Jump to content



Recommended Posts

Screen protector τελικα πηρα αυτο εδω

[ame]http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BW720XK/ref=oh_details_o01_s00_i00?ie=UTF8&psc=1[/ame]

Εφαρμογη οχι τελεια, αφου στις ακρες δειχνει να μην εχει κατσει καλα, παα ρολο που ειναι καλα καντραρισμενο.

Σκρολαρισμα καλο.

Δαχτυλιες αφηνει, αλλα οχι σε ιδιο βαθμο με ενα φτηνο που εχω στο note 2.

Για 10 λιρες δλδ, πιστευω δεν αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα αυτο εδω

3+3 μπρος πισω..ευκολη εφαρμογη,λερωνει πολυ με δαχτυλιες σε σχεση με το καουτσουκ που φορουσε απο τη μανα του..αφηνει μερικα χιλιοστα κενο πανω κατω και δεν σκρολαρει ανετα(αν κ πλεον το συνηθισα..)

με λιγα λογια πεταμενα λεφτα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω την pa 3.99

και θέλω να λειτουργήσω το usb otg έχω πάρει και για την έξτρα τροφοδοσία

με βάσει τον οδηγό http://forum.xda-developer...hlight=usb+otg

έχεις καταλάβει κανείς τι πρέπει να κάνω ; τι πρέπει να φλασάρω ;

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου φακέλωμα δεν πέφτει...

attachment.php?attachmentid=57913&stc=1&d=1378422032

3 GB σε 10 μέρες τα google services. Είμαστε με τα καλά μας? Χαλαρά έχουν τραβήξει ότι έχω και δεν έχω μέσα στο κινητό. Για να μην σχολιάσω το γεγονός ότι αν δεν είχα unlimited internet, θα με είχε τρελάνει στην χρέωση...

Ubuntu phone φαντάζεις πιο κοντά από ποτέ :woot:

note2

23 july -23 aug

19MB

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 5' στο 3g τράβηξε 110Mb και το έκλεισα...

Κάτι παίζει με το cyanogen κι όχι γενικά απ' ότι έχω καταλάβει.

Επίσης έχουν εμφανιστεί κάτι RC για τη 10.1.3 και δε ξέρω κατά πόσο φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν 4.3 και θέλουν να δοκιμάσουν κάτι άλλο από cyanogen προτείνω carbon rom + franco kernel. Άψογο. (και χωρίς τα προβληματακια που διαβάζω πιο πάνω)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια εχω τη συσκευη 2 μερες πρωτη φορα ομως ασχολουμε με custom kernel σε περιπτωση που αλλαξω kernel γινεται wipe το τηλεφωνο ?(το κινητο ηρθε με την 4.3) ακομα δεν εχω κανει τιποτα (root κτλ) αν εχει σημασια

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ρε παιδια..ποσο παει μεταχειρισμενο αυτη την στιγμη το 4? τωρα ειδικα που θα βγει και το 5 δεν θα πεσει και αλλο η τιμη??

Πάντως στο Galaxy Nexus δεν έπεσε όταν σταμάτησε η κυκλοφορία του, ακόμα στα ίδια χρήματα το πουλάνε - ελαφρώς χαμηλότερα από το Nexus 4. Όλα παραμένουν περιζήτητα και λίγοι τα αποχωρίζονται...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω τη συσκευη 2 μερες πρωτη φορα ομως ασχολουμε με custom kernel σε περιπτωση που αλλαξω kernel γινεται wipe το τηλεφωνο ?(το κινητο ηρθε με την 4.3) ακομα δεν εχω κανει τιποτα (root κτλ) αν εχει σημασια

Όχι. Μόνο όταν ξεκλειδώνεις τον bootloader νομίζω γίνεται wipe. Απλά δες για compatibility με την rom.

Link to comment
Share on other sites

απο οτι φενεται θα το τιμησω και εγω απο την Wind με δοσεις

γιατι αλλος τροπος δεν υπαρχει :p

την εκδοση 4.4 θα την παρει ε? θα συνεχισει να εχει υποστηριξει πιστευω...!!

δεν χρειαζεται να ρωτησω αλλα το κινητο τρεχει τα παντα ? απο παιχνιδια/apps δεν νομιζω να υπαρχει κατι που να μην υποστηριζει. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

την εκδοση 4.4 θα την παρει ε? θα συνεχισει να εχει υποστηριξει πιστευω...!!

δεν χρειαζεται να ρωτησω αλλα το κινητο τρεχει τα παντα ? απο παιχνιδια/apps δεν νομιζω να υπαρχει κατι που να μην υποστηριζει. :unsure:

Nαι και ναι

Link to comment
Share on other sites

απο οτι φενεται θα το τιμησω και εγω απο την Wind με δοσεις

γιατι αλλος τροπος δεν υπαρχει :p

την εκδοση 4.4 θα την παρει ε? θα συνεχισει να εχει υποστηριξει πιστευω...!!

δεν χρειαζεται να ρωτησω αλλα το κινητο τρεχει τα παντα ? απο παιχνιδια/apps δεν νομιζω να υπαρχει κατι που να μην υποστηριζει. :unsure:

Ναι τρέχει τα πάντα

ναι θα εχει υποστήριξη (όπως όλα τα nexus)

αυτό που δεν ξέρω είναι για την wind προχθές που ρώτησα σε καταστήμα μου είπε ότι δεν το φέρνουν(αν κ αι ήταν στο site τους όπως και ακόμα είναι) πλέον και για αυτό κατέληξα στο birdphone

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

:/ τωρα που θελω να το παρω εγω βρηκανε..

θα παω σημερα το απογευμα να ρωτησω!

το birdphone κανει δοσεις?

Αμα δεν κάνεις σύνδεση η έχεις επιδότηση δεν λέει να δώσεις 80 ευρώ παραπάνω (από birdphone πχ) κα ιτα ρέστα θήκες η ότι άλλο θες (εγώ τώρα θέλω να παραγγείλω μια fusion αλλά έχω θέμα με τη κάρτα στο Amazon

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.