Jump to content



Recommended Posts

Προφανώς και δεν φταίει το root ρε παιδιά. Απλά για να σιγουρευτεί ότι δεν είναι hardware πρόβλημα, δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος από το να φλασάρει τα πάντα από την αρχή, να το αφήσει όσο πιο στοκ γίνεται, και να το δοκιμάσει για 2-3 μέρες. :)

Αν επιβεβαιωθεί ότι δεν υπάρχει hardware πρόβλημα, επιστρέφει βήμα βήμα στην προηγούμενη κατάσταση, μέχρι να βρει που θα χτυπήσει το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν φταίει το root ρε παιδιά. Απλά για να σιγουρευτεί ότι δεν είναι hardware πρόβλημα, δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος από το να φλασάρει τα πάντα από την αρχή, να το αφήσει όσο πιο στοκ γίνεται, και να το δοκιμάσει για 2-3 μέρες. :)

Αν επιβεβαιωθεί ότι δεν υπάρχει hardware πρόβλημα, επιστρέφει βήμα βήμα στην προηγούμενη κατάσταση, μέχρι να βρει που θα χτυπήσει το πρόβλημα...

1e94947a_Robert-De-Niro.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που σου εκανε το διαβασα σημερα στο xda ή reddit , δε θυμαμαι ακριβως, καποιο προγραμμα ηταν εγραψε ενας στα σχολια.

Η καμερα μια χαρα ειναι, δεν υπαρχει καποιο προβλημα @ focusing.

Για ποιο manual ελεγχο βαλτε το lgCamera | RubberBigPepper !

Ειναι σουπερ το "κινητακι" ! Φατα apple :hehe:

[MENTION=38]Vadergr[/MENTION]

και ψαχνομουν ...<3

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
στον χαρταετό το έβαλες το κινητό;

LOL

Όχι ρε συ. Τράβηξα κανονική σφαίρα, αλλά έχει ένα εφε που κολλάει τις εικόνες έτσι και στη μετατρέπει σαν μικρή γη.

Ναι και η κανονική σφαίρα btw.

https://plus.google.com/100654595919048663856/posts/4gLYfWYXDqJ

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Πως κατάφερες και δεν αφησες κενό κάτω (εκεί που πατάς)? Κανά 2-3 φορές που έχω τραβήξει σφαίρα, δεν με αφήνει να τραβήξω τέρμα κάτω και τέρμα πάνω...

BTW το link σου δεν βγάζει photo :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω και εγώ μια ερώτηση? Ένας φίλος ενδιαφέρεται για το κινητό αλλά το google play δεν στέλνει Ελλάδα, έχω όμως άκρη να το φέρω από America, θα είναι συμβατό με τα εδώ δεδομένα η θα πρέπει να αλλάξουμε τπτ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω και εγώ μια ερώτηση? Ένας φίλος ενδιαφέρεται για το κινητό αλλά το google play δεν στέλνει Ελλάδα, έχω όμως άκρη να το φέρω από America, θα είναι συμβατό με τα εδώ δεδομένα η θα πρέπει να αλλάξουμε τπτ?

Μια χαρα θα παιζει, δεν υπαρχουν διαφορετικες εκδοσεις και ειναι ξεκλειδωτα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.