Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Βρήκα μια άκρη..επειδή ήταν στο αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων δεν μπορούσα να το ελέγξω το αμάξι..Το έβαλα στο manual και ειναι καλύτερα...Απλά τώρα πρέπει να μάθω να οδηγάω σωστά...Με το 500αρακι κάνω δοκιμές σε διάφορες πίστες...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή είχα βάλει εκείνο το πακετάκι με τους ήχους για τα GT και μετά το patch δεν δουλεύουν και δεν είχα κρατήσει backup και δεν έφτιαξε ούτε μετά απο απεγκατάσταση απο το steam και επανεγκατάσταση, έχει κανείς το backup και πόσα mb είναι? Δεν έσβησα τους φακέλους για να μη χαθούν οι ρυθμίσεις και όλα αυτά που έχω βάλει, αλλά για κάποιο λόγο το steam δεν πέρασε πάλι τα original sound απο πάνω, οπότε θα χρειαστεί να σβήσω τους φακέλους για να γίνει αυτό. Άν υπάρχει το backup και δεν είναι μεγάλο άν μπορεί κάποιος να το ανεβάσει κάπου.

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή είχα βάλει εκείνο το πακετάκι με τους ήχους για τα GT και μετά το patch δεν δουλεύουν και δεν είχα κρατήσει backup και δεν έφτιαξε ούτε μετά απο απεγκατάσταση απο το steam και επανεγκατάσταση, έχει κανείς το backup και πόσα mb είναι? Δεν έσβησα τους φακέλους για να μη χαθούν οι ρυθμίσεις και όλα αυτά που έχω βάλει, αλλά για κάποιο λόγο το steam δεν πέρασε πάλι τα original sound απο πάνω, οπότε θα χρειαστεί να σβήσω τους φακέλους για να γίνει αυτό. Άν υπάρχει το backup και δεν είναι μεγάλο άν μπορεί κάποιος να το ανεβάσει κάπου.

Σβήσε τους φακέλους άφοβα και κάνε verify integrity.

Τα settings σου βρίσκονται στο my documents που δε θα επηρεαστεί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλά σβήσε το 2ο αρχειάκι (αν θυμάμαι καλά κάτι σαν GUI.txt).

 

To file integrity , σου πέρασε τον original ήχο αλλά δεν μπορεί να σου σβήσει τα extra αρχεία. 

Οι original ήχοι έχουν ένα αρχείο μόνο , κάτι σαν *.bank.

Οι modded έχουν και ένα *.txt. Αυτό πρέπει να το σβήσεις.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολλες προσπαθειες στο να φτιαξω την ********** τιμονιερα (δεν στριβει δεξια πια) καταφερα να βρω το προβλημα στο ποτενσιομετρο αλλα αυτο θελει σπρευ αερα με λιπαντικου πραγμα που δεν εχω καταφερει να βρω καπου εδω 

 

αμα ξερει καποιος ενα μαγαζι στα νοτια προαστια που να πουλαει τετοιο πραγμα ας μου το πει μπας και νιωσει αυτη η τιμονιερα..

Link to comment
Share on other sites

Που έψαξες και δε βρήκες; Μαγαζιά με ηλεκτρονικά/ηλεκτρολογικά είδη σίγουρα θα έχουν.

 

http://www.skroutz.gr/c/599/analosima-katharismou.html?from=catspan&keyphrase=%CF%83%CF%80%CF%81%CE%B5%CF%85+%CE%B5%CF%80%CE%B1%CF%86%CF%89%CE%BD

για καποιο ανεξηγητο λογο δεν εκατσα να ψαξω στο skroutz  :p

thnx ελπιζω μεχρι να βραδυ να την εχω φτιαξει μπας και πεσω ξανα πισω απο τον ακη :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.