Jump to content



Recommended Posts

Και κατι ακομα με την Rinkle Fusion εχει θεματακι ακομα και μετα απο 3-4 μερες που την αφησα να στεγνωσει πατησει καλα με την rinkle πολλες φορες σηκωνετε λιγακι

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά η google "αυνανίζεται"...

Είναι δυνατόν να δίνουν τον νέο launcher στο Nexus 5 και να μη τον δίνουν στα images των άλλων συσκευών;

Πώς την είδε; Nexus 5 exclusive κι έτσι; :rant:

Προφανώς υπάρχει η λύση να τον βάλεις μόνος σου, αλλά αυτή η κίνηση της Google είναι τιτανομέγιστη ηλιθιότητα.

Τα 'πα και ξαλάφρωσα. Όποια κάρτα ευπρόσδεκτη για υβριστική γλώσσα

:p

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά η google "αυνανίζεται"...

Είναι δυνατόν να δίνουν τον νέο launcher στο Nexus 5 και να μη τον δίνουν στα images των άλλων συσκευών;

Πώς την είδε; Nexus 5 exclusive κι έτσι; :rant:

Προφανώς υπάρχει η λύση να τον βάλεις μόνος σου, αλλά αυτή η κίνηση της Google είναι τιτανομέγιστη ηλιθιότητα.

Τα 'πα και ξαλάφρωσα. Όποια κάρτα ευπρόσδεκτη για υβριστική γλώσσα

:p

Εγώ πλέον τους χώνω ανοιχτά, τη μια βλακεία μετά την άλλη κάνουν, σε android, youtube, κλπ...

Τουλάχιστον άφησαν τον installer για Cyanogen να ανέβει στο play... κάτι θέλουν να μας πούν :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά η google "αυνανίζεται"...

Είναι δυνατόν να δίνουν τον νέο launcher στο Nexus 5 και να μη τον δίνουν στα images των άλλων συσκευών;

Πώς την είδε; Nexus 5 exclusive κι έτσι; :rant:

Προφανώς υπάρχει η λύση να τον βάλεις μόνος σου, αλλά αυτή η κίνηση της Google είναι τιτανομέγιστη ηλιθιότητα.

Τα 'πα και ξαλάφρωσα. Όποια κάρτα ευπρόσδεκτη για υβριστική γλώσσα

:p

Έλα μωρέ, αφού το APK κυκλοφορεί... Android είναι, ό,τι γουστάρεις βάζεις, χαλάρωσε :p

Link to comment
Share on other sites

Σημασία για μένα δεν έχει τι μπορείς να βάλεις, αλλά πως έρχεται από default. Τέτοιο πράγμα παίζει ούτε η Apple να μην κάνει. Και είναι άλλη μια ένδειξη ότι η Google γίνεται όλο και χειρότερη.

Πολύς κόσμος παίρνει nexus για να είναι πάντα latest and greatest, χωρίς παρδαλιές. Είπαμε όμως... Google's Iron Grip :(

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω ξενερωσει με το συγκεκριμένο,αλλά απο οτι ακούγεται θα βγει σε λίγο καιρό στο play store.. Το apk που υπάρχει τώρα έχει τεραστια εικονίδια και αν δεν πειραξεις dpi απλα δεν μπορείς να δουλέψεις..

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει κανείς custom 4.4 rom/kernel?Θέλω να περάσω αλλά χωρίς χρώματα και ήχο από franco ξενερώνω δεν μπορώ :p

Είχα περάσει slimkat+ hells core πριν βγει επίσημα η kit kat και ηταν κομπλε..Δεν νομιζω να έχει βγει κάποια custom βασισμένη στην Ρομ του 4..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τι έχει ρε παιδιά ο Google launcher που αξίζει τόσο πολύ?

Το δεξί swipe που σε πάει στο Now? Αφού υπάρχει το swipe από το softkey κάτω.

Εγώ πάντως σε Ν4 που το δοκίμασα, το γύρισα πάλι σε Nova 2.3 Beta που έχει εναρμονιστεί και με το 4.4 και δίνει και δυνατότητες για λίγο customisation (π.χ. tabs στο drawer που δεν υπάρχουν στον GEL).

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα με την Rinkle Fusion εχει θεματακι ακομα και μετα απο 3-4 μερες που την αφησα να στεγνωσει πατησει καλα με την rinkle πολλες φορες σηκωνετε λιγακι

Nα ευχαριστήσω δημόσια το Γιάννη για την προσφορά της ζελατίνας. Kudos my friend!

Link to comment
Share on other sites

Στην αναμονή με βλέπω να βγει το update μιας και δεν έχω καμία όρεξη αφαίρεση του pro που το είχα πάρει σε προσφορά πριν κάνα χρόνο για να ξαναστησω Beta κλπ :-P ευχαριστώ για την άμεση απάντηση :-)

Swifted on my GNeX4

Link to comment
Share on other sites

Στην αναμονή με βλέπω να βγει το update μιας και δεν έχω καμία όρεξη αφαίρεση του pro που το είχα πάρει σε προσφορά πριν κάνα χρόνο για να ξαναστησω Beta κλπ :-P ευχαριστώ για την άμεση απάντηση :-)

Swifted on my GNeX4

Κανεις ενα backup μεσα στις ρυθμισεις του launcher και κανεις εγκατασταση απο πανω..Εαν δεν σου βγαλει τις ρυθμισεις σου,κανεις ενα restore και τελειωσες..

Link to comment
Share on other sites

Όποιος παίζει με custom rom ή όποιος ψήνεται να αρχίσει να βάλει την τελευταία psx (έχει τα optimizations που έχει κάνει η qualcomm με τη motorola στην dalvik του moto x ) και franco kernel.Ξεφεύγει το κινητό.Σφαίρα όλα.Στο quadrant με τo patchακι της Μotorola το cpu score φτάνει 30k.Στο xda λένε πως πάει πιο γρήγορα και από art ,εγώ δεν μπορώ να πω γιατί ποτέ δεν δοκίμασα art .Σε σχέση με την 4.3 που είχα όμως μεγάλη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.