Jump to content



Ιδέα (not 56k friendly)


astrolabos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από enduracell

εντάξει τώρα που το βλέπω από κοντά μου αρέσει, αλλά βγάλε στα γράμματα e, a και g την γέμιση για να φαίνεται πιο ωραίο, αν θέλεις βέβαια...

Σωστή παρατήρηση...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από enduracell

εντάξει τώρα που το βλέπω από κοντά μου αρέσει, αλλά βγάλε στα γράμματα e, a και g την γέμιση για να φαίνεται πιο ωραίο, αν θέλεις βέβαια...

το b το ξεχασες ή απλα το σνομπαρεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BanOr

Δεν θα πιστέψετε τι ανακάλυψα...Ότι το TheLab.gr οπώς πιστεύω ότι ειναι καλύτερο να τυπωθεί ειναι στην κάτω αριστερή γωνιά της σελίδας...

Εγώ και ο Κολομβος...:)

Ποιας σελιδας? και τι μεγεθους? μπλουζες θα φτιαξουμε βρε.... οχι φειγκ βολαν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BanOr

μην κουνηθεις...πατα το ΕΝD και κοιτα αριστερα...;)

LOL κορυφή! σου την είπε Ζαχούλη :p Πάντα έχω μάθει να παίρνω αυτό που θέλω με ευγενικό τρόπο (aka γλείψιμο), και το b Σουηδέ που το ξέχασα όπως είπε ο fantacid.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ρε σείς πέρα απο την πλάκα γιατί να μή βγάλουμε μπλουζάκια τόσο δύσκολο είναι?

’ς κάνει κάποιος καλλιτέχνης ΕΝΑ σχεδιάκι και όποιος θέλει τσιμπάει ένα... μπλουζάκι...

tshirtzx8copyko5.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ... :o :o :o

Απλα έπαιξα λίγο με τις γραμματοσειρές και μετατόπισα λίγο το ".gr" για να μπορεί να μεγαλώσει το "TheLab"

Πάντως αν κάποιος το θέλει σε .cdr ή .ai ας στείλει ενα πμ να του το στείλω...

Επίσης πήγα και έβγαλα ενα φουτεράκι με το κλασσικό λόγκο, φωτο έρχεται.

32 ευρώ βγήκε, απο ποιότητα ΑΡΙΣΤΟ (B&C) και με μεγάλο λογότυπο (μικρο εμπρος, μεγαλο πίσω). Τα γράμματα δεν είναι βινύλιο, ειναι βελουτέ και δεν παθαίνουν τίποτα! Εχω απο το συγγεκριμένο μαγαζί μπλούζα εδω και 2,5 χρόνια και δεν έχει πάθει το παραμικρό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne

Ευχαριστώ... :o :o :o

Απλα έπαιξα λίγο με τις γραμματοσειρές και μετατόπισα λίγο το ".gr" για να μπορεί να μεγαλώσει το "TheLab"

Πάντως αν κάποιος το θέλει σε .cdr ή .ai ας στείλει ενα πμ να του το στείλω...

Επίσης πήγα και έβγαλα ενα φουτεράκι με το κλασσικό λόγκο, φωτο έρχεται.

32 ευρώ βγήκε, απο ποιότητα ΑΡΙΣΤΟ (B&C) και με μεγάλο λογότυπο (μικρο εμπρος, μεγαλο πίσω). Τα γράμματα δεν είναι βινύλιο, ειναι βελουτέ και δεν παθαίνουν τίποτα! Εχω απο το συγγεκριμένο μαγαζί μπλούζα εδω και 2,5 χρόνια και δεν έχει πάθει το παραμικρό.

Που είναι το μαγαζί αδερφέ;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.