Jump to content



Ιδέα (not 56k friendly)


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Μπλουζακια (σε διαφορα σχεδια), Mouse Pads και κουπες ειναι τα σιγουρα, οπως φαινεται.

το μποξεράκι με στάμπα Maximum Performance! θα γινει ειδικη παραγγελια, αλλα γινεται κι αυτο. :D :D

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και δε θα γινει τιποτα στο τελος. 12ωρες μετα, κανενας δεν ειπε γνωμη. εκτος εαν δεν ενδιαφερει να εχει καποιο συγκεκριμενο μυνημα και καποιο αντικτυπο η ολη κινηση, οποτε στελνω αυριο ενα λογοτυπο του TheLab και τελεωνει η ιστορια εκει.

ας βγει μια αποφαση τελικα, πως θελετε να ειναι, τι θα γραφει επανω, να κατσουμε να κανουμε κατι με τον Κοπριτη που προσφερθηκε να βοηθησει ο ανθρωπος, και να ημαστε ολοι ευχαριστημενοι. ακουστηκαν ιδεες πολλες, καποιοι συμφωνησαν σε καποιες αλλα μια οριστικη αποφαση δε βλεπω, σε 9 σελιδες thread, που το κουβεντιαζουμε απο τις 12 του μηνος.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εγώ συμφωνώ να βάλουμε από αυτές που σηκώθηκαν εδώ και να επιλέξουμε (ίσως με poll να γίνει πιο εύκολα η δουλεία) το σχέδιο που θα πάρει της περισσότερες ψήφους μετά να το αλλάξει ο σχεδιαστής μας Κοπρίτης (ή όποιος άλλος θέλει και μπορεί τεσπα) αν υπάρχουν κάποιες προτάσεις σε λεπτομέρειες πάνω σε αυτό. Για το λογότυπο εγώ δεν έχω πρόβλημα ας είναι όποιο να ναι, όλα εντάξει μου φάνήκαν, πιστεύω μόνο έτσι θα προχωρήσουμε...

Link to comment
Share on other sites

ωραια. θα γινει ετσι. τις επιλογες του Poll ομως θα τις διαλεξετε εσεις.

θελω απαντησεις αναλογες με αυτη του βουδα στο Post #177, για να δουμε τι επιλογες εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.