Jump to content



Outlast [Survival Horror]


Nephiλiμ

Recommended Posts

ΦΟΒΕΡΟ. 10αρι ήχος. 10αρι όμως λέμε.

Γραφικά ενώ δεν είναι ό,τι καλύτερο, το παιχνίδι είναι αρκετά ελαφρύ και έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ post-process fx.

Το παν όμως είναι το

ΧΕΣΙΜΟ.

Nαι, είναι τίγκα στα φτηνά jumpscares. Το πώς τα έχει τοποθετήσει όμως είναι η μαεστρία. Εξαιρετική ατμόσφαιρα, προσοχή στη λεπτομέρεια και παρά τη γραμμικότητά του και την έλλειψη ουσιαστικού gameplay, είναι ό,τι έπρεπε να είναι τα Penumbra/Amnesia όσον αφορά τα τεχνικά του τουλάχιστον. Όπως και να το κάνουμε, αν τα γραφικά είναι καλά, θα χεστείς λίγο παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

ΦΟΒΕΡΟ. 10αρι ήχος. 10αρι όμως λέμε.

Γραφικά ενώ δεν είναι ό,τι καλύτερο, το παιχνίδι είναι αρκετά ελαφρύ και έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ post-process fx.

Το παν όμως είναι το

ΧΕΣΙΜΟ.

Nαι, είναι τίγκα στα φτηνά jumpscares. Το πώς τα έχει τοποθετήσει όμως είναι η μαεστρία. Εξαιρετική ατμόσφαιρα, προσοχή στη λεπτομέρεια και παρά τη γραμμικότητά του και την έλλειψη ουσιαστικού gameplay, είναι ό,τι έπρεπε να είναι τα Penumbra/Amnesia όσον αφορά τα τεχνικά του τουλάχιστον. Όπως και να το κάνουμε, αν τα γραφικά είναι καλά, θα χεστείς λίγο παραπάνω.

Θα το πάρω το ρημάδι!

Έχω καιρό να χ*στώ σε game! :jump1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το εντονότερο κομμάτι του παιχνιδιού σε ένα από τα καλύτερα βίντεο.

SPOILER ALERT

--- [ame=http://www.youtube.com/watch?v=QnMEerJ2a6Y]Outlast Gameplay Walkthrough Let's play | Part 6 - MOST SCARED I'VE BEEN - YouTube[/ame] ---

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να με κάνει να αισθάνομαι όπως όταν έπαιξα το πρώτο Aliens vs Predator το 2000 νομίζω. Μου έχει λείψει αυτή η αίσθηση! !

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

Θα σε κάνει πίστεψε με.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να με κάνει να αισθάνομαι όπως όταν έπαιξα το πρώτο Aliens vs Predator το 2000 νομίζω. Μου έχει λείψει αυτή η αίσθηση! !

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

Nα κοιτάς κάθε γωνία με προσοχή, σιγά σιγά και να μην ξέρεις απο που θα σου έρθει :p

Link to comment
Share on other sites

Με έχετε ψήσει και ακόμα να μου στείλουν το κλειδί! Άντε και δεν μπορώ να περιμένωωωωωωωωωωωω... :)

edit: Κατεβαίνει!! Ούτε 4 γίγα δεν είναι. Δεν το περίμενα!

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 6 months later...

Εγω το τερματισα πριν κανενα χρονο και βαλε...ειναι αρκετα μικρο θυμαμαι.

Ψιλομονοτονο ηταν αν δεν κανω λαθος..αλλα μονο κ μονο για την "ατμοσφαιρα" ηθελα να το τερματισω.

Έγινε επεξεργασία από Billys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.