Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Μια χαρά, φαντάζομαι όπως λες θα βελτιωθεί. Ελπίζω να το δοκιμάσουμε :) 
Η ανησυχία μου είναι στον χρόνο που θα απαιτείται αυτό. Δλδ άλλο χρόνο κάνει για μένα το Load κι άλλον σε εσένα. Αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο 65@manu το έφτιαξε, ο οποίος γράφει :

Can@Lord Kunos tell something about this?


It's the 1st step to a more complete driver swap functionality: right now setup will not be shared (can be solved using server fixed setup system), the new player will have a brand new car and mandatory pit will not work (yet).

In order to have a more detailed system lot of time needs to be spent and structures need to be redone. Hopefully we will be able to add it without braking everything, but no promises here.

Καλά δεν με καίει καθόλου προσωπικά. Δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω.

Το reverse grid ή mandatory pit stop ναι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, liakjim said:

Σιγά μην περιμένω σαν το μ@λακα , πότε να συνδεθώ να συνεχίσω.

Γιατι να περιμένεις?

Ξεκινάει ο teammate σου το race στις 6 ας πούμε, στις 7 πρέπει να τον "αλλάξεις", μπαίνεις 7 παρα 5 και το κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, liakjim said:

Στέλιο έχω καταλάβει ότι πρώτα βγαίνει ο ένας και στα καπάκια μπαίνει ο άλλος.
Ας μην προτρεχω όμως.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

5543864653_5ac1097dce_b.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τέλειο update..... επιτέλους RSR .....πολύ καλό και το 787 (ευκολοδηγητο) , πολύ ευχαριστο με ωραιο τιμόνι το mx-5....αν και καποια άλογα του ειναι μαλλον ψόφια....δεν τραβαει καθόλου......γενικά ....δεν ξέρω αν ειναι placebo η αισθηση λόγο νέου update αλλα σήμερα ότι αυτοκίνητο δοκίμασα , και τα παλιά και τα καινούργια αισθανόμουν πολύ καλυτερα to FFB και η αισθηση της ταχύτητας ήταν πιο άμεση.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.