Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

  • 1 month later...

Δε ξερω αν εχει γραφτει εντος του thread , αλλα δε το βρηκα. 

 

Το ξεθαψα απο bh 

 

 

 
Έκανα ερωτήσεις που αφορούν το topic και έκανα και ένα σχόλιο που αφορά το topic. Από κει και πέρα, σας αγνοώ και εσάς και τις προσωπικές σας επιθέσεις. Δε θα μου κόψετε και το δικαίωμα λόγου... 
gdp77

 

 
εσύ γτ να μας αφαιρέσεις το δικαίωμα στο φυσιολογικό μέγεθος όρχεων? 
 

Deninho

 
 
 
:hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

Αλλο ενα ξεθαμα και λιωνωωωω

 

Παράθεση

Αρχική απάντηση από mag
Απλα ποσο illegal einai na katebazeis torent apto διαδυχτιο?

ΤΟ ψάρεμα με ΔΙΧΤΥΑ πάντως είναι ακόμα LEGAL. Με δυναμίτη απαγορεύεται! 

 

 

Ξεθαματος συνεχεια

 

 

Αρχική απάντηση από Chosen

Εδώ είναι τεχνολογικό forum και λύνοθμε προβλήματα για μπλε οθόνες και άτομα που πάσχουν από linux.
Για προβλήματα συμπεριφοράς και λοιπών κοινωνικών δυσλειτουργιών, υπάρχει και το Cosmopolitan.gr 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

i see what you did there κλπ κλπ.

δε βάζω καν bold

επειδή πλέον μεγαλώσαμε και σοβαρευτήκαμε το πάω απευθείας στις ατάκες χωρίς να γράψω κάτι ως απάντηση στο ίδιο το θέμα. :hehe:

 

Δες και αυτό https://www.skroutz.gr/s/6958054/Lenovo-G50-80-i5-5200U-4GB-1TB-Radeon-R5-M330-FHD-No-OS.html με fullHD οθόνη, δεν έχει λειτουργικό αλλά σαν φοιτήτρια παίρνεις κλειδί για windows τσάμπα μέσω της σχολής. Όλο και κάποιος συμφοιτητής που ξέρει από εγκαταστάσεις θα βρεθεί να στο βάλει.

 
 
μας έχει και στο κλ@σιμο η Microsoft με τα 8 σε 8.1
 
ούτε ένα service pack δε μπορούμε πλέον να "περάσουμε"
Έγινε επεξεργασία από greekfragma
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

i see what you did there κλπ κλπ.

δε βάζω καν bold

επειδή πλέον μεγαλώσαμε και σοβαρευτήκαμε το πάω απευθείας στις ατάκες χωρίς να γράψω κάτι ως απάντηση στο ίδιο το θέμα. :hehe:

 

 
 
μας έχει και στο κλ@σιμο η Microsoft με τα 8 σε 8.1
 
ούτε ένα service pack δε μπορούμε πλέον να "περάσουμε"

 

στο λάθος σημείο επικεντρώθηκες το θέμα δεν είναι το 8 ή το 8,1 αλλά να στα βάλει

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σαν βγεις στο πηγαιμό για το ban-άκι πρόσεχε μη βρεθείς στου αστρολάβου το βαρκάκι.

δηλαδή κάνουν ban χωρίς λόγο? :wacko: γιατι αν είναι έτσι τι με εμποδίζει να κάνω μετά 30-40 account και να μπω ταυτοχρόνως με όλα να spamάρω όλο το forum με πορνογραφικό υλικό? :rolleyes: (στην περίπτωση που ήμουν άτομο που αξίζει ban)

Φαντάσου οτι ποτέ δεν είχα προβλήματα ούτε στα forums με τις μηχανές όταν ανήκα σε σύλλογο της περιοχής μου ούτε στα forums με τις μαμάδες, γιατί να έχω εδώ? μήπως το εν λόγο forum έχει πρόβλημα με την ποίηση αγαπητέ ?

τώρα πρόσεξα οτι είσαι και ο founder δηλαδή αυτός που το βρήκε. Ε τότε κατάλαβα οτι ήταν λόγο αστεϊσμού :D

LOL

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Εγώ έχω ακούσει ότι σε flight mode δεν εκπέμπει την κανονική ακτινοβολία, αλλά άλλη σε αλλα Hz που είναι αρκετά πιο επικίνδυνη. Η μόνη λύση είναι η αφαίρεση της κεραίας με σκεπαρι και να τυλιξεις και το κινητό με αλουμινόχαρτο βάζοντας φυσικά και τον γνωστό σωτήριο αλουμινοκωνο στο κεφάλι.
 

