Jump to content



Ιδέα (not 56k friendly)


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

  1. attachment.php?s=&postid=76274
  2. attachment.php?s=&postid=77879
  3. attachment.php?s=&postid=77880
  4. attachment.php?s=&postid=77908
  5. attachment.php?s=&postid=78089
  6. attachment.php?s=&postid=78277
  7. attachment.php?s=&postid=78325
  8. attachment.php?s=&postid=78497
  9. test.jpg
  10. logonew.jpg

Λοιπόν παίδες οι φωτογραφίες είναι από αυτά που ανέβηκαν εδώ μέσα. Ξέρω ότι είναι μεγάλο αλλά έτσι και αλλιώς για να ψηφίζεται πρέπει να τα ξαναδείτε (αν είναι στη cache δε ξαναφορτώνουν). Παραλλαγές της ίδιας φωτο δε παρουσιάζονται αφού είπαμε ότι η επιλογή μπορεί να αλλάξει σε λεπτομέριες αλλά όχι στην βασική της ιδέα. Οι ατάκα θα αποφασιστεί μετά από την εικόνα οπότε και δε μπήκαν, Τις έβαλα όλες (ακόμα και τις βλακείες που Postάρα εγώ) για να μην έχουμε παρεξηγήσεις. Αν ξέχασα κάτι πείτε μου να το βάλω.

Link to comment
Share on other sites

εντάξει παίδες sorry τώρα εννοείται το 8 το 1.2.3.11.14.16 από την παλιά λίστα αναγκάστηκα να τα απομακρύνω αφού δεν είναι 300dpi εκτός αν οι δημιουργεί τους μπορούν να εγγυηθούν κάτι τέτοιο.... όποτε τα προσθέτουμε. Αν γίνουν καινούργιες προτάσεις το πρωτότυπο πρέπει να είναι σε 300dpi

όταν θα γίνει το poll θα μπορέσει ο καθένας να διαλέξει, οι μικρό αλλαγές είπαμε γίνονται, το βασικό concept μας ενδιαφέρει...

Link to comment
Share on other sites

1h) δεν λεει

2η) ειναι τεραστια για μια μπλουζα

3η) δεν μου αρεσει

4η) σαν τιμονι καραβιου μου κανει ενα πραμα

5) οτι και το παραπανω μονο που προσθετω οτι φερνει και σε ραλλυ σκηνικο με αυτες τις σημαιουλες

6) δεν μου αρεσει

7) οτι και το 6

8) οτι και το 7 .το θεμα ειναι να δειχνει το φορουμ οχι τα burns που εχετε καταφερει

9,10,11(το οποιο δεν καταλαβα τι ακριβως ειναι.),12,13,14(τι σχεση εχει η γιαμαχα?)

15 ) πολυ κλασσικο

Και το 16 πολυ μπελαλιδικο γιατι ειναι πολλα τα ατομα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

[offtopic] Το 9 γιατι να μην το βάλουμε σε Firefox? [/offtopic]

Eίπαμε ότι εύκολες αλλαγές γίνονται. Αν αποφασιστεί από το poll να μπει πλοηγός τότε βάζουμε και Οpera άμα λάχει... :)
Link to comment
Share on other sites

για τα σχεδια, θελουμε μονο 300dpi και 8Χ10 (ή 10Χ8) ιντσες. θα περιμενω 2-3 μεχρι να μαζευτουν κι αλλες υποψηφιοτητες, και μετα θα γινει poll.

θελουμε 2 σχεδια, για μπροστα και πισω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη καποια πραγματα εχουν συζητηθει, με γνωστο μου ο οποιος εχει μαγαζι που φτιαχνει λογοτυπα και σταμπες γενικως πανω σε οτιδηποτε να αναφερω απλα οτι ειναι παρα πολυ δυσκολο

1ον) να χρησιμοποιηθουν πανω απο 4 χρωματα

2ον) ακομα και στα 4 χρωματα το κοστος ειναι κοντα στα 20-25 για ενα μακό.

οποτε κοιταξτε για κατι ΑΠΛΟ απο αποψης χρωματων αλλα περιεκτικο οσον αφορα το τι θα λεει.

Οχι πολλα φρου-φρου και χρωματα δηλαδη.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

1ον) να χρησιμοποιηθουν πανω απο 4 χρωματα

2ον) ακομα και στα 4 χρωματα το κοστος ειναι κοντα στα 20-25 για ενα μακό.

Zάχο σε τί ποιότητα αναφέρεσαι? προφανώς όχι για απλά σιδερότυπα?

Link to comment
Share on other sites

Απο το 1 μέχρι το 7 μου αρέσουν, βάλτε 10 απο αυτά στο poll να τελειώνουμε, όσο για το κόστος η γνώμη μου είναι να είναι καλή η ποιότητα έστω κι αν πάει λίγο παραπάνω το κόστος, να μείνει και κάποιο χρονικό διάστημα, αν είναι να γίνει ξεσκονόπανο σε 3 μήνες τότε δεν λέει.

Ξεκινήστε όμως τώρα που κολλάει το σίδερο αλλιώς δεν θα γίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι δεν μιλαω για απλο σιδεροτυπο. Απλο σιδερωτυπο φτιαχνεις κι εσυ απο το σπιτι. Πανε παρε το αναλογο χαρτι, τυπωσε το στον εκτυπωτη σου και ΣΙΔΕΡΩΣΕ ΤΟ, το μαμημενο...δεν μπορω, δεν μπορω να περιμενω.

Μιλαμε για ποιοτητα σχεδον μουσαμα, δηλαδη ξερεις οτι απο την στιγμη που θα μπει επανω στην μπλουζα θα βγει μονο αν κατσεις να ξυσεις την μπλουζα με μαχαιρι.

Link to comment
Share on other sites

μια ιδεα για το που περιπου βρισκομαστε. ακομα βεβαια δεν εχουν παρθει οριστικες αποφασεις οσο αφορα το σχεδιο και το το κειμενο, αλλα δεν ειναι δυσκολο να υπαρχουν διαφορα σχεδια και κειμενα.

post-9-1416071188,4989_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.