Jump to content



Ιδέα (not 56k friendly)


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Αστρολαβος δεν ειναι η μονη ατακα που εχει γραψει ιστορια

Δλδ μονο δυο ατακες εγραψαν ιστορια εδω μεσα?

Αορατε για ψαξε το τοπικ σου και πες αν υπαρχουν και αλλες

Link to comment
Share on other sites

μια ψηφο απο μενα για τη σχεδιαση του ΝτιΤζεη.......θα το προτιμουσα βεβαια να ειναι μπροστα το λογκο του λαμπη και οχι πλατη.........και φυσικα οχι στην καρδια αλλα μεσα στη μεση και με μεγαλυτερα γραμματα εαν γνεται........πισω θα μπορουσε να μπει καλλιστα το σχεδιο που προτεινα νωριτερα...........σχεδιο που αρχικα ειχε προτεινει ο Κοπριτης για την πλατη.....:T:

post-596-1416071354,2019_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tα σχέδια είναι του εορτάζοντα 38-45 κι εμένα μου αρέσουν αρκετά γιατί είναι λιτά και μουράτα. Όποιος έχει παράπονο θα γίνεται μπαν με συνοπτικές διαδικασίες :p

’ντε ρε παίδες το παιδεύουμε 4 μήνες lol

Link to comment
Share on other sites

To σχέδιο το δεύτερο για μπροστά είναι καλό. Συνήθως μπορστά δεν παέι μεγάλο

Πίσω καλό είναι απλά πρέπει να φύγουν τα ντεγραντε΄

Γύρω στα 3 ευρώ τα τυπώματα

5 το μπλουζάκι καλή ποιότητα fruit of the loom

6 η νιτσεράδα

12 το φούτερ

30 μπουφάν

Link to comment
Share on other sites

συνηθως ρε παιδια σε τετοιου τυπου μπλουζακια

υπαρχει ενα Logo και μια ατακα....

δλδ To Logo του Λαμπη εμπρος

και για πισω θα υπαρχει επιλογη για τα τρια εξης

"Default is not an option"

''Επειδη τα μεγαλα παιδια δεν σταματουν να παιζουν ποτε"

"Και τους δωθηκε το συμπαγες κενο......πινγκ-πονγκ"

Να ειναι απλο και κατανοητο...

η εναλλαγη της ατακας στο πισω μερος μπορει να γινεται και αναλογα με τον τυπο της μπλουζας...

αλλη στο κοντομανικο και αλλη στο φουτερ...

για τα nicknames του καθενος ουτε λογος φυσικα μιας και θα δυσκολεψουν την παραγωγη αφανταστα...και μαλλον θα τα φορεσουμε του χρονου ετσι οπως παμε....

εαν θελει καποιος μεμονωμενα το nick του ας το προσθεσει στην συνεχεια μονος του...

τωρα οσο για τα χρωματα της ιδιας της μπλουζας ψηφιζω και εγω σαν πρωτη επιλογη το μαυρο και σαν εναλλακτικη το γκρι....(τα ασπρα δεν μου πανε....)

καντε ρε μαστορια ενα απλο poll

με επιλογες χρωματος , διαταξης και ατακας

και μεσα σε μια εβδομαδα αποφασιζουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει η επιλογή χρωμάτων και γραμματοσειράς στο default is not an option. Σαν απορρυπαντικό είναι. Κατα τα άλλα και γώ ψηφίζω ανάποδα, μπροστά το the lab και πίσω η φρασούλα.

Προτείνω να βγούν ποδοσφαιρικές φανέλες, σορτσάκια και κάλτσες. Και μπλούζες του χόκει.

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου αρέσει το 297-298 post (μπροστά, πίσω αντίστοιχα). Αν και το logo του labη θα μου άρεσε με σαφή χρώματα πορτοκαλί και έτσι, όχι με τα παιχνιδίσματα του νερού.

Επίσης ένα A64 logo θα ήταν κυριλέ :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γουστάρω πολύ το 291...Αλλά επειδη σε μαύρο δεν βγαίνει...Πακετο...Αλλα και πάλι γουσταρώ πολυ την ατάκα αυτη..."επιειδή τα μεγαλα παιδια δεν σταματούν να παίζουν ποτέ"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.