Jump to content



Ιδέα (not 56k friendly)


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Default is not an option. Ή "Default is not enough".

Ότι και να γράψεις στα Ελληνικά δεν θα το καταλάβουν και πολλοί!

’λλωστε, εγώ θα ήθελα ένα για να το φοράω εγώ και να γουστάρω... θα κάνουμε το δικό μας cult..:rant:

’μα θέλω να κάνω μόστρα στα κοριτσάκια, θα βάλω τη Nautica.

’μα θέλω να κάνω μόστρα στη Στουρνάρη, θα βάλω "Default is not an option".

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Υπερβαίνοντας το προκαθορισμένο

Πώς σας φαίνεται;

Πολύ καλό!!!!

Και τώρα μου ήρθε μια καλή (αυτό θα το κρίνετε εσείς) ιδέα.

Να το κάνουμε σαν διαφημιστικό σποτ με πρόλογο, κύριως θέμα κι επίλογο.

παράδειγμα.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Υπερβαίνοντας το προκαθορισμένο

.

.

.

www.TheLab.gr

.

.

.

Επειδή τα μεγάλα παιδιά δεν σταματούν να παίζουν ποτέ!

.

.

.

...k τους δωθηκε το συμπαγες κενο τις ινσουλινης,μετραζολη,ηλεκτρισμος,υδροθεραπαεια, πινκ-πονκ κ αμνησια...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά δεν είναι σοβαρή μπλούζα αμα λέει τη λέξη προκαθορισμένο!! Το θέμα είναι το μήνυμα να είναι ωραίο και κατανοητό! Μέχρι να διαβάσει ο άλλος προκαθορισμένο τρέχα γύρευε! ’σε το δούλεμα από φίλους και γνωστούς! Αν θέλετε να βάλετε κάτι τέτοιο, τα στραγάλια καλά είναι, αλλά το default in not an option είναι το καλύτερο.

Εξαίρεση στην παραπάνω άποψη αποτελεί το στιχάκι με την ινσουλίνη το οποίο είναι πολύ ωραίο!

Όσο για τα nick ρε φράγμα, τόσο το καλύτερο! Να το βλέπουν και να κρύβονται! Χα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Default Settings?You Wish!!

Πώς σας κάνει αυτό για ατάκα?

Options αντί Settings θα ταίριαζε καλύτερα.

άλλη μία ιδέα

-----------------------------

O/C Maniacs

Greeks do it better

Link to comment
Share on other sites

μιας και ακομα ψαχνομαστε........παρτε και την δικια μου εκδοχη.....(ξαναδιαβασα απο την αρχη το θρεντ και συνδυασα κατ εμε οσο μπορουσα τις προτασεις που ειπωθηκαν....)

συνεχιζω να επιμενω στο μαυρου χρωματος φουτερ.

απο μπροστα θα μου αρεσε να δω το σηματακι του λαμπη στην οριτζιναλ εκδοση του ΜΕ ή ΔΙΧΩΣ το ''default is not an option''

(εννοειται σε εξολοκληρου μαυρο φοντο και οχι στο δυκολα υλοποιησιμο γκρι-μπλε της οριτζιναλ εκδοσης.......)

post-596-1416071354,1189_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα μπλουζάκια καλό είναι να είναι χρώμα όχι πολύ έντονο έτσι ώστε να μην ξεβάφουν. Δηλάδη είτε λευκό είτε γαλάζιο είτε γκρι. Στα περισσότερα μαγαζία τα μπολυζάκια είναι του κιλού και χαλάνε πολύ εύκολα. Βρέστε το logo που θέλετε και θα σας δώσω πληροφορίες για μπλουζάκια και τιμές κια είδος εκτύπωσης

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θα μου αρεσε να εχει απο μπροστα την ''βιτρινα'' του Λαμπη και απο πισω μια χιουμοριστικη φραση (μικρη) οπως αυτη με τα στραγαλια η καποια αλλη που εχει γραψει ιστορια (δεν μου ερχεται καποια στο μυαλο τωρα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 08:49]

Εμενα θα μου αρεσε να εχει απο μπροστα την ''βιτρινα'' του Λαμπη και απο πισω μια χιουμοριστικη φραση (μικρη) οπως αυτη με τα στραγαλια η καποια αλλη που εχει γραψει ιστορια (δεν μου ερχεται καποια στο μυαλο τωρα)

Θα λές για την φράση "απαντήστε κάποιος στο παιδί γιατι εγώ δεν προλαβαίνω"

Κορυφαία! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.