Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Τελωνείο παίζει?

Χρόνοι παράδοσης?

Γιατί μεταφορικά λέει ξεκινάνε από 1 ευρώ?

Χρόνοι παράδοσης περίπου μια βδομάδα. Μεταφορικά από 1€ ξεκινάνε και ανεβαίνουν ανάλογα το πόσα πράγματα θα πάρεις (κιλά,etc)

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό ρωτάω..

Οπότε περίπου 8 ευρώ μεταφορικά κ 1 εβδομάδα για Ελλάδα έτσι?

Η ποιότητα είναι καλή ή είναι τύπου κινεζιες?

Η ποιοτητα ειναι πολυ καλη φιλε μου.εχω ψωνισει πολλες φορες.Λιγο προσοχη στα σχολια απο κατω απο το προιον για να δεις το μεγεθος σου ,βοηθαει Έγινε επεξεργασία από stergiozse
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gallery_33211_840_451938.jpg

 

 

Είχα πει ότι δεν θα το πάρω. Όχι γιατί δεν θέλω να στηρίξω τις προσπάθειες για αναβίωση των κλασσικών RPG, αλλά γιατί το εγκατέλειψαν μόλις 6 μήνες μετά την κυκλοφορία του, χωρίς να φτιάξουν τα bugs, χωρίς νέο περιεχόμενο. Τα έσκασα όμως επειδή θέλω να πετύχει, οι devs δεν φταίνε για τις αμετροέπειες των publishers.

Έγινε επεξεργασία από hurin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κινητακι και εγω το Σαββατο.

 

gallery_32650_685_107142.jpg

 

Το lumia 920 μου φαινοταν πολυ ογκωδες, οποτε το εδωσα και πηρα το 925 (τα wp με εχουν βολεψει απειρα), επεσε και μια παραγγελια για xiaomi piston μαυρα (θα ανεβασω φωτο απο το νεο ετος, οταν παραλαβω)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

e04bf0ac060651bf97e89db19dd9ee25.jpg

 

Aν και ηθελα αυτο εδω που ειχα μικρος αλλα εβγαινε πολλα λεφτα.

http://www.amazon.co.uk/Casio-Illuminator-W87H-1V-Stainless-Steel-Digital/dp/B000GAWSF4/ref=pd_rhf_eeolp_p_img_7

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο 8350 που αγόρασα απο πωλητή είχε πρόβλημα και επιστρέφετε πίσω σημέρα.Χθές όμως νέος κάτοικος στην  msi.Amd 8370 fx ο νέος μου επεξεργαστής του κουτιού

post-32899-0-82485400-1418286844_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από alldaynews
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.