Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

η αττακα αξιζει δημοσιευση

χτες κατεβηκα με δυο μπιτσιζ για ποτο κολωνακι και τις ειχε απο κοντα ο ιδιοκτητης του μαγαζιου και τις ειχε κερασει σφηνακια. Τους τα ηπια εγω. ******* μεγαλη. Ο π00στης ο ιδιοκτητης ποιος ξερει τι ειχε ριξει μεσα μπας και του κατσουνε και επεσα ξερος μετα, εχω κενα μνημης και ζαλιζομαι ακομη...
άν δεν του έκατσαν οι μπίτσιζ, ποιος του έκατσε είναι το ερώτημα; :hehe:
Link to comment
Share on other sites

Ο χρήστης Αστρολάβος . λέει (22:22)

που μπαίνει αυτο;

Ο χρήστης Alexis 2044 λέει (22:22)

μισο

να το βαλω μεσα

και θα σου πω

Από τις διαδικτυακές περιπέτειες δύο λαμπιτών στον κόσμο της μαρμάγκας:hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

θα ζητησω συγνωμη δημοσια..παραπλανηση τελικα δεν υπαρχει κατηγορια σχετικα με αντισταση!Παραβαση αρθρων 1,12,14,26,27,51,53,61,63,79,94παρ.1,121,122,124,125,126,127,130..λοιπον?καποιος που να γνωριζει?
Αν έχει παραβιάσει όλα αυτά σε βλέπω στο Γκουαντάναμο.
Link to comment
Share on other sites

αλλά πρώτα θα ήθελα να το κάνω με δάσκαλο (δεμένος)
επειδη εχω μπερδευτει... το godzilla υπηρχε στα αληθεια και μετα το καναν ταινια?
Άμα είναι να σε αναστατώσω, να τον ξαναβάλω:hehe:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο NoDsl

Αίσθηση: Για να ανοίξω τα πόδια έβαλα περισσότερη δύναμη απ' ότι συνήθως(If you know what i mean) αλλά αφού ξεκίνησαν να γλιστρούν άνοιξαν πολύ ομαλά πράγμα που με έκανε να πιστέψω ότι δεν ήταν απλώς "σφηνωμένα" από σφίξιμο

Μόνο εγώ νομίζω πως κάτι πάει στραβά εδώ και ΔΕΝ μιλάει για Τρίποδο? (εκτός αν μιλάει στο τρίτο πρόσωπο)

Link to comment
Share on other sites

'Οι σπαρτιάτες που λες, πλέον είναι τουρκόσποροι.Τότε ήταν απλά σύλλογος ανεγκέφαλων ομοφυλόφιλων..

Αυτά τα ρατσιστικά διαμάντια δεν πρέπει να χάνονται

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:worship:

Πάντως αν ειναι για φοιτήτριες ας πανε μια βολτα απο το πανεπιστημιο στις αγγελίες...αν και δεν ξερω κατα ποσο ειναι υγιεινο το μεταχειρισμένο στρώμα...
Νομίζω πως το "Αίμα δάκρυα και ιδρώτας" του Κορκολή γράφτηκε για τα στρώματα των φοιτητών, οπότε μάλλον όχι...
Link to comment
Share on other sites

O Μιχαλολιάκος δηλαδή που είναι πιο μαύρος κι από Τούρκο ψαρά, είναι καθαρός Έλληνας; Ψαγμένο/διασταυρωμένο;

Έκανα και γω το τεστ "καθαρής ελληνικότητας" και μου έβγαλε ότι είμαι 40% Έλληνας, 30% Τούρκος και 30% βαμβάκι.

Δηλαδή μπορεί να μην δικαιούμαι Ελληνικό αίμα από την κινητή τράπεζα αίματος της Χρυσής Αυγής, αλλά μπορώ να πλυθώ στους 40 βαθμούς χωρίς να χάσω το χρώμα μου.

Και μετά τους φταίει που κοροϊδεύουμε το IQ χαρτοπετσέτας των χρυσαύγουλων, με τις μπαρούφες που λένε πάνε μέσα σε λιγότερο από ένα χρόνο να βγάλουνε τις ξανθιές από την πρώτη θέση :hehe:

:worship::worship:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ειμαι Έλληνας , κοντά στα 32 , σπουδαγμένος και πιστεύω πως χειρίζομαι την Ελληνική καλύτερα απο το μέσο Έλληνα κ οφείλεται στο θαυμασμό μου γι'αυτη.

^^ Ξάδερφος του Hydra που είναι ξάδερφος του Overvolt; :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.