Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Η τιβι μου ας καεί μπας και πάρω καμιά καινούρια :hehe: 
Ένα μονό έχω στο router. Στο ψυγείο δεν μπορώ να βάλω [emoji20] Αν δεις πως είναι, θα καταλάβεις γιατί. Κατά τα άλλα, είναι ωραία αυτά. Δεν ξέρω αν παρέχουν προστασία όπως ένα UPS ας πούμε, αλλά μου φαίνονται κομπλέ. 
Αν και offtopic ένα ups on-line ναι ,αλλά μιλάμε για κόστος μεγάλο.Επισης ένα καλό και επώνυμο line inderactive με κάποιο σταθεροποιητή τάσης ποιο πριν!
Οτιδήποτε άλλο σε ups δεν σου παρεχει καμία προστασία στα κυκλώματα σε κάποια αλλαγή τάσης δικτύου!
Για κάποιους που έχουν Η/Υ μεγάλου κόστους και ειδικά κάρτες γραφικών π.χ. 500ευρω+ βάζεις ένα ups online!!

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η τιβι μου ας καεί μπας και πάρω καμιά καινούρια :hehe: 
Ένα μονό έχω στο router. Στο ψυγείο δεν μπορώ να βάλω [emoji20] Αν δεις πως είναι, θα καταλάβεις γιατί. Κατά τα άλλα, είναι ωραία αυτά. Δεν ξέρω αν παρέχουν προστασία όπως ένα UPS ας πούμε, αλλά μου φαίνονται κομπλέ. 
Αυτά θα σε προστατέψουν ίσως σε κάποιο κεραυνό ή μία απότομη υπέρταση.Εχουν μια πλακέτα με βαριστορ και πυκνωτές μέσα όχι κάτι το ιδιαίτερο απλά είναι μια έξτρα προστασία για ευαίσθητες πλακέτες ηλεκτρονικών κυκλωμάτων!

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Samael said:

Αναγραμματισμός, 4266 και δε με αφήνει να κάνω edit....
Τώρα θα κάνεις like? :hehe: 

To overkill του overkill (και ερχεται απο μενα που ειμαι ενα overkill προσωποποιημενο) αλλα παρε like...

ΥΓ καλα τετοιο overkill κ εβαλες μονο 16?64 το λιγοτερο περιμενα...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, icy20 said:

To overkill του overkill (και ερχεται απο μενα που ειμαι ενα overkill προσωποποιημενο) αλλα παρε like...

ΥΓ καλα τετοιο overkill κ εβαλες μονο 16?64 το λιγοτερο περιμενα...

Να ναι καλά Άγιοc ο ΈΣΠΑ'c ο Φιλοελεήμων :hehe:
Θα δοκιμάσω 2 stick ακόμα για να πάω 32 ναι, σε 2η φάση.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Arkan said:

Όταν σκέφτεσαι να πάρεις μια sensible λύση γιατί δεν χρειάζεται μια τέτοια γομαρόψυκτρα, αλλά η γυναίκα σου την στέλνει έκπληξη στη δουλειά ?

 

spacer.png

Αντρικη ψυκτρα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Arkan said:

Όταν σκέφτεσαι να πάρεις μια sensible λύση γιατί δεν χρειάζεται μια τέτοια γομαρόψυκτρα, αλλά η γυναίκα σου την στέλνει έκπληξη στη δουλειά ?

 

Εκτός αν η γυναίκα σού στέλνει μήνυμα με το όνομα της εταιρείας... ?

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, acct said:

 

Εκτός αν η γυναίκα σού στέλνει μήνυμα με το όνομα της εταιρείας... ?

Με έφαγες με τον υπολογιστή σου, άντε be quiet τώρα φάση;

Αν δω κάποια στιγμή και κάποιο headset, θα το πιάσω καλύτερα το νόημα μάλλον.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.