Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

@icy20 Για πες μας εντυπώσεις. Με ενδιαφέρει τώρα που το έχουν σε προσφορά αλλά είδα ότι έχει 100αρα κάρτα δικτύου και σκέφτομαι  κατά πόσο θα μπορεί να αποδώσει σε 1080P/60fps που υπόσχονται...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι συσκευη game streaming πραγματι. Λιγο που δοκιμασα το μεσημερι mkx, pro, και λιγο witcher 3 , στα 2 πρωτα ηταν κομπλε απλα στο 3ο μου φανηκε σαν να χανει λιγο σε ποιοτητα απο οτι οταν το παιζω στο pc. Θα πρεπει απο βδομαδα που θα γυρισω να ασχοληθω περισσοτερο. Θα σας πω... Οσον αφορα το 100αρι δικτυο και το shield που εχει 1000αρα δεν εχει καν το gamestream επιλογη πανω απο 30 mbps(οσο εχει και το link, απλα το link εχει και επιλογη unlimited)... Αρα δωρον αδωρο...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Πρωτη φορα ψωνιζω τοσο ακριβο keyboard.. Ελπιζω να με ανταμειψει και να με δικαιωσει.. Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες. Μιλαμε για μηχανημα απο τα λιγα....

20160623_134526_HDR.jpg

20160623_135222_HDR.jpg

Μια χαρά θα σου είναι και θα σε ανταμείψει με το παραπάνω όπως λες, καλοδούλευτο!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nexus 5X.. με Android N

Βέβαια σκέφτομαι να το αλλάξω με 6P / Mi5 / 1+3
Το κινητό πάει σφαίρα με αυτά που έχω συνηθίσει εγώ βλ. Samsaung Galaxy Nexus / 640XL MS / iPhone 4
η μπαταρία με χαλάει λίγο.. όχι ότι μου έχει κλείσει το κινητό ποτέ.. αλλά γενικά την πίνει γρήγορα πάνω στην χρήση
αλλά με αυτό το DUOS σε αδράνεια δεν χαλάει ούτε 2%.. το μεγαλύτερο που έχω βγάλει είναι 3Η sot..

 

Bv17bOp.jpg

 

ONJAgNK.jpg

 

WVirBij.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από LazyGreek
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

offtopic

Spoiler

παίρνω δώρο (και δώρο να μην ήταν) για κάποιον, παθαίνει κάτι και δεν ισχύει η εγγύηση...?? @artyom πάρτο και πέτα το στο κεφάλι σ'αυτόν που στο είπε! τράβα τους και μια καταγγελία να στρώσουν!!!

ρώτησε κι εδώ

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Ναναι καλά το φιλαράκι μου στην Αγγλία που μου τα βρήκε. Δυστυχώς το DAO δεν έχει το steelbook (μλκια μου, έπρεπε να του το έχω πει).

 

large.IMG_2299.JPG

 

Ο Χ5670 δροσίζει το δωμάτιο, σχεδόν 20 βαθμούς κάτω από τον 940!

Έγινε επεξεργασία από hurin
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Δηλαδή? Σου ζητάνε ταυτότητα!?

Βασικα λαθος το διατιπωσα.Check here

 

Πηρα ενα κουτι second hand.

Το παω πισω, μου λεει τι θελετε, πιστωτικο ή κουτι?

Λεω κουτί.

ΟΚ το αφηνω εκει.

Το κουτι το ειχα παρει προ ημερων απο ενα αλλο παιδι.

Ε μια μερα με παιρνει τηλ με λεει, ελα με πηραν τηλ apo eshop. Θα μου επιστρεψουν τα χρηματα απο το κουτι που σου εδωσα.

Ευτυχως με μενα ασχοληθηκε αυτος και μου τα εδωσε.

Αλλα δε νομιζω να ασχοληθει ο αλλος απο τον οποιο ειχα παρει πριν 2 χρονια μια gpu.

Αυτό το επαθα.

Λαθος ειπα οτι δεν ισχυει η εγγυηση.Ισχυει αλλα οτιδηποτε επιστροφες πανε στον πρωτο αγοραστη.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως όμως όλο αυτό έγινε γιατί δεν έδωσες ΝΕΑ στοιχεία επικοινωνίας και όταν αποφάσισαν τι θα κάνουν χρησιμοποίησαν εκείνα της αρχικής αγοράς για να ενημερώσουν... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.