Jump to content



Recommended Posts

Παιδες έχω και εγώ και Gnex και N7 και τώρα βρίσκω το 4αρι.. το 8GB σε ένα μαγαζί που δεν ξέρω καν άμα είναι σοβαρό και αληθινό στα 320.. ενώ από το μαγαζί που ψωνίζω γενικότερα κάνει 390 τι λέτε αξίζει να βάλουμε καμια αγγελεια το Nexus κανα 150-200-250 ξέρω εγώ όσο να νε τέλος πάντων και να τσοντάρουμε να πάρουμε το 4άρι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες έχω και εγώ και Gnex και N7 και τώρα βρίσκω το 4αρι.. το 8GB σε ένα μαγαζί που δεν ξέρω καν άμα είναι σοβαρό και αληθινό στα 320.. ενώ από το μαγαζί που ψωνίζω γενικότερα κάνει 390 τι λέτε αξίζει να βάλουμε καμια αγγελεια το Nexus κανα 150-200-250 ξέρω εγώ όσο να νε τέλος πάντων και να τσοντάρουμε να πάρουμε το 4άρι?

Την εχω κανει την ιδια μεταβαση (gnexus->N4).

Δεν ενθουσιάστηκα μιας και με στραβωνε οτι δεν ειχε ελευθερη μπαταρια,amoled , και micro sd.

Κατα τα υπόλοιπα το Ν4 ειναι ταχύτατο.Το 8αρι δεν θα το έπαιρνα για κανεναν λόγο απολύτως.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14120]narta[/MENTION]

DgWl2zN.png

Και νταξ τώρα να πω και του στραβού το δίκιο έχω ένα σωρό Apps που δεν τα χρησιμοποιώ και Games πάνω από όλα έτσι..

Και ένα κάρο Photo που θέλουν και σβήσιμο η Backup..

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι τα apps και οι 100 φωτογραφίες που έχεις τραβήξει με το κινητό. Άμα βάλεις μουσική μέσα αρχίζουν και ζορίζουν τα πράγματα. Ε και να χωράει και μια ταινία μια φορά που θα θελήσεις να δεις :weep:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι τα apps και οι 100 φωτογραφίες που έχεις τραβήξει με το κινητό. Άμα βάλεις μουσική μέσα αρχίζουν και ζορίζουν τα πράγματα. Ε και να χωράει και μια ταινία μια φορά που θα θελήσεις να δεις :weep:

Ναι το θεμα πιο είναι οτι για όλα αυτά εκτός μουσική έχω το Ν7 τώρα τες πα κάτσε να πάμε μια πανω να δουμε και το οικονομικο ..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει καταλάβει κανείς γιατί incipio, spigen και άλλες εταιρείες έχουν γράψει στα @@ τους το nexus 4 ;

Κοίταζα σήμερα για παράδειγμα θήκες για το Galaxy S 4 και ενώ δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα καλά καλά έχουν βγάλει ένα κάρο θήκες και άλλα accessories...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά [MENTION=9381]papajim[/MENTION] εγώ στα μαγαζιά ότι θήκες είδα ήταν αυτές της Samsung που έβγαλε κατευτείαν πριν καν την κηκλοφορία και 2 θήκες άλλου είδους από άλλη εταιρία αλλά ναι.. έχεις δίκιο.. Μακάρι να πάει καλύτερα το N5 το 4 δεν το πήρε κόσμος το Nexus το είχανε πιο πολλοι..

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταλάβει κανείς γιατί incipio, spigen και άλλες εταιρείες έχουν γράψει στα @@ τους το nexus 4 ;

Κοίταζα σήμερα για παράδειγμα θήκες για το Galaxy S 4 και ενώ δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα καλά καλά έχουν βγάλει ένα κάρο θήκες και άλλα accessories...

εγω μe rigke fusion ειμαι πολυ ευχαριστιμηνος, η incipio που ειχα στο Iphone ειχε χαλασει η υφη της , και σε ενα φιλο μου ειχε σπασει το πλαστικο στη γωνια

Link to comment
Share on other sites

εγω μe rigke fusion ειμαι πολυ ευχαριστιμηνος, η incipio που ειχα στο Iphone ειχε χαλασει η υφη της , και σε ενα φιλο μου ειχε σπασει το πλαστικο στη γωνια

Δεν έχει νομίζω τόση σημασία που δεν έμεινες ευχαριστημένος από incipio και άλλες, αλλά το γεγονός ότι γράψανε στα @@ τους το κινητό, ασχέτως από την ποιότητα των θηκών τους.

Μου ήρθε και μένα η ringke fusion σήμερα και περιμένω κι ένα bumper.

Να σε ρωτήσω σου κάνει καμιά φυσαλίδα αέρα στο πίσω μέρος;

Εμένα μου εμφανίζει μια μεγαλούτσικη δεξιά από την κάμερα, όπως βλέπεις το κινητό από την πίσω μεριά.

Link to comment
Share on other sites

Ενδέχεται να παίζουν και συνεργασίες/λεφτά στη μέση. Μπορεί η google να μην τα βρήκε με τους "θηκάδες" :p

Gel είναι το πίσω μέρος της ringke? Όχι πλαστικό διάφανο?

Ανεβάστε καμιά φώτο να δούμε πως φαίνεται :D

Link to comment
Share on other sites

Ενδέχεται να παίζουν και συνεργασίες/λεφτά στη μέση. Μπορεί η google να μην τα βρήκε με τους "θηκάδες" :p

Gel είναι το πίσω μέρος της ringke? Όχι πλαστικό διάφανο?

Ανεβάστε καμιά φώτο να δούμε πως φαίνεται :D

Πλαστικό είναι.

Την έβαλα και την έβγαλα τη θήκη 2-3 φορές και μίκρυνε κάπως. Μπορεί να θέλει λίγο να έρθει στα ίσια της...

Επίσης το άλλο που είδα, είναι λίγο χαλαρή στο σημείο των volume buttons.

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικό είναι.

Την έβαλα και την έβγαλα τη θήκη 2-3 φορές και μίκρυνε κάπως. Μπορεί να θέλει λίγο να έρθει στα ίσια της...

Επίσης το άλλο που είδα, είναι λίγο χαλαρή στο σημείο των volume buttons.

Εχεις πάρει πρέφα το προστατευτικό αυτοκόλλητο στο πλαστικό κομμάτι?Το έβγαλες? :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.