Jump to content



Με τι ήχους ξυπνάτε το πρωί;


papajim

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

α) Ο Μητσος [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] ΔΕΝ ξυπνάει ότι και να λέει.

β) εγώ ξυπνάω με ήχο που έχει να κάνει με το τί έχει φάει ο συγκάτοικος μου το προηγούμενο βράδυ, ή με το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νταπ ντούπ, ζιιιιι βζιν, γκαπ γκούπ, μπούμ μπάμ.

Οι μικρές πολυκατοικίες που χτίζουνε δίπλα και παραδίπλα κάτι λαμόγια...εεμ... καλοί άνρωποι, δικηγόροι εις το επάγγελμα :p

Link to comment
Share on other sites

Μια απ τα ιδια κ γω εδω στη Ναξο. Ο ηλιθιος γειτονας 8.10 βαζει κομπρεσερ κ τροχους κ κατα τις 9 σταματαει. Ισα ισα να μας ξυπνησει. Εδω κ 12-13χρονια καθε καλοκαιρι τα ιδια. Φτιαχνει, γκρεμιζει, φτιαχνει, γκρεμιζει.

Αφου αν ξυπνησω μονος μου καποιο πρωι κ εχει ησυχια κατι δεν μου καθεται καλα...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

/\ και πριν το iphone τι ringtone είχες?
Δε θυμάμαι... :...:

Είχα από το 2002 μέχρι το 2006 ένα Nokia 6100 (απίστευτο τηλέφωνο) που χρησιμοποιούσα μάλλον κάποιον από τους βασικούς ήχου ξυπνητηριού.

Μετά ήρθαν τα τηλέφωνα με τις (και καλά) φοβερές κάμερες και τους media players και μέχρι το 2008 που πήρα το iPhone 3G, είχα αλλάξει περισσότερες συσκευές απ' όσες μπορώ να θυμηθώ... οπότε ούτε λόγος για ήχους.

Μετά άλλαζα iPhones, αλλά το Strum παραμένει σταθερή αξία. :p

Link to comment
Share on other sites

το 6100 ούτε καν USB/ΒΤ δεν έχει (λογικό να έχεις το εργοστασιακό μόνο), θυμάμαι το P800 (SE) του ξαδέρφου μου το 2002, απίστευτο τηλέφωνο, δεν το έφτανε κανένα στις δυνατότητες του. Έβαζες ότι ringtone ήθελες και μέναν τότε όλοι :worship: συν τα τόσα άλλα που είχε wifi/IR remote/BT.

2007 είχα Motorola V8, 2010 Moto ZN5, 2011 XT5, 2012 Atrix.

Εργοστασιακά ringtone (άσχετο από την εταιρία) ΔΕΝ βάζω, είναι σα να μου λέει κάποιος να έχω τον default φόντο των windows για πάντα :X: κάποια στοιγμή θα με πιάσει αναγούλα.

Link to comment
Share on other sites

το 6100 ούτε καν USB/ΒΤ δεν έχει

Εκείνη την εποχή δούλευα 36ώρα οπότε το μόνο που ένοιαζε ήταν να είναι αξιόπιστο, μικρό και να διαρκεί πολύ η μπαταρία. Και τα πήγε μια χαρά σ' αυτά.

Για να μη πω για πετάματα στα γραφεία που επέζησε. :p Είχα και Palm (:yu:) τότε.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό ξυπνάω το τελευταίο καιρό.

σfixed

(και appropriate για την ηλικια αρκετων εδω, κ φυσικα εμου...:p )

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jZmhBi-1gec]Big Bird is the Word: Big Bird sings "Surfin' Bird" - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.