Jump to content



Age of Empires II HD


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Μετα απο ενα γρηγορο παιχνιδι ο πλυθησμος παει μεχρι 500 στα 200 δεν κολαει, συμπεριφερετε καλητερα τα γραφικα μου φανηκαν λιγο περιεργα, σημαντικο πλεονεκτημα ειναι οτι παιζει σε παραθυρο, και μοιαζει παρα πολυ με το παλιο αυτο ειναι το σημαντικο ατου του

Link to comment
Share on other sites

κατσε γιατι χωρις σημεια στιξης δε βγαζω νοημα..

αλλαξαν το population απο 200 στα 500??

Πριν λίγο ξεκίνησα να παίζω. Όταν ξεκινάς νέο παιχνίδι με single player σου επιτρέπει να ορίσεις το population σε 500. Καλό μου φαίνεται, θα δούμε επικές μάχες.

Link to comment
Share on other sites

κατσε γιατι χωρις σημεια στιξης δε βγαζω νοημα..

αλλαξαν το population απο 200 στα 500??

ναι ναι 500

εχω παιξει μονο 50 λεπτα

το βραδυ το εχουμε οργανωσει για 8αδα θα σας πω εντυπωσεις αυριο

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι θα εχει μεγαλη διαφορα.. Ισα ισα που θα εχει μεγαλυτερες μαχες οπως ειπωθηκε. Τωρα αν καθεσαι και παιζεις με συστηματα κτλ, οκ αλλαζουν οι τακτικες αλλα θα βρεθουν καινουργιες.

Mongols ftw τωρα :p

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο 200 και παίξε με μαγκιά και balance, πάει μέχρι 200 όπως ήταν και μετά για πιο στρατοκ@$λες καταστάσεις έχει 300 400 500. Ότι σου αρέσει κάνεις. Κατά τα άλλα το game είναι ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε, εγώ σου λέω μόνο ότι δεν άλλαξε το παιχνίδι, θα το παίξεις όπως το έπαιζες, με τις τακτικές σου και ότι άλλο σου αρέσει. Απλά τα παλικαράκια βάλανε και 500 pop γιαυτους που θέλουν να βλέπει το μάτι τους 2 στρατιωτάκια παραπάνω.

EDIT:

Μιλαμε πιο ομορφα !

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ έχει και μιτσι/όαση κτλ!!!! Έχω ανατριχιάσει λέμε!!!!!Το μοναδικό παιχνίδι που με έκαψε τελείως τόσο που έβλεπα στον ύπνο μου τις μάχες...... και όταν με ξυπνούσαν για να πάω σχολή τους έλεγα δεν έχω τους πράσινους αλλά του κόκκινους (πότε δεν είχα ροζ)!!!!!

Έχω ανατριχιάσει λεμεεεεε......!!!!!!rush και report me i am the winner and no care!!!:p

YΓ τότε είχαμε και 56κ ρουτερ και όταν παίρναν τηλεφωνώ τρώγαμε dc επικο παιχνιδι!!!

ΥΓ2 Tα παλιά record games θα μπορούμε να τα βλέπουμε

ΥΓ3 Έχει κάνεις driver για το κομαντερ της ms σε win7.

ΥΓ4 Ta taunts θα παίζουν όπως παλιά....?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.