Jump to content



Logitech MX 1000


Daffy

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Σε τι χρωματα βγαινει? Unstoppable περιμενοθμε και το review... Ελπιζω να μας αφησεις αφωνους... Παιδια ευχαριστω για το καλοσορισμα και καλη αρχη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο ποντικας αυτος μαμαει,ειναι πολυ γρηγορο,η παλαμη το ''αγκαλιαζει'' τελεια κ απ'οτι εχω καταλαβει εχει κ τεραστια αυτονομια...το εχω μια εβδομαδα χωρις να το εχω φορτησει με χρηση μεσω ορο 6-7ωρες την ημερα κ μολις εχθες κατεβηκε η πρωτη απο τις τρεις γραμμες στην μπαταρια του....!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το MX1000. Είναι ίσως το καλύτερο ποντίκι που έχω πιάσει. ’μεση απόκριση, πάρα πολυ καλή εργονομία και αίσθηση. Για αυτονομία δεν μπορώ να σας πώ ακόμα γιατί δεν το έχω ούτε 2 ώρες. :)

Πάω για UT2004!!:happy2: :fist: :hehe::nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Εεεεεε.........ψιιιιιιτ........Κανα review για τον κόσμο ? :p

εσυ ασε τα review για το ποντικι και πεσε με τα μουτρα να βγαλεις φωτογραφιες για τα ηχεια...

αντε μην πεσει πανω σου ολο το φορουμ!αντε!

Link to comment
Share on other sites

Η γκαντεμιά χτύπησε. Ίσα που πρόλαβα να χαρώ το ποντίκι λίγο στη δουλειά. Μόλις πήγα σπίτι δε δούλεψε ποτέ. Και όλα τα repair στα winxp, οι drivers που ξαναπέρασα πήγαν όλα στράφι. Σήμερα το πρωί που ξαναπήγα στη δουλειά διαπίστωσα ότι δε δούλευε ούτε εδώ. Ακολούθησαν 3 τηλέφωνα στην αντιπροσωπεία της logitech στην Ελβετία όπου καταλήξαμε στη λύση του RMA. Το review από εμένα αναβάλεται μέχρι νεοτέρας... o Shaman ελπίζω να μην είχε το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από trendy

Η γκαντεμιά χτύπησε. Ίσα που πρόλαβα να χαρώ το ποντίκι λίγο στη δουλειά. Μόλις πήγα σπίτι δε δούλεψε ποτέ. Και όλα τα repair στα winxp, οι drivers που ξαναπέρασα πήγαν όλα στράφι. Σήμερα το πρωί που ξαναπήγα στη δουλειά διαπίστωσα ότι δε δούλευε ούτε εδώ. Ακολούθησαν 3 τηλέφωνα στην αντιπροσωπεία της logitech στην Ελβετία όπου καταλήξαμε στη λύση του RMA. Το review από εμένα αναβάλεται μέχρι νεοτέρας... o Shaman ελπίζω να μην είχε το ίδιο πρόβλημα.

Ώπα ρε φίλε..Ατυχία ρε συ...

Εμένα δουλεύει μια χαρά - knock on wood!

Το 3ο της παρέας είναι ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Ώπα ρε φίλε..Ατυχία ρε συ...

Εμένα δουλεύει μια χαρά - knock on wood!

Το 3ο της παρέας είναι ΟΚ?

μια χαρα ειναι...ζει κ βασιλευει.....μιαμιση εβδομαδα χωρις καθολου φορτισμα κ ακομα ειναι στις 2 γραμμες....τεραστια αυτονομια...!

Link to comment
Share on other sites

[ασχετο]

Προσεχως: Ελληνικοτατο μαγαζι το φερνει γυρω στα 65-70 +ΦΠΑ! Παιζει καλυτερη τιμη πουθενα αλλου; Για Ελλαδα παντα, μη μας χαλασει και παιρνουμε τηλεφωνα σε Ελβετιες και Τανζανιες...

[/ασχετο]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

3 τηλέφωνα στην Ελβετία;

Χαράς το κουράγιο σου!

Anyway, είσαι άτυχος αλλά Δευτέρα-Τρίτη το πολύ που θα έρθεις Αθήνα θα έχεις καινούργιο.

Το πρώτο τηλέφωνο μόνο με ταλαιπώρησε καθώς περίμενα γύρω στα 5' στην αναμονή. Τα υπόλοιπα 2 ήταν άμεση η απάντηση.

Ευχαριστώ spc για την άμεση εξυπηρέτηση.

Αρχική απάντηση από Shaman

Ώπα ρε φίλε..Ατυχία ρε συ...

Εμένα δουλεύει μια χαρά - knock on wood!

Το 3ο της παρέας είναι ΟΚ?

Ο Πέτρος (ο τρίτος της παρέας του Ηρακλείου που πήραν MX1000) δεν επικοινώνησε καθόλου μαζί μου, άρα υποθέτω ότι έχει σαπίσει στο Far Cry με ένα ποντίκι της προκοπής και σύντομα θα ξαναπάθει επικονδυλίτιδα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

[ασχετο]

Προσεχως: Ελληνικοτατο μαγαζι το φερνει γυρω στα 65-70 +ΦΠΑ! Παιζει καλυτερη τιμη πουθενα αλλου; Για Ελλαδα παντα, μη μας χαλασει και παιρνουμε τηλεφωνα σε Ελβετιες και Τανζανιες...

[/ασχετο]

Διευκρίνιση... από Ελλάδα το πήρα. Όμως δε βρήκα service στην Ελλάδα και το πανευρωπαϊκό service εδρεύει στην Ελβετία. Αφού δε βγάλαμε άκρη, το γυρίζω RMA.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από trendy

Ο Πέτρος (ο τρίτος της παρέας του Ηρακλείου που πήραν MX1000) δεν επικοινώνησε καθόλου μαζί μου, άρα υποθέτω ότι έχει σαπίσει στο Far Cry με ένα ποντίκι της προκοπής και σύντομα θα ξαναπάθει επικονδυλίτιδα.

:cry: μαλλον δεν ημουν εγω ο τριτος....:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.