Jump to content



Ιδέα (not 56k friendly)


astrolabos

Recommended Posts

Λοιπόν καλό είναι να τυπωθούν στις μπλούζες απλά σχέδια και όσο δυνατό λιγότερα χρώματα.ΠΧ to thelba.gr με πορτοκαλί μπλε γράμματα είναι καλό. Σε πολλά χρώματα πάτεσ σε λιθογραφία που δεν είναι πολύ καλή ποιότητα. Το καλύτερο είναι η θερμομεταφορά. Αν θέλετε το αναλαμβάνω. Αρκεί να μου πείτε για πόσα μπλουζάκια υπολογίζετε κια πόσα χρώματα να σας βγάλω κοστολόγιο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Ρε ποιδια από ότι ξερω αυτι που τιπονουν σε ρoυχα πληρώνονται . σύμφωνα με το μέγεθος και τα χρώματα (το πλίθος ).άμα λάβετε υπόψη αυτό που σας είπα θα ανέβει πόλη η τιμή με όλα αυτά τα χρώματα που βάζετε

Μετά πρέπει να συμφωνήσουμε όλοι ..καλό θα ήταν τα λογάκια να είναι στα ελληνικά και να παραπέμπει στην τρελά μας

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να αγοράσουμε ο καθένας ξεχωριστά τι μπλούζα που γουστάρει (Πα την ποιότητα που θέλει και από όπου θέλει ώστε να του ταιριάζει τέλια και σε ότι χρώμα θέλει ) και να παμε να μας την τυπώσουν. Όταν θα το αποφασίσουμε παμε σε ένα μαγαζί με το logo ένα cd .και τελειώνει η υπόθεση

Link to comment
Share on other sites

Ουπς . Εγινε στικυ και ετουτο ?

Αφου εγινε ομως δεν κανετε οι ανω μια σουμα του τι εχει ειπωθει και το ποια ηταν τελικα η καταληξη -αποτελεσμα των οσων εχουν ειπωθει ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

Καλα ειπα εγω οτι θα μας πιασει ο χειμωνας....

Παμε για αντιανεμικα πλεον.......:hehe:

Τι θα γινει θα παρουμε καμια σοβαρη αποφαση....:giveup: :giveup: ?????

Προτείνω πρώτα να αποφασίσουμε πως θα είναι η στάμπα κι ύστερα να ζητήσουμε μπλούζες ανάλογα με την περίοδο του χρόνου.

Επιπλέον για ατάκα (συγγνώμη αν θίξει κάποιον, δεν είναι αυτός ο σκοπός μου) λέω να γράφει "Επειδή τα μεγάλα παιδιά δεν προλαβαίνουν ποτέ"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SetoS

Ενα μαυρο και για μενα. Αλλα ας αποφασισουμε επιτελους τι θα εχει πανω.

Seto είναι δύσκολο να τυπωθεί σε μαύρη μπλούζα...Οπότε δύο οι επιλογές(αν θυμάμαι καλα) άσπρο και μπλε..νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hero [Σήμερα, στις 18:37]

Προτείνω πρώτα να αποφασίσουμε πως θα είναι η στάμπα κι ύστερα να ζητήσουμε μπλούζες ανάλογα με την περίοδο του χρόνου.

Επιπλέον για ατάκα (συγγνώμη αν θίξει κάποιον, δεν είναι αυτός ο σκοπός μου) λέω να γράφει "Επειδή τα μεγάλα παιδιά δεν προλαβαίνουν ποτέ"

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!!:jump: :worship: :rofl::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.