Jump to content



Recommended Posts

Δε θα το πρότεινα να το βάλει κάποιος για καθημερινή χρήση.

Σε ορισμένα σημεία έχει απόκριση επιπέδου pure android και σε άλλα περιμένεις 3-4secs.

Αν όλα πάνε καλά και το GN μου βρει αντικαταστάτη, το βλέπω να κάνει μια θητεία με Ubuntu και Firefox OS :)

Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά και το GN μου βρει αντικαταστάτη, το βλέπω να κάνει μια θητεία με Ubuntu και Firefox OS :)

Καλά θα κάνεις να τα δοκιμάσεις, ειδικά το ubuntu touch.

Η ιδέα του edge to edge control με swipes, χωρίς μόνιμα κουμπιά που πιάνουν οθόνη, είναι πολύ καλή.

Βέβαια όπως γράφω και παραπάνω, στη φάση που βρίσκεται τώρα δεν είναι για τον τελικό καταναλωτή, αλλά για devs.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μιας και το πηρα προσφατα εβαλα αρχικα μια απο το πλαισιο (4 ευρω για 2 ζελατινες) παρολο που δεν περιμενα πολλα εκατσε καλα και η αισθηση στο τηλεφωνο δεν με ενοχλει καθολου

Εχω παραγγειλει αυτην μιας και εχω μεινει παρα πολυ ευχαριστημενος με τις vikuiti απο τα προηγουμενα κινητα και γενικοτερα σε οτι εχω βαλει ζελατινα

πηρα την ματ αρχικα γιατι σε αυτη εχω συνηθισει αλλα αν δεν μου αρεσει θα δοκιμασω την ADQC27 που ειναι γιαλυστερη

απο την αλλη σκεφτομε ομως να δοκιμασω και καποια απο αυτες που πιανουν και τις κουρμπες που κανει το τζαμι αλλα εκει δεν εχω καταληξει ακομα

@defiant

Παρελαβα σημερα την ζελατινα απο γερμανια

παρολο που εκατσε καλα στην αφη μου αρεσει(ισως γιατι εχω συνηθησει σε ματ ζελατινα) παρολα αυτα ξενερωσα λιγο η ζελατινα για μενα επρεπε να ειναι απο ολεσ τις μεριες λιγο μεγαλυτερη (1-2 mm) κατω αφηνει περιπου 3mm κενο ενω αφηνει τα bezel τελειως ακαλυπτα με αποτελεσμα να πρεπει να καθεσαι να την κεντραρεις τελεια

Για πισω πηρα απο τον ιδιο μια 6αδα φτηνες εκεινη εκατσε τελεια (αν και χαλασα 2 γιατι ο σκυλος μου ειχε διαφορετικη αποψη την ωρα που πηγα να τις περασω

Ξερει κανενας αν υπαρχει καποια ζελατινα που να καλυπτει και τις κουρμπες ? αν ναι παιζει να μου δωσει καποιο Link η το ονομα τις ετεριας που τις κατασκευαζει

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

απο που ειναι αυτες οι φθηνες που λες?

LG Electronics items in nexus 4 store on eBay!

Aπο τον ιδιο πωλητη

ΕDIT

Ειδα οτι οι extremeguard πιανουν ολη την οθονη και παρειγγειλα 3 σετ μπρος πισω (μου βγηκε 8.52 ευρω με τα μεταφορικα - στο XDA εχουν κουπονι -85% "85off")

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

LG Electronics items in nexus 4 store on eBay!

Aπο τον ιδιο πωλητη

ΕDIT

Ειδα οτι οι extremeguard πιανουν ολη την οθονη και παρειγγειλα 3 σετ μπρος πισω (μου βγηκε 8.52 ευρω με τα μεταφορικα - στο XDA εχουν κουπονι -85% "85off")

Αν περισσεύει ένα σετ ενδιαφέρομαι :)

Τι σου κάνει το 85%Off όμως έ; $1.65 το σετ!

Link to comment
Share on other sites

Aν λες για τις extremeguard ευχαριστως μολις ερθουν μιλαμε

Ναι γιατί είναι κοροϊδία τώρα να παραγγείλω ενα σετ που κάνει 1.65 και να δώσω 6 μεταφορικά :)

Οταν σου έρθουν ενημέρωσε. ktnxbye :flower:

Link to comment
Share on other sites

Eχεις link απο το νημα του XDA?

***9.8.13--85% off---->XtremeGuard FULL BODY Screen Protector<----*** - xda-developers

Aυτο λες? στην τελευταια σελιδα κοιτα για τον κωδικο

Αμα ενδιαφερεται και αλλως για ζελατινα να μου πει μερχι αυριο μεσιμερι για σιγουρα ομως να βαλω και αλλη παραγγελεια και να τους πω να τα κανουν μια αποστολη

Αρκει να μου δωσει το οκ το site - εχουν live support μιλαμω μαζι τους να δω αν μπορουμε να προσθεσουμε και αλλα στη παραγγελεια

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

Παίδες,nexus 4 που εχει αγοραστει απτο γερμανικο play store έχει εγγύηση εδώ?Αγοράζω άφοβα τέτοιο μεταχειρισμένο?

Έχει εγγύηση..Απλα να εχεις την απόδειξη...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.