Jump to content



Λετε να αρχισω BF3?


SnooppyGG

Recommended Posts

Αυτό τον καιρό άρχισα να παίζω fps και άρχισα το BF4P και μετά από ποσό καιρό είδα το BF3 official και πωρώθηκα μονό από τα γραφικά σκευτομε να το αρχίσω αν ψήσω και κανέναν πια είναι η γνώμη σας για αυτό το game?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, δε μου αρέσει ιδιαίτερα το συγκεκριμένο game και η πλάκα του σταματάει μετά από κανα μήνα ενασχόλησης - ειδικά όταν καταλάβεις ότι οι περισσότεροι παίζουν τις ίδιες 3 infantry only πίστες...

Πήγαινε σε κανα netcaffe να το δοκιμάσεις πρώτα...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, δε μου αρέσει ιδιαίτερα το συγκεκριμένο game και η πλάκα του σταματάει μετά από κανα μήνα ενασχόλησης - ειδικά όταν καταλάβεις ότι οι περισσότεροι παίζουν τις ίδιες 3 infantry only πίστες...

Πήγαινε σε κανα netcaffe να το δοκιμάσεις πρώτα...

Για αυτο εχει 20 πιστες φιλε.. :)

*S2

Link to comment
Share on other sites

20 πίστες έχει αλλά στο rotation, του bazo ας πούμε, έχει 3 και αυτές χωρίς οχήματα...

Τεσπα, υποκειμενικό είναι - εμένα μου φαίνεται βαρετό.

E; Ο BaZo αλλάζει τακτικά πίστες ανάλογα τη διάθεσή μας και τον κόσμο που έχει. Επειδή το καλοκαίρι που ήταν λίγος κόσμος μέσα είχε 2 πίστες TDM, αυτό δε σημαίνει πως είναι κανόνας. Επίσης υπάρχουν εκατοντάδες servers για όλα τα γούστα. Τι σχέση έχει αυτό με το παιχνίδι καθαυτό;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, δε μου αρέσει ιδιαίτερα το συγκεκριμένο game και η πλάκα του σταματάει μετά από κανα μήνα ενασχόλησης - ειδικά όταν καταλάβεις ότι οι περισσότεροι παίζουν τις ίδιες 3 infantry only πίστες...

Πήγαινε σε κανα netcaffe να το δοκιμάσεις πρώτα...

Λέω ότι είναι ένα παιχνίδι που ΕΜΕΝΑ δε μου αρέσει ιδιαίτερα, και ότι είναι KOINO να βρίσκεις server που το έχουν για cod.

Πραγματικά, τι δεν καταλαβαίνεις;

Link to comment
Share on other sites

Λέω ότι είναι ένα παιχνίδι που ΕΜΕΝΑ δε μου αρέσει ιδιαίτερα, και ότι είναι KOINO να βρίσκεις server που το έχουν για cod.

Πραγματικά, τι δεν καταλαβαίνεις;

Ορίστε;

...ειδικά όταν καταλάβεις ότι οι περισσότεροι παίζουν τις ίδιες 3 infantry only πίστες...

Ποιοί είναι οι "περισσότεροι" ;

...του bazo ας πούμε, έχει 3 και αυτές χωρίς οχήματα...

Σου εξηγώ ότι ο BaZo δε λειτουργεί έτσι και με ρωτάς εσύ τι δεν καταλαβαίνω; :o

Προφανώς κι εσύ δεν καταλαβαίνεις. Μπήκες ένα μήνα, δεν το βρήκες ενδιαφέρον και το σταμάτησες. Δικαίωμά σου. Από εκεί και πέρα, σταμάτα να δίνεις εσφαλμένες εντυπώσεις στον κόσμο, ειδικά και το πως παίζει ο BaZo.

Ναι, υπάρχουν servers που παίζουν 24/7 Metro με 2000 tickets γιατί παίζουν κολλημένοι με τα stats. Αυτό δεν είναι Battlefield.

Ναι, υπάρχουν servers που παίζουν 24/7 TDM, σε 2-3 πίστες γιατί βαριούνται την ομαδική δουλειά και την οργάνωση που θέλει το conquest και το rush. Αυτό δεν είναι Battlefield.

Battlefield είναι και τα παραπάνω και πολλά ακόμα που δεν έχει κανένα παιχνίδι στην αγορά αυτή τη στιγμή. Δε σου αρέσει; Με 'γειά σου, με χαρά σου. Παίξε κάτι άλλο ή μην παίξεις τίποτα. Μη δίνεις όμως λανθασμένες εντυπώσεις στον κόσμο.

Ένα από τα αρνητικά του BF3 (και προφανώς πολλών online fps) είναι οι cheaters... ξενέρα κανονική

Υπάρχουν αρκετοί. Αν μπαίνεις όμως σε servers με active admins, γλιτώνεις ένα πολύ μεγάλο ποσοστό.

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή είπα ότι προσωπικά δε μου αρέσει (του είπα μάλιστα να το δει πρώτα ο ίδιος σε net cafe), υποθέτοντας ότι ξέρουμε να διαβάζουμε Ελληνικά οι περισσότεροι εδώ.

Στον bazo δεν ήταν ένα μήνα, αλλά πολύ παραπάνω που κάνατε infantry rotate, και δικαίωμα σας - το ίδιο κάνουν και πολλοί servers στο εξωτερικό, πράγμα που με χαλάει ακόμα περισσότερο.

Πέρα από τα παραπάνω δεν είπα κάτι άλλο. Ο κόσμος άμα δεν ξέρει ανάγνωση, ας πάει στο σχολείο πάλι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28754]SnooppyGG[/MENTION]

Κρατα τα 50 ευρω στην τσεπη, κανε εναν λογαριασμο στην Sony Online, κατεβασε planetside 2 και ασε τους νουμπαδες απο πανω να τσακωνονται :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cI36SgkdLcg]Squad Up Planetside 2 Edition: INSANE 3 WAY BATTLE (feat lvlcap, MongolFPS and Matimi0) - YouTube[/ame]

Η GREEK VENTOUZA SQUAD ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28754]SnooppyGG[/MENTION]

Κρατα τα 50 ευρω στην τσεπη, κανε εναν λογαριασμο στην Sony Online, κατεβασε planetside 2 και ασε τους νουμπαδες απο πανω να τσακωνονται :p

Η GREEK VENTOUZA SQUAD ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ :D

Sorry my friend αλλά προτιμώ το BF3 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.