 

Τοπικ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2. ευρω = προσβαση σε φθηνο δανεισμο, το τι γινοτανε τα προηγουμενα χρονια με αυτα τα δανεικα δεν νομιζω να χρειαζεται να το εξηγησω, ποιος φταιει ομως περισσοτερο ? αυτοι που τα δινανε ή αυτοι που τα τρωγανε χωρις να σκεφονται το αυριο ??

 

Επειδή ως γνωστόν στον καπιταλισμό το ρίσκο το παίρνει αυτός που δανείζεται!

Ο ορισμός της πλύσης εγκεφάλου.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O astrolabos χωρίς να καταλαβαίνει ότι δεν ήταν μέρος της δικαιολόγησης αλλά του ότι προτιμώ να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη.. 

 

 

O Myralis προσπαθώντας να δικαιολογήσει ότι δεν υπάρχει μεροληψία στην πρόσληψη της πρώτης κυρίας στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ως γνωστόν στον καπιταλισμό το ρίσκο το παίρνει αυτός που δανείζεται!

Ο ορισμός της πλύσης εγκεφάλου.

προφανως αναφερομουνα σε κραχτα παραδειγματα οπως αγροταραδες με επιδοτησεις μαιμου και εναν εξυπνακια εδω μεσα που αγορασε logitech G19 με τα λεφτα του ΕΣΠΑ(δικα του λογια) 

 

 

και ελεγα τι μαργαριταρια εχανα τοσο καιρο με την ignore list ? 

 

 α ναι(λ) ....

 

 

 

Και εγω ειμαι συγκροτημενο ατομο , αλλα δε πιστευω οτι κανω για υπουργος τουρισμου.  :p

 

Μα η γυναικα ελεγε παμε Χαβαη, και γινεται υπουργος τουρισμου;  :D

Ας ειναι... Εδω ειχαμε τον Αδωνι...

 

 

 

 

Η διάφορα είναι ότι αυτή διαθέτει χρόνια ένα σκαφάκι με το οποίο γυρνάει το αιγαίο ψαρεύοντας. Έτσι έχει πολύ περισσότερες γνώσεις για τον τουρισμό από σένα, ίσως και από τους περισσότερους υπουργούς που πέρασαν πριν από αυτήν.

 

 

http://www.thelab.gr/topic/146046-%CE%B5%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AD%CF%82-2015-%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%BF%CF%82-%CF%84%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%BF/page-3#entry2191566

 

sign.591260c858-940x364.28d2c74300.jpg

 

ας κανω quote και ενα φρεσκο που ειναι κριμα να περασει απαρατηρητο 

 

 

sigh..

Ποιο πολύ με στεναχωρεί ότι παίρνεις like και εγώ δεν παίρνω τίποτα.

 
8MJWLkH.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήξερε ότι ήξερες που είναι, γι' αυτό δεν σου έβγαλε τίποτα. Έχουμε εγκαταστήσει μια νέα μηχανή αναζήτησης με τεχνητή νοημοσύνη που κρίνει αυτή πότε πρέπει να δείξει αποτελέσματα και πότε όχι

 

Τί είπε ο Administrator! :hehe: :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 

Μίλησε η μούμια. Πρόσφατα δεν βρήκαν τον τάφο σου στην Αμφίπολη;

 

 

:lol:  :lol:

 

Και τώρα σκάβουν πιο βαθιά να βρουν το δικό σου  :p

 

 

:rofl:  :rofl:  :rofl:

Έγινε επεξεργασία από cyberdyne
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
H αναρχία είναι η χειρότερη φασιστική ιδεολογία και πρακτική που υπάρχει στην σημερινή μορφή της δημοκρατίας. Bέβαια πορεία γίνεται μόνο για τον πρώτο...αυτή είναι η φασιστική πολιτική της αναρχίας.
Έγινε επεξεργασία από DJD
DJD
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

H αναρχία είναι η χειρότερη φασιστική ιδεολογία και πρακτική που υπάρχει στην σημερινή μορφή της δημοκρατίας. Bέβαια πορεία γίνεται μόνο για τον πρώτο...αυτή είναι η φασιστική πολιτική της αναρχίας.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.