιζει hardcore ο αλλος 30hz ο διπλα δεν ξερει καν τι ειναι  τα hz 

 

rush - conquest - obliteration - domination - TDM - conquest large με 32 ατομα(ελεος) 

 

υπαρχουν server οι οποιοι τρεχουν vanilla map αλλα επειδη ειναι τα υπολοιπα απο το ταδε DLC μεσα στο rotation δεν με αφηνει να μπω καθολου .....

 

 

παω να παιξω  single player - σιχτιρ :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα!  Με το που πατάω join server ανάβει κανονικά η μπλε μπάρα στο battlelog και μένει κολλημένο το παιχνίδι εκεί.Αναβοσβήνει η τετράγωνη κουκκίδα αλλά δεν μπαίνει ποτέ στο παιχνίδι.Έκανα και επιδιόρθωση από το origin και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα!  Με το που πατάω join server ανάβει κανονικά η μπλε μπάρα στο battlelog και μένει κολλημένο το παιχνίδι εκεί.Αναβοσβήνει η τετράγωνη κουκκίδα αλλά δεν μπαίνει ποτέ στο παιχνίδι.Έκανα και επιδιόρθωση από το origin και τίποτα.

 

Στα ξαφνικα μου το εκανε κ εμενα...η εμενε στο joining server η εδειχνε οτι ετρεχε το παιχνιδι κ έμενε εκει.

Εβαλα να τρεχει το origin me admin right και απενεργοποιηση origin μεσα στο παιχνιδι και πλεον δουλευει κανονικα.

 

Για κανε μια δοκιμη!!

Link to comment
Share on other sites

Στα ξαφνικα μου το εκανε κ εμενα...η εμενε στο joining server η εδειχνε οτι ετρεχε το παιχνιδι κ έμενε εκει.

Εβαλα να τρεχει το origin me admin right και απενεργοποιηση origin μεσα στο παιχνιδι και πλεον δουλευει κανονικα.

 

Για κανε μια δοκιμη!!

Τα έχω ήδη τσεκαρισμένα.Έκανα αυτό ¨Ingame πατας esc πας Options/Gameplay/battlelog in-game = Hide restart και εξαφανιζεται η τελεια! ¨ και ίσως από εκεί να προέρχεται το πρόβλημα.Τώρα που δεν μπαίνει ingame πως κάνουμε τις αλλαγές;

 

Edit:

OK το έφτιαξα!!!!! Ήταν κάποιο adware toolbarupdater και μου μπλόκαρε και το atheros killer network mananger και δεν με άφηνε να μπώ στο BF4  και στο teamspeak μόνο.Στα άλλα παιχνίδια ΒF2,ΒF3,MOH,κλπ μπορούσα σε όλα.Κατέβασα το adwcleaner και μου το βρήκε !!!Τα άλλα όλα (avira pro,zone alarm, windows firewall,και malwarebytes) που είχα,δεν βρήκαν Χριστό.Γι'αυτό μάλον είχα και τα lagspikes τώρα τελευταία.Ευχαριστώ πολύ τον @Proteas για την βοήθεια και την υπομονή του.
Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

γιατι οταν εχεις amd 8350  στα 4,9 και δυο καρτες 780ti classi και απο τα μπουκαλια που τρως πως να παιξεις bf4 ??? τωρα εχω μια καρτα δες υπογραφη μου και παιζω καλυτερα απο'οτι ειχα με της 2 καρτες και τον 8"πυρηνο"  του κ@λου και γενικα τα fps καμια σχεση και ολα αυτα τα κανει γιατι εχω intel cpu !!!! . και στο λεει ενας που εχω amd απο το 2004 μεχρι και τωρα αλλα δυο μηχανηματα . γιαυτο γραφω βρηκα την ηρεμια μου , ξερεις τι καντηλια εριχνα καθε φορα που επαιζα BF4 ...., τωρα κανει αυτο που μπορω σαν παιχτεις και δεν μου σπαει τα νευρα !!

απο πασχα ειμαι για 2560χ1440  με 144hz  27'

   

 

   

 

Tην παλεύει η 780 σε τέτοια ανάλυση??? Λογικά πρέπει να παίζεις σε medium σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.