Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

15 ώρες πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ένα στικάκι να έχω να περνάω κάνα λειτουργικό, για να μη δανείζομαι του αδερφού μου: (3 ευρώ από Cosmodata Στουρνάρη)

 

IMG_20230314_215518.thumb.jpg.5ee286b4178fcc093f78c6b960f56ff3.jpg

 

από ταχύτητες τι λέει; γιατί μου έχει τύχει να πάρω usb3 επωνυμο και να είναι λίγο καλύτερο από δισκέττα 5,25 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος navaho7 έγραψε:

από ταχύτητες τι λέει; γιατί μου έχει τύχει να πάρω usb3 επωνυμο και να είναι λίγο καλύτερο από δισκέττα 5,25 

 

Με 3 ευρώ κόστος, τι περιμένεις? Η εγγραφή θα είναι αργή σίγουρα.

 

Το "επώνυμο" δεν λέει απολύτως τίποτα. Αν σε ενδιαφέρουν γρήγορα στικάκια, πας εδώ ή σε παρόμοια.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για να περασει το λειτουργικο ομως θα το βλεπει σαν 2.0, εγω εχω παρει ενα τετοιο

 

WWW.TRANSCEND-INFO.COM

Transcend's JetFlash 600 USB 2.0 flash drive features MLC NAND flash for great endurance, and dual-channel technology to speed up data transfer.

 

επειδη εχω ενα ιδιο 32ρι και ξερω τι πιανει, αφου πλεον δεν ανακοινωνουν ταχυτητες R/W

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

@icy20  TUF βλέπω......... πως έπεσες τόσο χαμηλά? 😛 😛 

 

 

Αρνουμαι να πληρωσω 120 ευρω παραπάνω για rgb και 2 phases στα vrm

15 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

7950x 3d;

Οχι τον ποταπο 7900x3d

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος hurin έγραψε:

Βαρέθηκα να περιμένω τη Sony να βγάλει τα καινούργια.

Sony WF-1000XM4

1554391219_2023-03-1617_21_28.thumb.jpg.e8f1d198080914414614198101479350.jpg

 Αν δεν το έκανες, κάνε το καινούργιο update που προσθέτει multipoint, δηλαδή να είναι ταυτόχρονα σε 2 συσκευές συνδεδεμένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος Larry έγραψε:

 Αν δεν το έκανες, κάνε το καινούργιο update που προσθέτει multipoint, δηλαδή να είναι ταυτόχρονα σε 2 συσκευές συνδεδεμένα.

Βασικός λόγος που δεν το έπαιρνα ήταν η απουσία multipoint. Απαράδεκτη η Sony, άργησε σχεδόν 2 χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Happy GIF

 

image.jpeg

 

Καλοδούλευτος! Με τι σώμα θα δουλευτεί; Τον είχα κιτ σε μια 810 στη δουλεια κάποια στιγμή και ήταν decent αλλά τπτ φοβερό ανοιχτός και στα άκρα του ζουμ επίσης. 

Βέβαια τον ζόριζε και ο αισθητήρας της 810 που δεν αστειευόταν...

Έγινε επεξεργασία από and64
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, το μέλος and64 έγραψε:

 

Καλοδούλευτος! Με τι σώμα θα δουλευτεί; Τον είχα κιτ σε μια 810 στη δουλεια κάποια στιγμή και ήταν decent αλλά τπτ φοβερό ανοιχτός και στα άκρα του ζουμ επίσης. 

Βέβαια τον ζόριζε και ο αισθητήρας της 810 που δεν αστειευόταν...

 

 

Τνξ.

Στην D90 θα μπεί για την ώρα.

Η άλλη επιλογή μου ηταν ο 17-55 2.8 αλλά τσιγκουνεύτηκα τα λεφτά και έχω και τον 35 1.8 αν θέλω κάτι φωτεινό σ'αυτό το range σε DX F mount. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

 

Τνξ.

Στην D90 θα μπεί για την ώρα.

Η άλλη επιλογή μου ηταν ο 17-55 2.8 αλλά τσιγκουνεύτηκα τα λεφτά και έχω και τον 35 1.8 αν θέλω κάτι φωτεινό σ'αυτό το range σε DX F mount. 

Ντάξει μια χαρά θα ειναι στην d90!

 

O 17-55 πραγματικά δεν νομίζω οτι αξίζει τον κόπο, επειδή ακριβώς είναι μόνο dx, εκτός αν τον βρεις σε πραγματικά καλή τιμή τώρα που τα dslr συστήματα αρχίζουν και αλλάζουν λογω μετάβασης σε mirroless αργά ή γρήγορα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Ωραιο τελικα το anti sag. Βεβαια φοβαμαι μηπως αλλαξουν στους επομενους το IHS και δεν μπαινει στους επομενους

20230328_113117.jpg

θελω και γω. για δωσε ινφο 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Ωραιο τελικα το anti sag. Βεβαια φοβαμαι μηπως αλλαξουν στους επομενους το IHS και δεν μπαινει στους επομενους

20230328_113117.jpg

 

...γιατι νομιζα οτι πηρες 7900Χ3D?

 

Anyway, ζηλευω οπως κ να χει. Καλος ο 5800Χ3D αλλα σε βαρια workloads που εχω τωρα, δε τραβαει κ τοσο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.