Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 8/5/2016 at 7:57 PM, jax7480 said:

Απ'ότι έχω δει μια χαρά θα χωρέσει το σύστημα σε αυτό:

 


 Thermaltake - U.S.A. - Core X9 Snow Edition - CA-1D8-00F6WN-00

Περιμένω εντυπώσεις κι αν έχεις χρόνο, mini review. Το έχω στο wish list εδώ και μήνες, αλλά δεν το έχω αποφασίσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, Sony MDR1-RNC....η πιο σύντομη και χειρότερη αγορά που έκανα ποτέ?? εκθεσιακό κομμάτι που είχε πρόβλημα στην μπαταρία, 5 ημέρες αναμονής από την σονυ για να μου πουν ότι θεωρείται ζημιογόνος η αντικατάσταση τους, κρίμα για εταιρεία τέτοιου βεληνεκούς, πολύ απλά ποτέ ξανά Sony.

20160720_103442~01.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, euaggelos71 said:

Καλησπέρα στην παρέα, Sony MDR1-RNC....η πιο σύντομη και χειρότερη αγορά που έκανα ποτέ?? εκθεσιακό κομμάτι που είχε πρόβλημα στην μπαταρία, 5 ημέρες αναμονής από την σονυ για να μου πουν ότι θεωρείται ζημιογόνος η αντικατάσταση τους, κρίμα για εταιρεία τέτοιου βεληνεκούς, πολύ απλά ποτέ ξανά Sony.

20160720_103442~01.jpg

Τι εννοεις? Το πηρες απο καταστημα και σου ειπαν να το πεταξεις?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς....με την διαφορά ότι μου επεστράφη το ποσό, το ότι ήταν εκθεσιακό δεν αναιρεί οτι έπρεπε να είναι και λειτουργικό, μιλάμε για προϊόν αξίας 406 ευρώ, η sony μου είπε ότι δεν αλλάζει η μπαταρία τους και η αντικατάσταση τους θα κοστίσει στην εταιρία, από την άλλη το media mark όπου τα πήρα δεν είχε απόθεμα στον κωδικό, Δυστυχώς μου συνέβη πρώτη φορά τέτοια αντιμετώπιση.συγγνώμη για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος deninho έγραψε:

400 ευρώ ακουστικά notice cancelling και δεν πήγες καρφί για τα Bose qc25/35;

Ήταν εκθεσιακό κομμάτι σε χαμηλότερη τιμή, απλά η κοροϊδία που εξελίχθηκε με πείραξε, ακόμα και όταν προσπάθησε κάποιος υπάλληλος στην sony να αιτηθεί κάποιου εκπτωτικου κουπονιού το απέρριψε το οικονομικό Τμήμα, μιλάμε για κατάντια, τα ακουστικά τα ήθελα για το lg v10 και την αξιοποίηση της κάρτας ήχου που έχουν☺

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μιας και τα εχεις πλέον δε τα ανοίγεις να δούμε και τι μπαταρία φοράνε γιατί μου μπήκαν ιδέες; :) 

Δυστυχώς τα επέστρεψα στο media mark, σαν απλά ακουστικά είχαν τέλειο ήχο αλλά δεν λειτουργούσε τίποτα όταν τα γύριζα στο on,  μου έκανε εντύπωση πως αλλάζουν μπαταρίες στα αδιάβροχα κινητά τους και εδώ δεν γίνεται, τουλάχιστον έτσι μου είπαν στο σέρβις και σας το μεταφέρω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.