Jump to content



Recommended Posts

To nexus φταιει :p

Τουλαχιστον μνημη σωνει, εγω εχω 6-7 εφαρμογες που θα ετρεχαν συνεχεια.

Με μια προχειρη ματια, μπορεις να κανεις hibernate και τα viber-whatsapp και να παιρνεις κανονικα τα μηνυματα (GCM push) στην donate version.

Link to comment
Share on other sites

To nexus φταιει :p

Τουλαχιστον μνημη σωνει, εγω εχω 6-7 εφαρμογες που θα ετρεχαν συνεχεια.

Με μια προχειρη ματια, μπορεις να κανεις hibernate και τα viber-whatsapp και να παιρνεις κανονικα τα μηνυματα (GCM push) στην donate version.

αυτο το τελευταιο ειναι ενδιαφερον.εχω συνεχεια 3g ανοιχτο και σπανια wifi.ισως κανει καποια διαφορα,θα του δωσω ακομα μια ευκαιρια

απο μνημη,δοξα εχουμε μπολικη :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μου ήρθε μια Heart Rate ζώνη που θα χρησιμοποιώ για ένα app ποδηλασίας (Runtastic) ...

Θέλει Bluetooth που έχω κάτι χρόνια να χρησιμοποιήσω... πως είναι από κατανάλωση μπαταρίας? Δε θέλω να μου κλείσουν όλα πάνω που είμαι στην διαδρομή...

Θα κάνω ένα τεστ με 100% μπαταρία πρώτα να είμαι σίγουρος

(Θα έχω και δεδομένα ανοιχτά λόγο Ingress*)

*offtopic... To Ingress έχει φύγει πλέον απο την Closed Beta και είναι ανοιχτό για όλους (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticproject.ingress)

Όσοι ψήνεστε κατεβάστε το.. Υπάρχουν 2 faction Enlightened vs. Resistance (εγώ είμαι Enlightened )

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι καίει ιδιαίτερα το μπλε δόντι. Στην 4.3 αναβαθμίστηκε κιόλας για χαμηλότερη κατανάλωση, αλλά δεν ξέρω μήπως χρειάζεται να είναι συμβατή και η συσκευή που συνδέεις, για να έχεις χαμηλότερη κατανάλωση. Δεν διάβασα αναλυτικά...

Αλήθεια ποια HR ζώνη πηρες? Γιατί πριν κανά χρόνο που έψαχνα, δεν είχα βρει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω να εχει μείνει σε κανεναν..Ψηνεται κανενας για καινουργια παραγγελια??Ισχυει ακομα το -80%..

Εμενα δεν μου εμεινε αλλα ψηνομαι για να παρω κανα 2 ακομα να υπαρχουν

Εβαλα μια πανω πολυ καλη εφαρμογη ΑΛΛΑ μου φαινετε οτι κολαει το δακτυλο μου στο scrolling και εχει οψη σαν πορτοκαλι (φαινετε μονο οταν ειναι σβηστη η οθονη βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εμεινε αλλα ψηνομαι για να παρω κανα 2 ακομα να υπαρχουν

Εβαλα μια πανω πολυ καλη εφαρμογη ΑΛΛΑ μου φαινετε οτι κολαει το δακτυλο μου στο scrolling και εχει οψη σαν πορτοκαλι (φαινετε μονο οταν ειναι σβηστη η οθονη βεβαια

Θεσσαλονικη εισαι??

Απο δακτυλιες πως τα παει γιατι με την spigen που εχω τωρα γεμιζει σε δευτερολεπτα..

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη εισαι??

Απο δακτυλιες πως τα παει γιατι με την spigen που εχω τωρα γεμιζει σε δευτερολεπτα..

Nαι Θεσσαλονικη

και αυτη γεμιζει ευκολα δυστηχως ξεχασα να το αναφερω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.