Jump to content



Recommended Posts

Και για όσους το κάνουν με adb sideload υπάρχουν τα παρακάτω zip-άκια. Επιλέγετε αναλόγως :)

Έγινε επεξεργασία από nickstamat
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επειδή θέλω να το πάρω για συγκεκριμένους λόγους,

και ένας από αυτούς είναι να μπορώ να κάνω επεξεργασία

στο αρχειάκι excel που έχω στα συνημενα,

μπορεί κάποιος να το βάλει στο τηλέφωνο του και να το επεξεργαστεί έτσι ώστε να ξέρω αν έχει αυτή την δυνατότητα?

μην μπείτε στην παγίδα να πείτε ναι μπορεί να κάνει επεξεργασία σε excel αρχεία αβλεπή,

το συγκεκριμένο είναι αρκετά πολύπλοκο και σε 3 τηλέφωνα που το έχω δοκιμάσει δεν...

Ευχαριστώ

SS2013-4.xls

Link to comment
Share on other sites

Τι επεξεργασία θες να κάνεις; το note 2 το ανοίγει μια χαρά με όλες τις στείλες.Επειδή η σχέση μου με το εξελ είναι τόση οση εγω με την Αντζελίνα Τζολί , θα θελα να μου πεις τι να αλλάξω...με quick office ανοίγω.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωριζει κανεις με ποια ετερια συνεργαζεται η USPS στην ελλαδα για να κοιταξω που ειναι οι ζελατινες? που πειρα απο xtremeguard?

ΕΛΤΑ.

Αν έχουν φτάσει Ελλάδα θα το δεις από εκεί.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΤΑ.

Αν έχουν φτάσει Ελλάδα θα το δεις από εκεί.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Απο εκει φαινεται οτι εφυγε 2 δεκεμβριου απο steel lake city και απο τοτε δεν φαινετε στα ελτα :(

Link to comment
Share on other sites

Απο εκει φαινεται οτι εφυγε 2 δεκεμβριου απο steel lake city και απο τοτε δεν φαινετε στα ελτα :(

Λόγω περιόδου εορτών πολύ πιθανόν να έχουν καθυστερήσει για αυτόν τον λόγο.

Αν δεν έρθουν μέχρι τέλος εβδομάδας επικοινώνησε με τον πωλητή.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τις τελευταίες μέρες παρατηρώ ένα πρόβλημα ενώ μου στέλνουν sms αργούν να έρθουν(δεν είναι από συγκεκριμένο άτομο ) μπορεί να στείλει 10 μηνύματα τώρα να μην πάρω τίποτα και να στείλει 1 μήνυμα 1 ωρα μετα και να ερθει αμέσως τα μηνύματα ερχοντε μπορεί με 2 ώρες καθυστέρηση άλλα πολλές φόρες και 1 ολόκληρη μέρα

έτυχε κάτι παρόμοιο σε κανέναν ?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις μου είπε ένας φίλος μου το πιο πρόσφατο ρεκόρ του με το Nexus 4: 6 μέρες και 19 ώρες :p

Conditions:

1) Stock KitKat 4.4.2 (root-ed) με franco.kernel r203

2) Greenify στις άτακτες εφαρμογές

3) Δεν παίζει παιχνίδια, έχει κλειστό το αυτόματο sync και δεν έχει facebook messenger ( ;) ), αλλά μιλάει και μπαίνει WiFi

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βγάλει καρκίνο με το stock kit-kat. Περιμένω πως και πως το cyanogen, αλλά δεν μου κάνουν την χάρη ακόμα :(

11.0 stable περιμένεις? Από τότε που διάβασα ότι τραβάει μια ελαφρώς νέα πορεία το CM, και διάβασα για issues που έχει με franco.kernel κλπ, ξενέρωσα λίγο. Τελευταία μου έχει τραβήξει την προσοχή η OmniROM, κυρίως γιατί το team έχει πολύ γνωστά ονόματα και η φιλοσοφία τους βασίζεται σε καλό stability.

Αλλά ρε γμτ, προσωπικά, έχοντας τις δυνατότητες του Xposed framework, ψάχνω σοβαρό λόγο να γυρίσω σε custom rom και δε βρίσκω :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχοντας καιρό CM, γύρισα σε stock και το κινητό δεν μου φαίνεται τόσο snappy. Αρκετές φορές lag-άρει (για τα δεδομένα nexus). Και γενικότερα με το kitkat έχω κάποια μικρά issues/bugs. Και στην κουβέντα δεν σου έχω βαλει καν τα extra features που έχει ένα custom rom σαν το cyanogen. Απλά περιμένω τουλάχιστον μια RC. και αυτή δεν λέει να βγει ποτέ...

Θα ρίξω μια ματιά σε Omni μπας και κάνω προς τα εκεί την αλλαγή. Την έχει δει κανείς από κοντά πάνω σε n4?

Edit: μόνο nightlies βλέπω σε omnirom :(

Έγινε επεξεργασία από qbiefox
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω purity με semaphore kernel.Lag δεν έχει για κανένα λόγο.Η μπαταρία αρκετά καλά για τη χρήση που του κάνω και γενικά σταθερό.Έφτασα και 600 ώρες uptime και το ρεσταρτ έγινε μόνο και μόνο για να κάνω update στη ρομ.Από την στιγμή που το nexus παίρνει aosp δεν βρίσκω λόγο να βαλεις cyanogenmod.Cm βάζεις σε κινητά που δεν έχουν aosp υποστήριξη.

Omni θέλω και εγώ να δοκιμάσω γιατί έχω διαβάσει αρκετά καλά αλλά βαριέμαι την διαδικασία.Όσο για τον franco.kernel μου έκανε σπασίματα στον ήχο όταν άκουγα μουσική,είχε και το delay στο να ανάψει η οθόνη όταν σε έπαιρνε κάποιος τηλέφωνο οπότε μετά την r200 δεν ξανασχολήθηκα.

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

Omnirom στο find 5, ως τώρα δεν έχω δει κάτι παραπάνω από nightly, αλλά και κανένα πρόβλημα. Προσωπικά θα περάσω omnirom, και όχι cm, στο tablet, και με την εντύπωση που μου έχει αφήσει ως τώρα, θα ήταν η πρώτη μου επιλογή σε κάθε υποστηριζόμενη συσκευή.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις μου είπε ένας φίλος μου το πιο πρόσφατο ρεκόρ του με το Nexus 4: 6 μέρες και 19 ώρες :p

Conditions:

1) Stock KitKat 4.4.2 (root-ed) με franco.kernel r203

2) Greenify στις άτακτες εφαρμογές

3) Δεν παίζει παιχνίδια, έχει κλειστό το αυτόματο sync και δεν έχει facebook messenger ( ;) ), αλλά μιλάει και μπαίνει WiFi

Kαι εγω αν το φορτισω και το παρατησω στην ακρη, κραταει 15 μερες (χωρις πλακα)

Το θεμα ειναι η real time χρηση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.